majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

Anka_rubia (offline)

11-04-2011 15:47:12

Sonia dawaj znać jak po wizycie smiling smiley No i gratulacje, mnie niestety nie ma na liście zwycięzców, ale jak przeglądałam to tak się zastanawiałam, czy to Ty grinning smiley

Sysia zazdroszczę, ja przegapiłam targi w trójmieście, ale i tak pewnie nie miałabym sił jechać ;p

Natka masz konflikt RH? bo nie pamiętam. Widzę, że robiłaś badania jakby w tym kierunku..Pytam , bo ja mam, a lekarz zlecił mi badania "na to" ostatni raz w 28 tyg i od tamtej pory echo...a zapomniałam wspomnieć na ostatniej wizycie.Zastanawiam się czy samej nie zrobić?

U nas pogoda paskudna, leje deszczsad smiley Spałam w dzień 2 godz, bo w nocy od 4tej do 7 mej nie mogłam. Wpisuję się na listę tych co mają problemy ze spaniem...A pomyśleć, że przed ciążą to potrafiłam spać 14godz, a do pracy budziła mnie M, bo budzik to było za mało..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

11-04-2011 15:50:20

klapeczka to zapowiada Ci się miłe popołudnie smiling smiley Ale z tą pogodą to aż nie wierzę!!! Na półwyspie masakra... Zazdroszczę smiling smiley
Gratuluję ujemnego wyniku. Ja miałam swój dzisiaj odebrać, ale mam do labo 40 km, a nikt znajomy dzisiaj się nie wybierał w tym kierunku. Dowiem się jak odbiorę, hehe. Wolałabym też ujemny, bo ponoć te bakterie leczy się łatwo, ale...penicyliną, a ja jestem na nią uczulona sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

11-04-2011 15:53:57

Małomice
Witajciesmiling smiley
Ja tez dzisiaj byłam na badaniach w laboratorium,ale po wyniki pojadę jutro,bo dzisiaj mi się już nie chce.Wzięłam się dzisiaj za okna i muszę powiedzieć,że pomału,pomału dałam radę i wszystko już pachnące i świeżutkie mąż założył firanki przygotowane już miejsce w sypialni na łóżeczko tylko trzeba skręcićsmiling smiley
Co do rozstępów to teraz nie pojawił się ani jeden za to z poprzedniej ciąży mam ich masę także brzuszek i tak nie wygląda atrakcyjniesad smiley ale co tam.
Cellulit to mam też od ud po kolana masakra mam nadzieję,ze potem jakoś go zwalczęsmiling smiley obysmiling smiley KTG jeszcze nie miałam robione,ale w pierwszej ciąży zrobili mi dopiero przed samym porodem.
meggie widzisz tak się bałaś a jeszcze będzie,że przenosisz ciążesmiling smiley
Sonia czekam na wieści od Ciebiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

11-04-2011 16:16:21

Warszawa
Anka_rubia my mamy konflikt serologiczny - ja mam rh minus a mąż rh plus. Wcześniej już też robiłam badanie na przeciwciała właśnie w okolicach dwudzistego, któregoś tygodnia i teraz kolejne.


[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

11-04-2011 17:27:07

Ostrołęka
Witam kochane mamuśkismiling smiley
My też z mężem mamy konflikt serologiczny..też miałam robiony poziom przeciwciał...jest oksmiling smileyu nas pogoda do banisad smileyzimno...deszczowo...masakra!i ja też czuję się fatalnie.sad smileyOby do maja!:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaczuszka8 (offline)

11-04-2011 18:18:01

Wisła
Hej dziewczyny-chciałam sie was zapytac czy jest to prawda ze w Polsce dziewczece imie musi kończyc sie na literke a?
U mnie juz lepiej grypa powoli przechodzi,tez powoli przygotowuje ubranka dla małej i powoli zaczynam wszystko szykowac.
Zdecydowałam rodzic sie w klinice jednego dnia Esculap pewnie słyszałyscie o tym ja i do kliniki i do szpitala mam 40 km.nie mam pod nosem niestety 29 kwietnia mam wizyte.pozdrawiam was serdecznie


Bożena

Anka_rubia (offline)

11-04-2011 18:44:29

Sonia czekałam na newsy, ale miałam nadzieję na lepsze sad smiley
Szyjką na tym etapie już bym się nie przejmowała. Może być króciutka, ważne, że zamknięta.
Co do ciśnienia , to musisz to kontrolować często i obserwować siebie..Może miałaś dzisiaj gorszy dzień? Sama mówisz, że pierwszy raz spuchły Ci kostki. Mam nadzieję, że jutro będzie już ok. A lekarz straszy na wyrost, mój też tak robi. Wolą dmuchać na zimne, niż coś przeoczyć.
Nie piszesz jak się ułożył? Główką? Ile waży?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

11-04-2011 19:32:51

woj.sląskie
Wkoncu skonczylam prasowanie i segregownie ciuszkow.Plecy troche bola a nog nie czuje od stania ale to tak jest jak sie chce wszystko zrobic odrazu.A i obiad trzeba bylo ugotowac.Zostala tylko posciel do wyprania i wyprasowania ale moze za jakies dwa dni sie za to wezme.Teraz wezme ciepla kapiel i wkoncu po calym dniu na nogach sie poloze.Nie mam juz dzis na nic sily.Padammmmmmmmmmciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

11-04-2011 20:29:38

Bydgoszcz/Wojnowo
Witam!

Sonia musi być dobrze!!! nie ma innego wyjścia! Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka, do maja już blisko smiling smiley

A ja wam powiem że mój M to ma dzisiaj ze mną przechlapane... cały dzień na niego warczę. Najgorsze jest to że na moje nerwy jedynym pomocnym lekarstwem jest jedzenie, kiedy mam już nerwa na maxa ( oczywiście za nic) to muszę się najeść i na chwilę przechodzi. Oj już bym chciała żeby był maj smiling smiley

Trzymajcie się mamuśki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

11-04-2011 20:50:45

Ostrołęka
SONIA-dasz radę!!!Będzie dobrze!Musi być!!!!głowa do góry kochana!Trzymamy kciuki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.