Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

123patkaa123 (offline)

19-07-2013 10:55:32

Makowiska
dokładnie, pierwsza wizytę mialam prywatnie to widać calkiem inne podejście do pacjentki... zastanawiam sie czy nie chodzic do niego cały czas prywatnie, bo jak tak on mi będzie niewiele mowił to chyba zwariuje.

ja czuję się dobrze, tak jak bym w ogóle w ciąży nie była grinning smiley mdłości nie mam, tylko 2 razy zdarzyło mi się zwymiotować, raz to jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży a drugi 2 dni temu po obiedzie. Cieszę się, że nie męczy mnie cały czas... Współczuję tym, które muszą przez to przechodzić

CarAllowa (offline)

19-07-2013 12:10:31

Warszawa
A ja tam mam mile wspomnienia po państwowym usg. To raczej po prywatnym bylam wściekła na lekarza.
Aczkolwiek nie mogę powiedziec, lepiej tłumaczą i wyjaśniają na prywatnych wizytach.
Mój ginekolog nie ma aparatury do usg u siebie w gabinecie- chodzę państwowi do ginekologa, a na usg prywatnie. We wrześniu pojde państwowo- bo mi przenieśli gabinet, więc zobaczę jak tym razem odbędzie sie badanie.










[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

19-07-2013 13:12:31

Dębiarze
Szkoda ze tak jest z tymi lekarzami. Nie dość że się martwimy o każda zachodząca zmianę i mamy tysiące pytań to i jeszcze nie można czasem liczyć na ich zrozumienie. Sama się martwię moja pierwsza wizyta. Dziś będę się umawiać.
Dobrze ze są fora takie jak te, i można sobie nawzajem pomagać.

rudziutka2708, klarra, mam nadzieje ze się okaże wszystko dobrze jak najszybciej. Najgorsze to czekanie jest :/

poza tym u mnie tez w miarę bezobjawowo, oprócz napięcia w brzuszku i braku okresu smiling smileysmiling smileysmiling smiley i spać nie mogę :p (wiec mam odwrotnie niż wy :p) za to w połowie dnia zmęczona jestem strasznie ale niestety jestem wtedy w pracy i trzeba sobie radzić.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

19-07-2013 13:39:27

Lublin
Cześć dziewczyny, po długim okresie niepisania, postanowiłam się odezwać, czytając ostatnie posty. Otóż dokładnie tydzień temu poszłam prywatnie na usg. Był to 5 tydzień, 6 dzień ciąży. Lekarka powiedziała, że widać prawidłowo zagnieżdżony pęcherzyk ciążowy, który ma 17,1 mm, ale bez echa zarodka. Tak się załamałam, rozpłakałam po wizycie. Poszłam natychmiast do swojej ginekolog, która uspokoiła mnie, że może owulacja wystąpiła później i że to młodsza ciąża może być. Tak się boję, nastraszyła mnie łyżeczkowaniem i w ogóle.... Strasznie się czuję z tym, ciągle o tym myślę. Chciałabym już wiedzieć czy pęcherzyk się powiększa, czy widać serduszko...Dzisiaj mam wizytę o 18 i mam 1000 myśli, raz dobrych, raz złych. Narzeczony mnie pociesza, mówiąc, że wszystko będzie dobrze, ale nie wiem co o tym sądzić. Bardzo się boję... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

19-07-2013 14:24:33

Dębiarze
No to może jednak naprawdę jest za wcześnie w 4/5 tygodniu.
nina 23 daj znac jak poszlo . Trzymam kciuki !!!

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

19-07-2013 14:28:46

Lublin
magmal23 , dzięki za wsparcie. Umieram ze strachu, ale jestem dobrej myśli. A jak Ty się czujesz? Wszystko jest w porządku?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

19-07-2013 14:36:03

Dębiarze
tak, troszkę brzuszek pobolewa ale to na razie tyle winking smiley czasami boje się jeszcze cieszyć żeby nie zapeszyć. i chociaż widzę ze pewnie za wcześnie na wizyte do ginekologa to i tak chce się tez umówić na przyszły tydzień , nie mogę się doczekać żeby już być pewna tak na tysiąc procent ze dzidziuś tam jest winking smiley
jeszcze raz życzę powodzenia dzisiaj smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

rudziutka2708 (offline)

19-07-2013 15:08:04

Domanowo
Witajcie dziewczynkismiling smiley
Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za słowa wsparcia i otuchysmiling smileyto dla mnie na prawdę bardzo ważnesmiling smiley
Nina23 widzę, że jesteś w podobnej sytuacji co ja i klarra...ale się nie martw, wszystko się ułoży- na pewnosmiling smiley Ja już jestem troszeczkę spokojniejsza jeśli chodzi o wyniki badania beta hcgsmiling smiley
Nie dawno odebrałam wynik i jest dobrzesmiling smiley Bardzo mocno wzrósł (17061,000) czyli wychodzi na to,że jestem w 7 tygodniusmiling smiley ale martwi mnie jeszcze fakt, że nie widać jeszcze zarodkasad smileysad smiley bo z tego co czytałam to już dawno powinien być..:/ ale mam nadzieję, że do następnej wizyty u ginekologa (29.07) się pojawismiling smileysmiling smiley
U mnie samopoczucie jak do tej pory nie najgorszesmiling smiley dotąd tylko pobolewały mnie jajniki i piersi, tak jakbym miała dostać miesiączkęsmiling smiley także tylko takie objawy mam jak na raziesmiling smiley Mam nadzieję, że nie dojdą nowesmiling smileyno i dzisiaj troszeczkę mnie mdliło, ale to tylko chwilowe byłosmiling smiley
Pozdrawiam

magan23 (offline)

19-07-2013 15:27:03

Ruda-Gajówka
Ja to nie wiem co sie dzieje z tymi lekarzami... Zeby w 5 tygodniu straszyć lyzeczkowaniem? U mnie podjęto decyzje o usunięciu ciazy dopiero po 8 tygodniu, kiedy rzeczywiscie zarodek sie nie wyksztalcil, u mnie nigdy nie było zarodka w 5 tygodniu, pojawiał sie blizej 7 tygodnia, więc myślcie pozytywnie.

Nina ja na ostatnim badaniu USG, w sumie nie wiem który to był tydzień dokładnie wg mnie 6 tydzień a wg mojej gin młodsza ciaza, bo cieżko z mojej miesiaczki obliczyć... Pecherzyk miał 16,1 mm bez widocznego zarodka tylko z pecherzykiem żółtym 4 mm... Główki do góry!! Będzie dobrze!! I nie sciagajcie na siebie złych myśli!!

Nina daj znać co ustalono po dzisiejszej wizycie! Trzymam kciuki!!

Chyba u żadnej z nas lub wiekszosci nie wykryto jeszcze zarodka, więc to jest jakiś pozytywny punkt zaczepienia, a jest maloprawdopodobne zeby wszystkie nasze ciąże rozwijały sie nieprawidłowo, więc uszy do góry!! Wiara i tylko wiara smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

19-07-2013 15:58:27

Lublin
Ja jakoś nie ogarniam tego, że u niektórych dziewczyn w 7 tygodniu widać już sporo, a u niektórych nic... jest to dla mnie nie do pojęcia. Ale muszę powiedzieć, że bardzo mnie uspokoiłyście, jesteście kochane. Dziękuję za słowa otuchy.

rudziutka2708 , mam nadzieję, że u Ciebie też będzie wszystko w porządku i u klarry. Wiem co czujecie... Za resztę dziewczyn też trzymam kciuki.

magan23 , dam znać na 100% co i jak.




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.