majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

justine250877 (offline)

15-04-2011 21:34:24

Ostrołęka
Cześć Koleżanki...Ja jakoś kiepsko się czujęsad smileyBrzuchal mi się opuścił ,a mały daje ostro czadu-mogę dosłownie nogi pogilgotaćtongue sticking out smiley
Cały czas uczuję ucisk,jakby za chwilę miał mi się rozerwać brzuch.Jak leżę jest ok..jak chodzę masakra!Mam ustaloną cesarkę na 5 maja ale nie wiem czy dotrwamsad smiley Zaczyna nie ogarniać totalna panikasad smileyPrzypominam sobie całą traumę sprzed 7 lat i wymiękamsad smileyA do tego wciąż dłubiemy się z malowaniem i remontem,co jeszcze bardziej mnie dołujesad smiley
Oj oj..co to będzie?a Wy jak kobietki?ciekawe ile waży mój synek,skoro pod koniec marca ważył około 2600 gr.?Dodam ,że nic nie tyję,więc wszystko pochłania maluch chyba,bo mimo diety cukrzycowej absolutnie się nie głodzę!Myślę,że jak do 5 kg w tej ciąży dojdę,to max!Dziwne to wszystko..ale prawdziwe.Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie się zdrowiuteńko!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

15-04-2011 21:36:44

Bydgoszcz/Wojnowo
dziewczyny a mam takie pytanie czy skórcze które już odczówacie to są bolące? bo zastanawiam się jak rozpoznać skurcze, czy te pierwsze bolą już teraz?

dobrej nocki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ajakania (offline)

15-04-2011 22:27:41

Ruda Śląska
Witam serdecznie smiling smiley

Troszkę jakby późno tutaj trafiłam winking smiley

Jestem mamą październikową 2007, synuś ma na imię Michał. teraz czekamy na córeczkę smiling smiley
Termin mam na 3 maja, choć szczerze mówiąc nie miałabym nic przeciwko temu,żeby urodzić niebawem, najlepiej w przyszłym tygodniu winking smiley skończyłam 37 tydzień, więc ciąża jest donoszona, psychicznie też jestem gotowa grinning smiley
Jeśli patrzeć na wiek ciąży, to dokładnie dzisiaj synuś już przyszedł na świat smiling smiley

Tydzień temu wróciłam ze szpitala, miałam kolkę nerkową sad smiley leżałam tydzień, ból okropny sad smiley ale przez ten pobyt przekonałam się,że mąż i synuś doskonale sobie dają radę beze mnie i mogę spokojnie jechać rodzić, bo powiem wam,że spędzało mi to sen z powiek, gdyż mąż, owszem z synkiem się pobawi, na spacerek weźmie, ale od "czarnej roboty", czyli ubierania, karmienia, mycia, usypiania jestem ja smiling smiley A tu proszę- miłe zaskoczenie grinning smiley

Pierwsza ciąża trwała całe wieki, druga przeleciała, nawet nie wiem, kiedy smiling smiley

Pozdrawiam serdecznie smiling smiley







justine250877 (offline)

15-04-2011 22:27:59

Ostrołęka
Kujawianko-moich skurczy nie określiłabym jako specjalnie bolesnych...to raczej takie mocen napięcie,stwardnienie i ucisk połączony z trudnością w oddychaniu.Ja przynajmniej tak je odczuwam.Pozdrawiam serdeczniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

15-04-2011 22:31:08

Ostrołęka
Witam nową koleżankęsmiling smileyja też w 1 ciąży miałam kolkę nerkową i wodonercze!Masakra totalna i akurat u mnie skończyła się dosyć traumatycznie,o czym już kilkakrotnie pisałam sad smiley!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam serdecznie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

16-04-2011 07:16:37

Legnica
MadziaKa witamy smiling smiley dobrze że jeszcze w dwupaku i cieszę się że lekarze trochę opanowali twoją cholestazę bo możesz być w domu i z nami na forum grinning smiley
Oliwia28 też słyszałam że najlepiej między 20 a 32 tygodniem ale wydaje mi się że to zależy od dzieciaczka jak się ułoży bo na USG 3/4D przede wszystkim oglądamy buźkę maluszka a w 35 tygodniu to już można zobaczyć prawie jak noworodka grinning smiley
Justine trzymaj się jeszcze do 5 maja nie jest aż tak daleko chociaż twój maluszek już ładnie ważył pod koniec marca smiling smiley ale niech jeszcze trochę posiedzi w brzuszku u mamy smiling smiley i nie stresuj się teraz będziesz miała cesarkę i będzie wszystko dobrze smiling smiley
Ajakania mimo że na sam koniec ciąży do nas zawitałaś - witamy serdecznie smiling smiley

trochę zaczynam się martwić bo myślałam już że mi się wydaje ale potwierdziła to wczoraj moja koleżanka brzuszek mi się opuścił do tego ta skrócona szyjka mam nadzieję że jeszcze chociaż do 5-10 maja wytrzymam bo moja niunia pod koniec marca ważyła tylko 1900 gram chciałabym by chociaż do 3 kg dociągnęła choć najważniejsze by zdrowa była - już nie wiem co myśleć byle do maja - mąż też stwierdził że do terminu raczej nie doczekam sad smiley

pozdrawiam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

16-04-2011 08:41:20

Małomice
Witajciesmiling smiley
Pogoda dzisiaj piękna słoneczna aż miłosmiling smiley.Ja to myślałam,że wczoraj juz urodzę brzuch twardy,pojawiły się skurcze nawet dość bolesne a do tego jeszcze tak jak maggie87 pisze ból w pochwie płakać mi się chciało dosłownie,ale jakoś zacisnęłam zęby poleżałam i minęło na szczęście i jakoś zasnęłam.Nad ranem znowu złapał mnie dwa razy taki skurcz prawej łydki,że nie wiedziałam gdzie mam tą nogę podziać wstać z łóżka nie mogłam jak palce zgięłam do tyłu to jeszcze gorzej było myślałam,że zwariujęsad smiley borę magnez i nic nie pomaga w środę mam wizytę to może lekarz coś zaradzismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

glamur (offline)

16-04-2011 11:28:49

Witajcie smiling smiley Byłam wczoraj u lekarza i spotkała mnie miła niespodzianka.Maluszek przytył przez tydzień prawia pół kg. i waży teraz 2690gr.Hurrrasmiling smiley Nie idę więc do szpitala chociaż mam do lekarza chodzić co kilka dni.Pępowina dalej owinięta więc trzeba kontrolować.Dzisiaj rano w toalecie zauważyłam ślady krwi i śluzu na papierze.Czyżby to czop? Nie wiem.Brzuch mam cały czas twardy,ale bolesne skurcze tylko co jakiś czas.Więc nie panikuję.Dzisiaj taka piękna pogoda,że żal siedzieć w domu,ale nie mam siły na spacerki.Posiedzę na balkonie.Mój M.myje oknasmiling smiley Trzymajcie się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]url=http://www.suwaczek.pl/][/url]

Anka_rubia (offline)

16-04-2011 11:48:08

glamurhot smiley super!!! Cieszę się, że maluszek tak ładnie przybiera, choć w tym tempie to... ;p No ale skoro już Ci czop odchodzi to lada chwila...WOW, a to 37 tydz , tak?

Moja mała dzisiaj dała popis aktywności, nie wiem co jej nie pasowało. Najbardziej martwią mnie kształty brzucha, nie potrafię nic wywnioskować z tych wypukłości. Kopanie czuję zarówno w lewym boku, jak i np dzisiaj w szyjkę jakby...Mam nadzieję, że nadal główką w dół leży, bo coś złe przeczucie mam..
Dzisiaj mam gości, więc idę ogarnąć chatkę, choć nie chce mi się.
Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

16-04-2011 12:51:44

woj.sląskie
hej majoweczkismiling smiley

u nas tez od rana piekna pogoda ,sloneczko i malo co chmureksmiling smiley Nie wiem co sie dzieje ale od dwoch dni budze sie po 3 do toalety i zasnac nie moge.Dzis znowu meczylam sie prawie do 6, wsunelam ipoda na uszy nic,zaczelo switac wiec zaczelam czytac no i wkoncu usnelam.Mam nadzieje ze to minie i nie bedzie tak kazdej nocy.Do tej pory nie mialam takich problemow.
U mnie poki co zero objawow ze zbliza sie porod ,tylko czasem brzuszek robi sie twardy.Moze wytrzymamy do maja , bo w sumie to juz nie dlugosmiling smiley

Dziewczyny jai aspirator do noska polecacie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.