majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Daga33 (offline)

12-04-2011 19:31:08

Małomice
Soniu Ty to naprawdę masz pechasad smiley martwiłam się o Ciebie,bo cały dzień się nie odzywałaśsad smiley pisałam do Ciebie nawet smssmiling smiley ale dobrze,że się odezwałaś,bo już myślałam,ze przez to ciśnienie pojechałaś do szpitala.
Moje ciśnienie też dzisiaj szaleje i do tego boli mnie głowa.Odebrałam swoje wyniki z laboratorium i wszystko jest ok tylko hemoglobina mi spadła to pewnie będę musiała brać żelazo.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agusiaczek (offline)

12-04-2011 21:39:04

Irlandia
Sonia, Ty to jesteś agentka! Hehe.
Uważaj na siebie :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

klapeczka (offline)

13-04-2011 07:01:02

Szczecin
Soniu no to teraz leż w łóżeczku i dużo odpoczywaj, żeby nóżka wydzdowiała zanim nowy członek rodziny się pojawi na świecie.smiling smiley

Glamur ja wczoraj też byłam jakaś nie do życie, większość dnia przeleżałam oglądając telewizję, nawet na dwór nie wyszłam na chwilę, bo jak sie uszykowałam to zaczął deszcz lać no i zrobiło się bardzo zimno. NO i ciągle nie mogłam się obudzić.

Dziś od rana rwie mnie prawa noga, wogóle nogi mi ostatnio puchną, jutro pójdę zrobić już koncowe wyniki (chciałam przed wizytą, ktorą mam 28, ale może lepiej sprawdzić wcześniej czy nie mam białka w moczu). dziś bede u rodziców to zmirze sobie tez cisnienie choc raczej nie jest wysoki skoro taka zmulona chodze.

dużo słoneczka życże bo u mnie od rana pada deszcz.Straszny ten kwiecień, faktycznie przeplata


[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

13-04-2011 09:43:57

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
moja koleżanka miała termin na 01.05 a z USG na 26.04 i dziś urodziła dziewczynkę naturalnie o 4:10 trochę jej zazdroszczę też już bym chciała być po wszystkim i być już z małą smiling smiley
a my widzę że się trzymamy dzielnie w dwupaku smiling smiley ale pewnie niektóre z nas już niedługo będą miały dzieciaczki ze sobą grinning smiley

pozdrawiam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

13-04-2011 10:17:31

Witam wszystkie mamusie.U mnie od rana pada śnieg! Masakra! Wyobrazcie sobie,że dzisiaj moja waga spadła.Jestem w szoku,chociaż od paru dni to faktycznie jakoś apetytu nie mam.Nic mnie już nie kręci.Na śniadanie zjadłam kromkę chleba z masłem bo nie mogę patrzeć na wędlinę ani na nabiał.Nie wiem co się dzieje.Ma tak może któraś z Was?


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

kami42 (offline)

13-04-2011 11:16:00

woj.sląskie
Soni to musisz teraz tylko wypoczywac w lozeczku i sie bardzo pilnowac.
I u nas sie chlodno zrobilo wrr,wczoraj znowu wialo a dzis pochmurno od rana.Takze caly dzien pewnie przesiedze w domu.
Wczoraj malenstwo mialo chyba gorszy dzien bo malo sie ruszalo zobaczymy jak bedzie dzis.Nie lubie takich dni bo sie zaczynam denerwowac.Dzis rano maz sie mnie zapytal czy ma wziasc dzien przed terminem wolne ale uwazam ze narazie nie ma sensu o tym decydowac bo i tak nie wiadomo kiedy urodze.Bardzo bym juz chciala miec malenswto przy sobie jak kazda z nas ale musimy jeszcze wytrzymac.Obym wyrobila sie z porodem przed przylotem mamy.Wczoraj rozmawialam z kuzynka ona rodzila rok temu i smiala sie ze omalo nie przespala porodu - nie wiem jak to mozliwe ale boje sie zeby ze mna tak nie bylosmiling smileyZaczynam juz sie denerwowac jak to bedzie, czy rozpoznam ze to juz czas, czy bede miala sile przec zeby nie udusic malenstwa i w ogole cala ta sytuacja jest nowa i mnie juz chyba przerastaczy ze wszystkim sobie poradze.Oby do maja.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

13-04-2011 11:53:27

kami42,nie martw się,na pewno będziesz wiedziała,że to już.Mamy to w genach.Ja teraz żle się czuję ale jak mąz pyta czy jedziemy do szpitala to ja doskonale wiem,że jeszcze nie czas.Z moim pierwszym dzieckiem tez tak było,nikt mi nie mówił jak to będzie a ja wiedziałam,że zaczął się poród.Zaufaj sobie a będzie dobrze.Nie chce mi się wierzyć,żeby kobieta mogła przespać poród-ta Twoja koleżanka coś ściemnia.Jeśli chodzi o parcie to położna powie Ci co masz robić.Natura tak to stworzyła,że siły zawsze się znają aby urodzić dziecko.Nie ma innej możliwości.
U mnie od rana sypie śnieg i chyba szybko nie skończy.W środę przyjeżdża do mnie koleżanka z Anglii,boję się,że będę w szpitalu,mój gin.w piątek mi powie czy mam się już położyć czy jeszcze nie.


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

Anka_rubia (offline)

13-04-2011 12:49:26

Dzień dobry smiling smiley
Od dwóch dni nie mogę dojść do siebie, ciągle bym spała, choć budzę się w nocy średnio co 2/3 godziny. W dzień jestem nieprzytomna...Nic mi się nie chce. Mnie chyba omija syndrom wicia gniazda winking smiley

Sonia dziękuję, już zarejestrowałam mojego M, bo ja już jestem "ambasadorką" hehe. Mnie udało się wygrać zestaw kosmetyków Avene dla maluszka na portalu erodzice Mr. Green
Zdrówka i uważaj na siebie!

Zazdroszczę Wam glamur i Natka takiego "przyrostu" wagi , ja jestem chyba jedną z tych, które w 9 m-cu przybierają najwięcej.. + 1 kg to ja mam co 3 dni sad smiley Poza tym to ciągnięcie i ból w kroczu jest strasznie nieprzyjemne, chodzę jak kaczka. Biodra ewidentnie mi się "rozeszły", żadnych spodni już nie wciągnę na tyłektongue sticking out smiley

Miłego dnia!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

13-04-2011 13:24:27

Warszawa
Hej Majóweczki,

pogoda znów fatalna, wczoraj było ładnie i ciepło, dziś znów szaro i pada...beznadzieja. Ja miałam ochotę na drożdzówkę, pojechałam sobie kupić, od wczoraj ciągle bierze mnie na słodkie,wczoraj pochłonęłam tonę słodyczy - pewnie też z tej radości ze przybrałam tylko 1 kg przez 3 tyg, ale w takiej sytuacji widzę że to sie moze szybko zmienićsmiling smiley Poza tym wiem że po porodzie koniec ze słodyczami więc postanowiłam sobie teraz nie odmawiaćsmiling smiley Zwłaszcza lodów magnumsmiling smiley

Dzisiaj pojechałam ostrzyc kota, ma bardzo długą sierść i wszędzie jej pełno, a nie chce żeby na rzeczach dziecka były kocie kłaki więc ją wystrzygłam bardzo krótko, zostały włosy tylko na ogonie i na główce, wygląda prześmiesznie tylko mąż się trochę obraził co ja jej zrobiłamsmiling smiley Kot też trochę obrażonysmiling smiley No trudno mam nadzieję że mi przebacząsmiling smiley

Anka rubia ja też jakoś nie tak z tym syndromem wicia gniazda, myślałam że bede wszystko myć i szykować a jestem strasznie leniwa i zmęczona ostatnio.Poza tym ten ból w kroku nie sprzyja. Może jak słońce się wreszcie pojawi to złapie trochę życia bo teraz jest kiepsko, późno wstaję, wieczorem szybko chodzę spać a w ciągu dnia zalegam na kanapie przed tv lub kompem. Wczoraj kupiłam sobie książkę żeby trochę poczytać ale to już trzecia bo dwie ostatnie po 10 stronach zostawiłam bo mnie znudziły - ciężko mi dogodzić.

Z porodem to jestem przekonana że każda będzie wiedziała że to już, część z nas pewnie pojedzie do szpitala trochę za wcześnie ale na pewno go nie przegapimysmiling smiley

Ja już się nie mogę doczekać żeby mieć poród z głowy, mieć małą przy sobie, wiedzieć że jest zdrowa.

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

13-04-2011 13:24:41

Małomice
Witajcie mamuśkismiling smiley
U mnie tez dzisiaj pogoda okropna pochmurno i pada deszcz a nade wszystko popsuła mi się dzisiaj znowu pralkasad smiley pisze znowu,bo kupiłam ją w sierpniu minionego roku i już cztery razy była naprawiana,bo jak nie łożyska to pasek z tyłu pralki spada mało szlag mnie nie trafił dzisiaj pranie nastawiłam i dupa trochę poprała i stanęła w miejscu więc pranie trzeba było dokończyć w rekach a tu świeta za pasem prania co nie miara i muszę czekać do poniedziałku aż przyjedzie serwisant a ostatnio był trzy tygodnie temu i mówię do niego,że mam nadzieję,że już ostatni raz przyjezdza śmiał się mówiąc,ze następnym razem przyjedzie na chrzciny to zdziwi biedak w poniedziałekangry smiley
Soniu cieszę się,ze Twoje ciśnienie wraca do normy tak trzymajsmiling smiley dzięki za linka oczywiście zarejestrowałam się i czekam na prezenciksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.