majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

madziaKa (offline)

15-04-2011 12:52:31

WRÓCIŁAM smiling smiley jeszcze w dwupaku na szczęście!!! Cały tydzień w szpitalu! Masakra, mam już dość, to mój 3 pobyt i mam nadzieje, że teraz to już do porodu pojadę dopiero!!! Miałam cholestaze, w sumie to chyba jeszcze mam, bo wynik (ALAT i ASPAT) tylko trochę się poprawił, także na lekach muszę być! Na szczęście nie miałam swędziawek! Chyba nie zdążyła się rozwinąć ta choroba i nie doszło do świądu! Dzięki Bogu bo nie wiem jakbym to zniosła! Tak się cieszę że już w domu jestem. Muszę nadrobić wszystkie wpisy ale widzę że chyba jeszcze żadna nie urodziła więc jest ok!

PS. Śmieszny jest wpis pod moim suwaczkiem! Jeszcze jednej nie rozpakowałam a tu piszą czy walizka spakowana!?!! winking smiley Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2011 (offline)

15-04-2011 13:24:30

Warszawa
Dziewczyny napiszę więcej wieczorem, dziś mam wizytę ale bez usg więc nic nowego się nie dowiem. Chciałam się tylko Wam pochwalić że ugotowałam tak pyszny krem z zielonego groszku że nie mogę przestać jeść, to już 3 talerz...smiling smiley Pycha.


[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

15-04-2011 14:06:45

woj.sląskie
atena_82 narazie wiem tylko tyle ze urodzila 23:55 zdrowego synka waga bodajze 3600smiling smileyPodobno bardzo ja porod wymeczyl i co sie okazalo miala dwa lozyska co dlamnie jest troche dziwne.Zaczelam szperac troche w necie i jest to mozliwe choc bardzo rzadko sie zdaza.Jak bede wiedziec cos wiecej to dam znac.

Ja wczoraj wieczorem mowie do meza ze juz moglabym urodzic a on ze znudziolo mi sie noszenie brzucha aja ze nie ze juz bym chciala miec malenstwo przy sobie i wiedziec ze wszystko jest ok. Wiec moj maz na to ze skoro mi sie tak spieszy to czy ma juz skladac lozeczko ale mowie zeby jeszcze poczekal moze po swietach.
Dzidzia ma tez chyba dosc tej ponurej pogody bo malo co sie rusza od czasu do czasu tylko leniwie sie przeciagnie.A jak jest z waszymi dzieciaczkami?
Co do snow to mi dzis sie snilo ze jak nigdy mala tak wypiela jakas czesc ciala ze latalam po calym domu z garbem na brzuchu i ciagle pytalam co to jest pupa czy kolanko,Obudzialm sie po 3 i po spaniu ponad 2 h sie meczylam zeby zasnac na nowo choc wydawalo mi sie ze jestem wyspana.
W srode mam wizyte z polozna wiec niech sprawdzi liste co mi trzeba do szpitala i wkoncu moze ta torbe spakuje.Wypislam tez cala strone pytan dotyczacych porodu wiec ja pomecze.
Dobrze ze to piatek i weekend sie zaczyna bo strasznie nudno w domu samej, po tej przeprowadzce wszytskie koleznaki zostaly w innym miescie i ciezko sie wybrac mi do nich w odwiedziny choc to tylko polgodz autobusem.W swieta sie zapowiedzialy na wizyte takze poplotkujemy na calego.Juz sie nie moge doczekac.

milego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

15-04-2011 15:36:15

Cześć dziewczyny smiling smiley
U mnie dzisiaj piękne słoneczko, aż się skusiłam na spacer.

glamur trzymam kciuki i dawaj znać!
maggie87 wielkie oczy Wow, rozwarcie...mhm, czyli max 2 tygodnie.
Aż mi trudno uwierzyć, że to już zaczynamy, że to nasza kolej !!!

Natka smacznego smiling smiley Widzę, że nie tylko ja mam ostatnio apetyt na smaczki...Dawno tyle czasu w kuchni nie spędziłam co ostatnio, hehe.
madziaKa witaj!! Cieszę się, że Cię "postawili na nogi". Jeszcze troszkę smiling smiley
Sonia mam nadzieję, że ciśnienie się normuje...Jeśli Dawidek nie obróci się, pewnie zrobią Ci szybciej cesarkę?
Sysia mi też już brzuszek się obniżył smiling smiley I skurczy mam przynajmniej kilka dziennie. Do tego już drugi dzień mam "ekspresowe wypróżnienia" ;p I zastanawiam się czy coś zjadłam (choć nic innego mi nie dolega, czuję się ok) czy...pierwsze zwiastuny...?
Zauważyłam, że im bliżej terminu, tym więcej mam obaw. Od dwóch dni zastanawiam się , czy mała się nie obróciła, bo jakoś inaczej wygląda brzuch i dziwnie ją czuję. Poza tym nie kopie już i nie rusza się tak intensywnie jak jeszcze tydzień temu..
Co do koszuli to z tego co mówiły mi dziewczyny, to rozpinana, a jak nie to podciągną całą do góry by położyć maleństwo przy piersi. U mnie raczej nie dają szpitalnych. Dostałam dwie od kumpeli, która niedawno rodziła i nbie mają żadnych plam, więc aż tak to się chyba nie umorusamy przy porodzie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

15-04-2011 16:58:06

Bydgoszcz/Wojnowo
Cześć dziewczyny!!

madziaKa dobrze że jeszcze w dwupaku smiling smileysmiling smileysmiling smiley oby tak do maja, a czy możesz napisać jakie miałaś objawy tej cholestazy, bo że świąd to słyszałam no ale ciebie to ominęło więc czy coś jeszcze się pojawiło?

Dziewczyny u mnie pogoda piękna smiling smiley dzisiaj byłam w castoramie bo mój M będzie szlifował belki i malował cały dom smiling smiley z jednej strony fajnie a z drugiej jestem przerażona tego brudu, no cóż trzeba to zrobić przed porodem, ale chciałam wam napisać że stałam w kolejce za dziewczyną z małym dzieckiem w wózku i tak jej zazdrościłam że może z nim już jeździć, patrzeć na nie smiling smiley u mnie zacznie się od poniedziałku 36 tydzień i wychodzę z założenia że się nie pogniewam jeśli coś by zaczęło się dziać na początku maja smiling smiley

pozdrawiam was cieplutko!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

madziaKa (offline)

15-04-2011 17:26:08

Co do objawów Kujawianka to nie miałam żadnych!!! Byłam na wizycie kontrolnej i lekarz zlecił mi badanie krwi ALAT - czyli na wątrobę i gdy odebrałam wynik okazało się że max jest 32 a ja mam 192 dlatego położyli mnie na oddział, podleczyli i tyle. Na szczęście nie zżółkłam ani nie swędziała mnie skóra więc nie wiem czemu taki wysoki był wynik. Teraz biorę ESSENTIALE Forte, muszę trzymać dietę wątrobową i to wszystko! Mam nadzieję, że wynik będzie się nadal poprawiał!

Wróciłam ze szpitala a w domku czekało już skręcone łóżeczko, umyte okna i stęskniony mąż! Czego chcieć więcej smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

15-04-2011 18:56:04

Warszawa
Cześć dziewczyny,
jestem tegoroczną czerwcówką i mam pytanie, proszę o radę. Czy któraś z Was miała usg 4D, jeśli tak to w którym tygodniu?
Mam je zaplanowane na 35 tydzień. Czy to nie będzie za późno?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anka_rubia (offline)

15-04-2011 19:16:23

madziaKa no należało Ci się takie powitanko smiling smiley To dziwne, że nie miałaś żadnych objawów, a wynik tak odbiegał od normy...
Czyli też mogę to mieć i nie wiedzieć? Bo mi lekarz nie zlecał tych badań...I jak to szkodzi bobasowi?

Już mam dosyć ciągłych wizyt w toalecie..Jak mała wsadzi "coś" w pęcherz to zginam się w pół i łapię "tam", bo mam wrażenie, że popuszczę...Najśmieszniej gdy jestem w towarzystwiegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

15-04-2011 20:31:54

ok. ŁASKU
co do internetu to jeszcze nie wiem ale pewnie nie chyba ze póznień jakos narazie sie nie zapowiadasad smileysad smileysad smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

15-04-2011 21:02:06

Małomice
Cześć mamuśkismiling smiley
madziaKa super,że jesteś już w domku i jeszcze dwupaczkusmiling smiley im dłużej tym lepiejsmiling smiley
Ja dzisiaj miałam ciężki dzień jeżdziłam z teściową do szpitala bo miała strasznie wysoki cukier i dostała dosłownie trzęsawki zadzwoniła do mnie i co miałam zrobić mąż w pracy więc padło na mnie dostała zastrzyk z insuliny posiedziałyśmy godzinę i jakoś spadłsmiling smiley Mam nadzieję,że teraz trochę się przestraszy i zacznie stosować dietę,bo tak prawdę mówiąc wcale jej nie przestrzega lubi sobie słodkie zjeść i to bardzo jak ciasto zaniosę to pierwsza siada do stołu a do tego jeszcze wszystko musi być na słonince,bo tato lubi tłuste więc inaczej być nie może nagadałam jej co nieco do głowy,ale czy poskudkuję zobaczymy przypuszczam,że do momentu aż cukier znowu nie skoczy.
Dzisiaj jeszcze miałam wizytę u dentysty i tak wszystko w biegu,ze teraz brzuch mnie boli i co jakiś czas odczuwam lekkie skurcze,mąż mi dzisiaj powiedział,że chyba to terminu nie dotrwamsad smiley zobaczymysmiling smiley
Ale czekała mnie też i miła niespodzianka dostałam dwie paczki o siostry mojej teściowej z ameryki z sukienkami dla mojej Julci,ale się uśmiałam z niektórych takie malutkie i słodkie a buciczki z lakierka jeszcze takich małych to nie widziałam,opaseczki na włoski i spineczki nawet tego wszystkiego nie zdążyłam pooglądaćsmiling smiley

Miłego wieczorusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.