majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

JanaMira (offline)

11-04-2011 10:41:36

Poznań
Witajcie
kujawianka nacięcie jest w okresie i tak silnego już bólu, zatem cięcie mniejsze lub większe już nie robi różnycy /bólowej/. Podczas szycia jest miejscowe znieczulenie więc powinno łagodzić. Ale wiadomo jak to lekarze- ładują igłę zanim znieczulenie zacznie porządnie działać. W końcu szkoda czasu na czekanie....angry smiley
Rozstępy też słyszałam, że po porodzie mogą się pojawić więc na razie jeszcze się nie cieszęciąża
Dzis mam wizytę i tak jak nie mogłam się doczekac tak teraz boję się na nia pójsc. Znów wracam do obaw o wielkość mojego brzuszka. W 32 tyg przestałam się tak zamartwiać uwagami o jego małych rozmiarach bo inni przekonywali mnie, że teraz to dopiero wystrzeli. Ale jest 36 tc i nie wystrzelił:neutral: Mam w obwodzie max 102 cm. I stąd ten paraliż przed wizytą. Boję się, że usłyszę, że mała nie urosła. Ostatnio w 33 tyg ważyła 1850 g, co i tak daje mały wynik w porównaniu do innych maluszków. Ach te strachy. Ostatnio sie kumulują bo do tego zbliża się poród i jakiś lęk przed zmianą. Cieszę się i boję jednocześnie, że ją nieświadomie skrzywdze, czegoś nie zauważę, nie dopatrzę, za mocno chwycę, źle obrócę... przecież to takie tyci tyci będzie a ja tutaj sama, zielona i mąż bardziej zielony. Ja to chociaż trochę czytam a on powtarza- jakoś to będzie, damy radę. I to jego nieprzygotowanie też mnie stresuje.
Napisze wieczorkiem ile ta moja niunia ma tego ciałka. Naprawde dziewczyny mam brzuszek na 6 miesiąc. A sama przybrałam 14 kg.
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

iwonkaaa (offline)

11-04-2011 11:25:36

hej dziewczyny! widzę żę strach przed rozstępami dopadł nie tylko mnie, wiecie co chyba was nie pocieszę, ale mojej koleżance wyszły MEGA rozstępy w 39 tyg ciązy, więc narazie sie nie cieszmy;-} wszystko przed nami. u mnie tez pogoda dobijająca a na domiar złego kręgosłup mi nie daje spokoju, nogi bolą, ręce cierpną- czuję się okropnie, no ale co poradzić to tylko uroki ciaży;-]

iwonkaaa (offline)

11-04-2011 11:27:28

AHA DZIEWCZYNY! MOGŁY BYŚCIE MI NAPISAĆ CZY MIAŁYŚCIE SKIEROWANIE NA KTG??? CZY SAME DLA WŁASNEGO WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU ROBICIE???

kami42 (offline)

11-04-2011 12:21:25

woj.sląskie
witam w poniedzialkowy dzioneksmiling smiley

Nie bylo mnie przez weekend trzeba bylo zaleglosci nadrobic.W sobote pod wieczor pojechalismy do znajomych ale po drodze nie moglam sobie odmowic kebaba z frytkami tak sie najadalm ze myslam ze pekne, potem malestwo tak sie zaczelo wiercic ze nie wiedzialam jak mam siedziec a wszyscy sie ze mnie smiali.Wczoraj rano obudzilo nas sloneczko wiec po sniadaniu zapakowalismy sie do auta i pojechalismy nad morze.Ludzi maskara takie tlumy a tu dopiero kwiecien i 15st na plusie.Nie mogalm sobie odmowic ryby z frytkami bo wszedzie takie zapachy ze az skrecalo.Wrocilismy wieczorem i powiem ze padlam bylam zmeczona na maksa ale tak pozytywnie .Caly dzien na swiezym powietrzu super.Tylko jak sciagnelam buty i skarpetki to nogi w kostkach jak banki.Do tego spuchly mi palce u prawej reki polgodziny sciagalam wczoraj pierscionek i obraczke i chyba do porodu poleza nie bede ryzykowac i zakladac ponownie.Wiecie co mnie przerazilo temp. byla jaka byla tyle ze prawie bez chmurnie a dzieciaki juz w morzu sie taplaly az ciarki przechodzily chartuja tu od malego.Malenstwa w wozkach w samych krotkich body az do tej pory mam gesia skorke.Ale coz angielskie zwyczaje.
Co do szpitala to wybralam juz na pierwszej wizycie, nie wiedzilam ze sie przeprowadzimy do innego miasta .Ale zmieniac nie chce bo musilabym i polozna zmienic a jak sie czlowiek przyzwyczai do jednej to lepiej niech sie zajmuje do konca ciazy.Wparwdzie szpital tu mamay 5 min drogi autem ale zoatsaje przy pierwszym wyborze bo ponoc przy pierwszym dziecku to zdazy sie dojechac ok 30 min autem.
Zaraz sie zbieram za prasowanie ciuszkow bo wkoncu trzeba to zrobic i spakowac torbe do szpitala.
Milego dnia dziewczynysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

11-04-2011 12:22:36

iwonkaaa nie wiem jak jest w innych rejonach, ale u nas nie robi się KTG bez wskazań. Tzn. ja miałam jak leżałam w szpitalu na patologii. Czyli robią jak jest podejrzenie, że coś może być nie tak.Z tego co wiem, to jak termin minie to mogą kazać Ci się zgłosić na kontrolne KTG.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

11-04-2011 12:58:16

bylam na tych badaniach i zadzwonilam do mojego lekarza kazał przyjechac wiec pojechalam...
co sie okazało...szyjka bardzo dłiga i zamknieta(5cm)
uff odetchnelam z ulga...tylko z kad te bole brzucha?pewnie od przemeczenia i ciezaru brzuca ktory juz musze dzwigac...
ojjj tak widocznie juz musi byc...w zeszlym tyg na usg wyszla mi waga 2000g a dzisiaj 1860g dziwne...lekarz mowil ze w granicach bledu...zapisal dodatkowo magnez na rozluznienie tych miesni

co do naciecia krocza to jak rodzilam corke mialam nacinany ale to juz w ostatniej chwili jak juz bylo ostatnie parcie...
powiem ze wcale to czuc nie bylo bo w tej ostatniej fazie dali jakies znieczulenie a w sumie to to naciecie w porownaniu z bolami porodowymi to jest pikuś,gorzej jest jak szyja...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

michalina970 (offline)

11-04-2011 12:59:59

meggie87 no widzisz jak to wszystko moze sie wyciszyc! chcialabym byc na tym etapie co ty juz...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

11-04-2011 14:38:53

Warszawa
Cześć Dziewczyny,

ale się rozpisałyściesmiling smiley Im bliżej tym bardziej u nas aktywnie. To super.
Maggie87 to fantastycznie, możesz odetchnąć - mała gotowa może spokojnie się szykować do wyjściasmiling smiley

Ja dzisiaj rano pojechałam zrobić badania, mocz,posiew, krew, antyciała, WR i jakieś tam inne. Zafundowałam sobie wielką kawę w coffee heaven strasznie słodkąsmiling smiley Potem pozałatwiałam jakieś sprawy i pojechałam nabyć wreszcie stanik do karmienia bo z tym mam problem. Mam duży biust i mam wrażenie, że te staniki w ogóle go nie trzymają tylko rozpłaszczają. Żaden nie spełnia moich oczekiwań ale wreszcie znalazłam taki który jest ok, nie ma rewelacji ale jakoś leży. Kupiłam na razie jeden, kolejny kupie jak już będę po porodzie. Cieszę się że mam to już z głowy. W sumie to już tylko został do kupienia tylko przewijak, laktator i oilatum. Reszta już kupiona.

Co do rozstępów to też słyszałam że lubią pojawiać się w ostatnich chwilach ciąży lub już po porodzie. Ja jeszcze nie mam i mam nadzieje że tak zostanie. Odnośnie cellulitu to faktycznie masakra. Zrobił mi się na pośladkach i udach - bardzo niefajniesad smiley Mam nadzieje że to minie...W ogóle pieknie nie jest - cellulit, biust wielki i jakiś bez kształtu plus te dodatkowe kilogramy... po porodzie chyba ciężko będzie spojrzeć w lustrosad smiley Ale na pewno spojrzenie na dziecko wszystko zrekompensujesmiling smiley A mąż ... no cóż na seksowną żonę będzie musiał poczekać... smiling smiley Da radęsmiling smiley

Mała szaleje w brzuchu, w sobotę byliśmy wieczorem u znajomych, siedziałam sobie wygodnie na kanapie i chyba dostałam serię kopnięć w pęcherz bo miałam wrażenie że jak sie poruszę to się posiusiam... nie wiem co to było, ale to była dla mnie mało komfortowa sytuacjasmiling smiley Na szczęście udało mi się zapanować na pęcherzem ale resztkami siłsmiling smiley

Ostatnio też często boli mnie głowa ale to chyba przez tą fatalną pogodę, ciągle szaro, pada i wieje...fuuu.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

11-04-2011 15:32:57

ok. ŁASKU
WITAJCIEsmiling smileysmiling smiley CO DO ROZTEPÓW TO JA MAM PEŁNO sad smileysad smiley MASAKRA

WCZORAJ BYŁAM W LODZI NA IMPREZIE DLA PRZYSZŁYCH MAMsmiling smiley POKAZYWALI CWICZENIA FITNES DL CIEZARNYCH JAK NOSIC DZIDZIUSIA W CHUSCIE KOMPIEL MALUSZKA POZATYM ROBILI USG I USG 4D NO ALE NIESTETY SIE NIE ZAŁAPAŁAM ZA DUZA CIAZA JUZ BYŁY KONKURSY WYGRAŁAM JAKIES KOSMETYKI DLA MALUSZKA I DLA SIEBIE ZNANEJ FIRMY smiling smiley NIE MUSZE KUPOWACsmiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

klapeczka (offline)

11-04-2011 15:45:35

Szczecin
Cześć dziewczyny,
Właśnie przyszły mebelki, strasznie się cieszę tak długo na nie czekałam smiling smiley
Już nie mogę się doczekać jak będą złożone, zaraz przychodzi mąż z pracy i będzie składał.

Wynik badania GBS mam ujemny, tak więc wszystko OK.

Na dworzu słoneczko i ponad 20 stopni,

Ależ się cieszę smiling smileysmiling smileysmiling smiley

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.