Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

nina23 (offline)

07-07-2013 11:51:42

Lublin
Witam wszystkie przyszłe mamy, które tak jak ja, urodzą w marcu 2014 smiling smiley Mam 23 lata i nie sądziłam, że tak szybko zostanę mamą, ale strasznie się cieszę!!! smiling smiley Wręcz nie mogę się doczekać jak dzidziuś przyjdzie na świat :bebe: Chętnie poznam inne dziewczyny, które są w tym cudownym stanie. Piszcie!!! smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

pajinka (offline)

07-07-2013 12:05:46

Rumia
Już marzec yawning smiley Jak ten czas leci! Gratuluję smiling smiley

Ja też nie sądziłam, że tak szybko mamą zostanę (miesiąc po narodzinach 25 lat skończę smiling smiley)

nina23 (offline)

07-07-2013 12:10:15

Lublin
Dziękuję! smiling smiley Ty jesteś już blisko rozwiązania, ja na początku ciąży smiling smiley Ciągle się boję, że coś się maluchowi stanie :/ Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze smiling smiley

pajinka (offline)

07-07-2013 16:00:35

Rumia
Wszystko będzie dobrze smiling smiley Słuchaj lekarza, nie czytaj nic w internecie na własną rękę (np o wynikach badań), bo zgłupieć można tongue sticking out smiley
Ja całą ciążę byłam aktywna. Sama sprzątałam, chodziłam na zakupy, nikt mnie w niczym nie wyręczał.
Teraz na koniec mam syndrom "wicia gniazda", okna myję, szoruję wszystko na kolanach. Jeszcze malowanie mnie czeka w domu, ale mamy jeszcze prawie miesiąc smiling smiley
Ważne żebyś myślała pozytywnie i rozsądnie podchodziła do ciąży, bo to nie jest choroba smiling smiley
Życzę Ci cudownych 9miesięcy i szczęśliwego rozwiązania smiling smiley

steliyah (offline)

07-07-2013 21:56:47

Wodzisław Śląski
NARESZCIE, MARCÓWECZKI 2014!
WYCZEKIWAŁAM TEGO WĄTKU NA FORUM JAK NIE WIEM! smiling smiley
ŻYCZĘ CUDOWNYCH, WSPANIAŁYCH, 9 MIESIĘCY!
WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE! smiling smiley
TRZYMAM KCIUKI I POZDRAWIAM CIEPŁO
MARCÓWECZKA 2013smiling smiley

A jeśli mogę spytać, na którego masz termin?smiling smiley No i jak samopoczucie?! smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-07 21:59 przez steliyah.

ania_stefcia (offline)

07-07-2013 22:12:48

Jaworzno
Witamsmiling smiley

Jestem mamuśką lutówką_2012 i z wielką radością dopisuję się teraz do mamusiek "marcówek_2014" chodź planowaliśmy z mężem dzidzię na luty (taki sentymentsmiling smiley chodź i tak nasz spóźnialski synuś ur się w marcu dokładnie 04.03) no ale w maju nam nie wyszło :p za to czerwiec był dla nas szczęśliwym miesiącem smiling bouncing smiley i dokladnie tydzien temu na tescie ciazowym ujrzalam upragnione 2 kreseczkiMr. Green, wizyte u ginka mam 22.07 i juz nie moge sie doczekac smiling bouncing smiley

Pozdrawiam Wszystkie Szczesliwe Marcowe Mamuski smiling smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

nina23 (offline)

07-07-2013 22:20:48

Lublin
Witaj! Strasznie się cieszę, że poznałam kobietę, która będzie rodziła wtedy co ja smiling smiley I dziękuję za gratulacje. Nawzajem! smiling smiley Ja mam termin na 7 marca smiling smiley
Jeśli chodzi o samopoczucie, to boli mnie ciągle brzuszek, mniej więcej tak, jak przed okresem. Rozmawiałam z dr i uspokoiła mnie, że to powiększająca się macica itp. Biorę buscopan i jest dużo lepiej. Poza tym jest całkiem dobrze, gdyby nie piersi, które są oooooogrooooooooomneee i okrrropnie bolą smiling smiley
A jak u Ciebie? Na kiedy masz ustalony termin? I jak się czujesz?

Pozdrawiam! smiling smiley

benita_jamrozik (offline)

08-07-2013 00:44:46

Bytom
Witam przyszłe Mamusiewinking smiley

Ja urodziłam synka 1 marca 2010 r winking smiley

Wam Kobietki życzę aby te 9m-cy było miesiącami spokojnymi, bez żadnych komplikacji byście mogły się tym stanem w pełni cieszyć i oczywiście jak najlżejszych porodów winking smiley

U Nas niestety była walka o utrzymanie ciąży od 8 tygodnia... Dotrwaliśmy...a raczej przeleżeliśmy jakimś cudem do 37 tc... Były chwile, płaczu gdy pojawiały się plamienia, zwątpienia czy się uda urodzić zdrową dzidzie gdy wody się sączyły, a rozwarcie robiło w 26 tc, radości gdy poczułam pierwsze ruchy...i spokój gdy podczas cc usłyszałam ten wyczekiwany krzyk:*:*

catrinka (offline)

08-07-2013 14:20:26

Godziesze Małe
Dziewczynki, cieszę się, że już się marcóweczki pojawiają smiling smiley
Życzę Wam bezproblemowej ciąży smiling smiley

Zapraszam na mojego

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

ania_stefcia (offline)

08-07-2013 19:14:03

Jaworzno
Nina23 ja według ostatniej @ termin porodu powinnam mieć tak 14-15 marzec (według moich wyliczeń) ale z uwagi że pierwsza ciąża zakończyła się cesarką to i ta pewnie skończy się już planowanym cięciem cesarskim a planowane wykonuje się zazwyczaj 2 tyg przed terminem więc pewnie dzidziuś przyjdzie na świat samym początkiem marca bądź końcem lutego, co do samopoczucia czuję się dokładnie tak samo jak przy pierwszej ciąży mam lekkie mdłości jestem senna od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch jak przed @ (co jest całkiem normalne- potwierdzam to co powiedziała Twoja ginka smiling smiley ) piersi zrobiły się większe ale nie jakoś bolesne a po za tym jest okej smiling smiley Kiedy masz wizytę u ginki??

Dziewczyny nie dziękujemy żeby nie zapeszać smiling smiley winking smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4843, Posty: 1149879, Użytkownicy: 71189.
Ostatnio dołączył/a Kasiula357.

Statystyki tego forum
Wątki: 565, Posty: 119552.