Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

magan23 (offline)

17-07-2013 20:59:39

Ruda-Gajówka
Witajcie,

Klarra myśl pozytywnie!! Po pierwsze ta lekarka jakas dziwna, przy zwykłym badaniu ginekologicznym mozna stwierdzić czy jest ciąża czy nie a badanie usg to tylko potwierdzenie i bardziej szczegółowy obraz ciąży. To jest moja czwarta ciąża więc cos niecos wiem smiling smiley a moze rzeczywiscie jest to młodsza ciaza niż wychodzi z Twoich obliczeń, tak jak u mnie na pierwszej wizycie wg mnie 6 tydzień a wg usg była to ciaza o onajmniej tydzień młodsza... U mnie tez jeszcze nie było zarodka, tylko ciało żółte... Więc uszy do góry i nie stresuj sie zbyt mocno!!

Filipinka na pewno będzie wszystko dobrze!! Dużo odpoczywaj i stosuj sie wg zaleceń swojego lekarza!!

Co do blizniakow, chyba bym padła!! I tak czasami ledwo wyrabiam przy swojej dwójce, choć moja siostra żartuje ze mam takie grzeczne dzieci ze powinnam ich mieć dużo, żebym poczuła jak mogą dać w kość winking smiley

Płci nie obstawialam wogole, dwa razy intuicja mnie zawiodła... Więc będzie co ma być winking smiley

Witam kolejne marcoweczki!! smiling smiley

Mdłości coraz rzadziej mi dokuczaja, ale zmęczenie nie chce dać za wygrana... Domu wogole nie ogarniam, sprzatam tyle co by idac sie nie przwrocic o porozrzucane zabawki winking smiley I teraz na nieszczęście starsza córka złapała angine i jest miauczaca niedozniesienia echhh!! Wysoko goraczkuje i ledwo żyje....

Spokojnego wieczoru winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

17-07-2013 21:28:54

Jaworzno
Hej Kobitkismiling smiley

filipinka będzie wszystko gites smiling smiley ja w maju na wizycie kontrolnej dowiedziałam się że mam dwa nie pęknięte pęcherzyki (przyznam że byłam w szoku słysząc to) jeden był ponoć z majowego cyklu a drugi z wcześniejszego ginek przepisał mi luteinę i już za miesiąc nasze starania o powiększenie rodzinki okazały się owocne grinning smiley teraz czekam na drugą wizytę (22.07) i się trochę denerwuję oby ginek potwierdził że ciąża rozwija się prawidłowo i serducho pięknie bije fasolce smiling smiley jakoś przy pierwszej ciąży mniej się denerwowałam...

klarra nie denerwuj się i nie zamartwiaj kochana będzie wszystko dobrze -myśl pozytywnie!! i tak jak pisze CarAllowa może ciąża w rzeczywistości jest młodsza, nie dasz rady załapać się wcześniej na wizytę do innego gina??

rudziutka2708 czekamy na wieści po wizycie u gina smiling smiley

Scarlett27 zdrówka!! kuruj się szybciutko smiling smiley

Jeśli chodzi o płeć dzidziolka nie ukrywam że chciałabym teraz dziewczynkę smiling smiley ale będzie co będzie byle zdrowe!! chodź coś tam w głębi serducha mówi mi że będzie drugi synuś smiling smiley zresztą mój mężyk twierdzi podobnie zresztą jak mąż CarAllowa że są małe szanse na dziewczynkę winking smiley i tak jakoś jak już mówimy o "dzidziolku" to w formie męskiej:e_wink:


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

17-07-2013 21:34:16

Jaworzno
magan23 duzo zdrowka dla corci niech szybko wraca do formy!! a i Ty przy okazyji uwazaj na siebie


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

17-07-2013 21:36:36

Jaworzno
KOBITKI SPOKOJNEJ MILEJ NOCKI DOBRANOC smiling smiley Ja juz padam ide sie polozycturlanie po kanapie


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

17-07-2013 21:57:18

Warszawa
magan23 niech cora sie szybko kurujesmiling smiley
ania_stefcia mamy podobna sytuacje- pierwszy synek, a teraz przydalaby sie dziewczynka. no ale, u mnie mąz na pewno przycelowal w chlopakagrinning smiley z reszta, powiedział mi że on bedzie miał 3 synówgrinning smiley czyli bede w mniejszosci.


W takim razie i czas na mnie. moj maly gnomek usnał niedawno wiec i ja moge spokojnie isc spacsmiling smiley
dziewczyny nie martwcie sie niczym! wszystko bedzie oksmiling smiley
dobrej nocy Wam zyczesmiling smiley i do jutra










[link widoczny po zalogowaniu]

123patkaa123 (offline)

18-07-2013 17:55:50

Makowiska
Witam wszystkie przyszłe mamusie. Nie sądziłam, że tak wcześnie do Was dołączę ale strasznie się z tego cieszę smiling smiley bylam juz u lekarza 2 tyg temu i widać było tylko pęcherzyk, jutro znów idę i mam nadzieję, że posłucham już serduszka. Termin mam na 6.03.14r. smiling smiley

pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego popołudnia winking smiley

rudziutka2708 (offline)

18-07-2013 19:23:28

Domanowo
dzień dobry kobietki...a możę raczej nie dobrysad smiley
nie dawno wróciłam od lekarza i jestem załamanasad smiley Jestem w podobnej sytuacji co klarra:/Pani ginekolog zrobiła mi usg na którym był widoczny jedynie pęcherzyk ciążowy a zarodka w ogóle nie widaćsad smileysad smileysad smileyszukała go bardzo długo, ale nic nie znalazłasad smiley sama doktor się zdziwiła, bo jak na 6 tydzień to już dawno powinien byćsad smileysad smiley stwierdziła, że mój pęcherzyk ma tylko 4mmsad smiley a ja sobie teraz trochę poczytałam na ten temat i z tego co przeczytyłam to jest stanowczo za małysad smileysad smiley Zapytała się mnie jeszcze jakie długie są moje cykle, to ja jej powiedziałam,że są nieregularne i że mam miesiączkę tak mniej więcej co 30-31 dni i ona na to, żeby jeszcze się nie martwić, bo skoro mam takie długie cykle to jest szansa, że zarodek się jeszcze pojawi...ale przyznam szczerze, że wcale mnie to nie pocieszyło;( jutro idę powtórzyć beta hcg, jeśli będzie niższe niż ostatnio to jak najszybciej mam się zgłosić do ginekologasad smileysad smileysad smileyzałamka totalnasad smileysad smiley od razu jak wyszłam z gabinetu to się poryczałamsad smileysad smileysad smileysad smileyMASAKRAsad smileysad smileysad smiley nie mogłam w ogóle opanować emocjisad smileysad smiley a jak do niej szłam to miałam takie przeczucie, że może być coś nie taksad smileysad smiley
Kolejną wizytę (jeśli wszystko będzie ok) mam prywatnie 29 lipcasad smiley Tak bym chciała, żeby moja doktor się myliła i żeby mi wykryła na następnej wizycie ten zarodek.....sad smileysad smiley

rudziutka2708 (offline)

18-07-2013 20:31:55

Domanowo
123patkaa123 a powiedz mi. jak byłaś u lekarza 2 tygodnie temu i było widać tylko sam pęcherzyk...to w którym byłaś tygodniu ciąży??

klarra (offline)

18-07-2013 20:56:54

rudziutka2708 tak mi przykro, że i Ciebie tak wystraszyli, wiem co czujesz, czujemy to samo. Nie mogę normalne od wczoraj funkcjonować, n niczym się skupic, ciągle mysle, boje się, licze te tygodnie, ciągle sprawdzam czy nie ma krwawienia. Już sobie wkreciłm, że coś dziwnie brzuch boli, a piersi może za mało bolesne. Kupa złych myśli. Nagorsze z najgorszego, to byłaby ciąża pozamaciczna, bo mogą być kąplikacje, ale obumarła, lub puste jajo tez powoduje u mnie chec płaczu. Ach, ale chyb nada jestsansa, że lakrze nsi się mylą, ze jeszcze mamay za młode ciąże. A napisz mi proszę, date twojej ostatniej miesiączki, bo moja to 12.06.13 i licząc pełne ukończone tygodni to usg było w zakończonym 5, jeśli fasolka ma tydzień mniej, to mze i jest szansa, że jeszcze się ujawni na USG. Co do robienia betyHCG, to ja się wstrzymłam, bo jak zrobi jutro, to trzeba powtórzyć po 48h, by dobrze zanalizować, a to wpada niedziela. wiec jak już to w poniedziałek trzeba zacząć. Ale hyb daruje sobie te badna na razie umowilm się prywatnie na srode 24.07, to będzie tydzień po, czyli bedzie zakończony 6 tydzień zbcze zy os się zmenlo. Ale się boje. Rudziutka2708 musimy być dzielne, ale to takie trude. daj znac, czekam na wiesci od ciebie.

klarra (offline)

18-07-2013 21:13:22

magan23, ania_stefcia dziewczyny dzięki za dobre słowa, jesteście kochane, ale nikt nie jest w stanie mnie teraz pocieszyć, jedynie lekrz, jak zobaczy fasolke z bijącym serduszkiem. Ciezko mi, bo jestem z tym sama nikomu nie powiedzialam co jest grane, ak sobie mysle, ze moglam nie isc tak wcześnie, zaplacilam 130 zł za tydzień ogromniastego stresu, a nie wiadomo co będzie dalej.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.