lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

daria1510 (offline)

12-03-2012 11:21:26

Rypin
cześć Lipcóweczki:*

Trzymamy, trzymamy kciukasy..! niestety na razie nie mam żadnych informacji od Anki..


Ryli. wstaw te fotki. pokaż siebie i Gagatkę. no i te krosteczki. A dawałaś jej coś nowego do jedzenia? w ogóle, to co jej dajesz? słoiczki, czy sama gotujesz?

Edyto, a ja uważam, że życie wystawia Ankę na próbę, ale Ona pokaże i udowodni, że jest zajebiście silną Kobietą i da sobie radę!!! Co nas nie zabije, to nas wzmocni.. A Dawid..wywalczy drugie życie! Musi.. Widocznie musiało tak się stać, aby pewne rzeczy zrozumieli...

Edytka, chyba Ty pytałaś, ale nie pamiętam. Jakoś nie mogę się skoncentrować od wczoraj...
W każdym razie Julka ma 4 zębole. Dolne jedynki i górne dwójki. Jak widać, nie idą książkowo. Ona w ogóle książkowa nie jest. Ważyła zawsze za dużo (teraz ma normę-7900) i jest mocno długa. Nie śpi w nocy, nie ciągnie smoka..uwielbia jak jej robię wiatr, najlepiej wielką kołdrą nad nią machać. Nie pełza, ale stoi jak starasmiling smiley Więc sądzę, że z raczkowania też będą nici...
A co do zębisk..to uwierzcie-wygląda jak wampirgrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

12-03-2012 11:56:02

Poznań

ryli20 (offline)

12-03-2012 11:59:54

Poznań
aaa moje foto jakieś wygrzebałam na szybko w mojej galerii jest

a jedzenia nie dawałam nic nowego
wiec musze eliminować i patrzeć po czym dostaje
póki co odstawiłam chrupki kurydz. nie dostawała ich dużo bo np. 1- 2 szt dziennie
a gotuję jej sama a czasem ze słoika
lekarz mówił że 1 słoik na 10 może uczulić tak jak i 9 na 10 słoików uczuli a jeden nie …
może uczulać właśnie skrobia kukurydziana, w słoiczkach tez jest, pietruszka, banan , marchew też
no nic musze kontrolować to
no ale ją to nie swędzi bo tego nie drapie, czasem drapie się za ucho
łech jak nie urok to same wiecie co


[link widoczny po zalogowaniu]

justii85 (offline)

12-03-2012 16:02:17

Gorlice
Ja tak krótko bo jakoś nie potrafie poskładać myśli...... Aniu daj znać co tam u Dawida :*

Daria pogratuluj małemu wampirkowi tych kolejnych perełeczek które zagościły w jej buźce grinning smiley My nadal czekamy smiling smiley

U nas wekend pod znakiem .... "mąż mnie denerwuje .. nie odzywam się do niego!!!!" Topór został zażegnany dopiero wczoraj wieczór jak miał jechać hihii A Bartuś jak to Bartuś.... rozrabia ahhhhhh niech tę zębiska wkońcu wyjdą bo mi dziecko pół domu zje :/ Noi KINIA miała racje pisząc "teraz to ci sie dopiero zacznie".. noi się zaczeło synus pełza do przodu juz coraz sprawniej a jak zobaczy pilota to dostaje takiego przyspieszenia że ohohoho grinning smiley grinning smiley

Miłego popołudnia :*


Tam, gdzie nie ma dziecka, brakuje nieba!
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ryli20 (offline)

13-03-2012 08:20:28

Poznań
Dzień doberek mamuśki
my jak dzień co dzień odstatnio wstajemy przed 6 rano i huhuu nie idzie pospać dłużej, świątek piątek czy niedziela nie ma znaczenia.
no cóż zrobić może kiedyś będzie lepiej smiling smiley
U nas jakoś leci bez nowości, młoda coś dziś zaczęła troszkę pokasływać mam nadzieję że się nie rozwinie dalej bo na weekend w planach mamy wypad do rodziców
Agata nada pełza do tyłu, podnosi tyłeczek na coraz dłużej ale do przodu jakoś kiesko jej to idzie - przyjdzie i na to czas.
Mi coś strzeliło w kolanku i jakby nie skoczyło na swoje miejsce, chodzić chodzę i nic nie czuje ale jak mam kucnąć to jest gorzej

A jak u Was ?
No i czy macie jakieś wieści o stanie męża Ani ?

Miłego dnia życzymy


[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela84 (offline)

13-03-2012 08:46:57

Niszczewice
Witajcie

Moje dzieci chyba czują wiosnę, od dwóch dni wstają tuż po 6 sad smiley Ale wczoraj miałam luźniejszy dzień, bo teść wziął Staszka do siebie. Troszkę odpoczęłam winking smiley

Daria - Juleczka jest po prostu sobą. Jeśli Cię to pocieszy powiem Ci, że cała moja trójka miała smoczka w głębokim poważaniu. To samo z pieluszkami firmy Pampers, na które są uczuleni. Fajne w dzieciach jest to, że różnią się między sobą.

Ryli - jak krosteczki? Domiś w sumie tak niby - pełza, bo bardziej podciąga resztę ciała do wysuniętych rączek. Ale efekt jest taki, że porusza się w przód winking smiley
Oby nic się z tego pokasływania nie rozwinęło..

Justi - Dominiś też lubi pilota, ale chyba największe wrażenie robią na nim samochody Staszka.
Bez tych kłótni z mężem byłoby chyba zbyt nudno winking smiley Dobrze że już po wszystkim.

Methus - odnoszę takie wrażenie, że w rozwoju maluszków nastąpił mały przestój. Ale obawiam się, że to cisza przed burzą - za chwilę zacznie się na dobre winking smiley

Miłego dnia życzę, czekam niecierpliwie na dobre wieści o mężu Ani


[link widoczny po zalogowaniu]
Trzecie urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Szóste urodzinki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Dziewiąte urodzinki smiling smiley

Edyta24 (offline)

13-03-2012 10:14:58

Dobrzyn
witam sie i ja

Wściec sie mozna bo wcielo mi posta!!!!!!!

Ryli Gagatka ma rumien z krostkami? byc moze to alergia. jak wiesz u kazdego dziecka objawia sie ona inaczej. Moja Nadia np ma plamy na jezyku tzw, jezyk geograficzny.
Niech jak najszybciej opuszcza te krosteczki przesliczna buziulke Agatki!!!!!!!!!!!!!!

Justi ach ci mezowie!!!!!!!!!
Bartus tak jak Norbi ja widzi pilot do dostaje szalugrinning smiley taks amo jest w przypadku tel komorkowego. pilot od razu laduje w jego buzi a tel robi cacy cacy i patrzy wielkimi oczkami czy ja patrze na niego zeby wykorzystac sytuacje i skosztowac rowniez tel.grinning smiley

Izka jak ja bym chciala miec luzniejszy dzien....nie realne! Wczoraj mialam tak zwariowany dzien jakich malo! wybralam sie z malym na zakupy, zapomnialam spacerowki wlozyc do auta i z Norbim na rekach robilam zakupy 3 razy! oczywiscie lista zakup sie powiekszala a nie zmiejszala....a to to potrzebne a jeszcze to i tak wkolko! pozniej szybko po Nadie do szkoly , obiad w domu, i migiem na hale sportowa bo Nadia miala pierwsze zajecia z ktorych jest bardzo zadowolona. wrocilysmy po 18 kapiel kolacja i wkoncu spanie gdzie zasnelam z dziecmi o 20.00!!!!

chyba przesilenie wiosenne mnie meczy..................

Daria Ania nie raz udowodnila ze jest silna kobieta. Ma WIELKIE SERCE i jest dobrym czlowiekiemsmiling smiley byc moze jest wystawiana na proby! oby jak najszybciej wszystko sie poukladalo tak jak Ania sobie wymarzy bo nalezy jej sie"ogromna nagroda "......

Ja tak jak WY czekam na wiadomosc od Ani albo dziewczyn ktore kontaktuja sie z Ania!!!!!!!!!!!
Dajcie znac jak cos wiecie bo i my sie martwimy.......

Buziaki
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

13-03-2012 10:18:25

Dobrzyn
Ryli - Moniko sliczne jesienne zdjecie w twojej galerii:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]

justii85 (offline)

13-03-2012 10:24:53

Gorlice
Dzień dobry smiling smiley

Kinia no rozwój dzieciaczków cieszyy strasznie.....aż nie zdawałam sobie sprawy ile szczęścia wprowadza taka mała istotka do naszego życia!!! I dobrze że Bóg dał nam taką radość w życiu smiling smiley

Ryli jak ci wyskoczyło coś w kolanku to pokucaj troche.... może samo wskoczy...mojemu mężowi czesto coś tam wypada i radzi sobie właśnie takim sposobem smiling smiley Dokładnie przyjdzie i czas na ruchy do przodu grinning smiley Jeszcze się za Agatką dość nabiegasz a nawet się nie obejrzysz jak niunia zacznie raczkować tongue sticking out smiley

Izuś nic się nie przejmuj mój rozrabiak też ostatnio wstaje po 6 bleeee smiling smiley A co to będzie jak czas przestawimy 5.00 i na nogach tongue sticking out smiley

A u nasz.... znaczy w pyszczku Bartusia wyrosła lewa górna JEDYNECZKA...... także kolejny ząbek na stanie i czekamy na kolejne

Miłego dnia..... oby przyniósł dobre wieści od ANI :*


Tam, gdzie nie ma dziecka, brakuje nieba!
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justii85 (offline)

13-03-2012 12:41:01

Gorlice
P.S. Sprawdziłam stan uzębienia łyżeczką.... mamy i dwójeczke prawą grinning smiley grinning smiley


Tam, gdzie nie ma dziecka, brakuje nieba!
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.