Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

klarra (offline)

12-07-2013 09:11:54

witam Was, nieśmiało dołączam...w poniedziałek pojawiła mi się wyczekiwana długo 2-ga czerwona kreseczka. Jak na razie moja radość przeplata się ze strachem przed utratą. Do lekarza zapisy dopiero zaczynają się od lipca, zastanawiam się, czy to nie będzie za późno, a może to i lepiej odczekać? Sama nie wiem? Obyśmy wszystkie doczekały się pomyślnego marcowego rozwiązania. Pozdrawiam i gratuluję !

CarAllowa (offline)

12-07-2013 09:36:09

Warszawa
Klarra nie martw sie tylko staraj sie myśleć pozytywnie. Ja też pierwsza ciaze poronilam. Przy drugiej Balam sie panicznie ale jednak wszystko było dobrze. Myślę ze i tym razem będzie ok. Ją ide dzisiaj do lekarza po skierowanie na standardowe badania. U mnie zapisy do lekarza dopiero na 31go lipca były ale ja do do swojego gin zadzwoniłam i poprosiłam żeby mnie przyjął. Stwierdzilam że nie bede tyle czekac bo w koncu pierwszy trymestr jest najwazniejszy.










[link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

12-07-2013 09:40:26

Lublin
Ania_stefcia, u mnie raczej w porządku, pobolewa mnie brzuch, mam odruchy wymiotne na wszelkie intensywne zapachy i chodzę spać o 21-22 grinning smiley Ale poza tym wszystko jest raczej w porządku. Nie mogę doczekać się wizyty, mam 26 lipca. Ciągle martwi mnie mój brzuch, jest naprawdę duży, aż się oboje z narzeczonym dziwimy, bo jak na ten tydzień to przesada. I nie są to wzdęcia, jestem pewna. Z tego też względu trochę boję się tego USG, bo może to już nie 6 tydzień tylko dalej? Nigdy nic nie wiadomo... A jak u Ciebie? Jak się czujesz?

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

klarra (offline)

12-07-2013 09:51:42

CarAllowa dzięki za wsparcie, bardzo bym chciała, by było już dobrze. Dziewczyny, czy przyjmujecie już jakieś preparaty witaminowe, oczywiście pomijając kwas foliowy? A może macie jakieś swoje tajemne sposoby na zdrową ciążę? Ja w poprzednich już na etapie planowania brałam witaminy, ale słyszałam, że teraz jest zasada, ze do 12 tyg tylko kwas f. Brać coś, czy nie? Zastanawiam się też czy pić ocet jabłkowy, wiecie cos na ten temat? Podobno pity w ciąży zapobiega poronieniu i przedwczesnemu porodowi, ale mało inf. na ten temat. To samo z owcami goji, mam je w domu, mają kupę witamin, ale podobno w ciąży nie powinno się ich jeść....no ale tyle witamin. Co myślicie?

nina23 (offline)

12-07-2013 09:57:53

Lublin
klarra, mi ginekolog przepisała oprócz kwasu foliowego "Pharmaton matruelle",ma mnóstwo witamin, kwasy omega-3, składników mineralnych i baardzo dużo kwasu foliowego. Powiedziała, że mimo że w tym jest kwas, to żebym i tak oddzielnie brała kwas, bo teraz potrzebuję go dużo. Myślę, że to bardzo dobry preparat, choć niezbyt tani, bo za większe opakowanie Pharmatonu, zapłaciłam 89zł. Ale warto to kupić, bo nie trzeba brać nic więcej.
Możesz spróbować.
I nie bój się ciąży, jestem pewna, że wszystko będzie w porządku smiling smiley trzymam kciuki!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

12-07-2013 13:20:35

Warszawa
Ja brzucha nie mam. W poprzedniej ciazy pojawił się dopiero w 5 miesiacu więc myślę że i teraz tak będzie. Dokuczają jedynie mdlosci:/ ale skoro wtedy dałam rade to i teraz dam.
Ją żadnym witamin nie grałam i nie wiem czy bede brac. Pewnie jedynie żelazo bede musiala brac bo w pierwszej ciazy w 8mcu mialam anemie.
O tych specyfikach jak ocet jabłkowy nie slyszalam.
Skierowania od lekarza dostalam, ciekawe ile poczekam na wizytę usg. Ale chyba nie pojde z nfz tylko prywatnie, bo chce wiedziec czy wszystko jest ok. A jakoś nie widzi mi sie czekać niesiac albo dłużej..










[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

12-07-2013 13:26:48

Warszawa
Najgorsze jest to że cały czas chodzę senna. Cały dzień mogłabym przespać...:/ tak samo jak mdlosci.. poprzednio do 16 tyg mnie meczyly.. to była tragedia.. ale wtedy nie mialam obowiązku mogłam spac i jakoś to przetrwać. A teraz? Nie wiem jak dam rade...










[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

12-07-2013 19:14:59

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

klarra witaj smiling smiley nic się nie martw i nie denerwuj będzie wszystko dobrze -zobaczysz smiling smiley

Co do witamin ja w poprzedniej ciąży od końca 3 miesiąca brałam falvitmama a do 3 miesiąca kwas foliowy teraz też na razie łykam kwas foliowy potem pewnie dojdą witaminy

Co do samopoczucia ja od kilku dni mam mega mdłości smutny po prostu nie mogę patrzeć na żarciesad smiley, niektóre zapachy też mi przeszkadzają :/ po za tym jestem śpiąca nie raz padam razem z młodym (czyli już ok. 21 grinning smiley) siusiam często cyce zrobiły się duże i bardzo wrażliwe, ale pewnie to złe samopoczucie zniknie jak ręką odjął po skończeniu 3-go miesiąca tak jak miałam przy pierwszej ciąży


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

12-07-2013 21:06:28

Warszawa
Ania_stefcia u mnie podobnie, dzisiaj na obiad sie patrzec nie mogłam. I zauważyłam że bardzo wrażliwe piersi mi sie zrobiły-w pierwszej ciazy tak nie mialam.
Jestem bardzo ciekawa jak teraz to wszystko będzie przebiegalo. I oczywiście cieszę sie że teraz czas zleci o wiele szybciej. Wtedy strasznie mi sie ciąża dlużyła.










[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

12-07-2013 21:09:06

Warszawa
A właśnie dziewczyny, powiedzcie mi, mowilyscie już rodzinie o ciazy? Bo my nie, zrobimy to jak będzie pewne że wszystko jest ok.










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561859, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.