Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

ania_stefcia (offline)

12-07-2013 21:44:39

Jaworzno
O ciazy jak narazie wiedza nasi rodzice i para bliskich nam przyjaciol, w pracy powiedzialam juz mojemu szefowi ze wzgledu na fakt ze pracuje w kancelari a tam czesto trzeba przyjmowac przesylki paczki z ciezkimi dokumentami itd

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

ania_stefcia (offline)

12-07-2013 21:46:48

Jaworzno
Jak po wizycie okaze sie ze jest wszystko okej powiemy reszcie rodzinki i znajomym ale tym blizszym

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

ania_stefcia (offline)

12-07-2013 21:50:59

Jaworzno
Dziewczyny macie juz przeczucia co do plci dzieciatka:-) ? Ja przez to ze czuje sie prawie ide tycznie jak przy pierwszej ciazy przeczuwam ze bedzie drugi synus:-)

klarra (offline)

13-07-2013 09:28:16

Ja nikomu nie mówiłam, tylko Wam tu na forum. Nawet mój mąż nie wie. Na razie nie mam zamiaru mówić, też chce się upewnić, że jest dobrze. Najchętniej to bym ukrywała ciąże do tego magicznego 3-ciego miesiąca, ale to bardzo trudne będzie, a pewno nawet niemożliwe. Moje myśli krażą stale wkoło brzucha i ciężko tak milczeć, mieć to tylko dla siebie, no i ja mam tak, że mi szybko brzuch rośnie, wiec nie wiem na ile sie uda kamuflować. Nie chce na razie by ktokolwiek wiedział, bo ciagle mam w pamięci po ostatniej ciązy jakie to było ciężkie i smutne tłumaczy, że jednak dziecko się nie urodzi, ze już nie jestem w ciąży. Jeśli chodzi o samopoczucie i przeczucia, to moja czwarta ciąża i w każdej czułam się tak samo, czy wyśmienicie. Żadnych mdłości, jedyne co troche przeszkadza to wilczy apetyt, bo co chwile jestem glodna i czeste sikanie i to tez w nocy no i senność wieksza. W każdej czuj się tak samo, a mam samych synów, czyż by znowu syn?

klarra (offline)

13-07-2013 09:35:35

Podziele się jeszcze z Wami moją małą radością-udało mi się wymóc na położnej by umówła mnie na 29 lipca, bo normalneto mi tłumaczyła, ze zapisy dopiero 01.08, wic nie wiem na kiedy bym termin dostała, a wiadomo, ze się chce jak najszybciej isc. Strasznie się cieszy i już się doczekac nie mogę. Obym tylko uslyszala tam to co chce uslyszec. Dziewczyny czy przykladacie uwagę do tego co jecie, bo ja zeswirowalam na punkcie zdrowej zywnosci az się sama dziwie heheh.

ania_stefcia (offline)

13-07-2013 15:21:51

Jaworzno
Hej Mamuśki smiling smiley

Klarra jeśli chodzi o jedzenie to ja pewnie już za niedługo będę musiała przejść na dietę, w pierwszej ciąży po badaniu krzywej cukrowej wyszło że mam cukrzycę ciążową więc musiałam od 6 miesiąca chodzić do poradni cukrzycowej być na ścisłej "cukrzycowej" diecie i mierzyć sobie po każdym większym posiłku cukier, na szczęście badania wychodziły okej więc obyło się bez tabletek czy insuliny wystarczyła tylko dietka, w poradni dr powiedziała mi że w kolejnej ciąży jest więcej niż pewne że znów będę miała problemy z wysokim cukierasem więc trzeba będzie od początku kontrolować poziom cukru i być na diecie, jak na razie jak mierzę sobie cukier wyniki mam okej zobaczymy co będzie dalej...zapytam ginka 22-go lipca na wizycie czy już teraz mam ustalić sobie termin do tej poradni

CarAllowa (offline)

13-07-2013 22:13:42

Warszawa
Heyy

Ją też najchętniej bym zachowała ta wiadomosc aż do 3 miesiaca. Ale właśnie to jest niemożliwe.
Nie czuje sie kwitnaco. Mdli mnie 24 na dobe. Siusiam bardzo często i też mi sie wilczy apetyt włączył. Cukrzycy nie mialam więc myślę że i teraz problemów nie będzie.
Jeśli chodzi o przeczucia co do płci, to tak: pewnie będzie 2 chlopak, mimo że chcialabym dziewczynke. Tak czy inaczej co będzie to będzie, nie nastawiam sie na nic. Oby zdrowesmiling smiley

Dobrej nocy dziewczynysmiling smiley

magan23 (offline)

14-07-2013 18:02:49

Ruda-Gajówka
Witam, chyba czas najwyższy sie przylaczyc smiling smiley jestem już po jednej wizycie u gin, terminu co prawda nie mam, moja sytuacja jest dość nietypowa i cieżko ja na te chwile wyliczyć, więc po następnej wizycie wyliczy mi z kolejnego usg. Po moim ostatnim porodzie dostałam jedna miesięczne, której nawet nie zapamiętałem wg mnie to było ok 20.05, ale podczas badania usg wyszło jakby ciąża była o tydzień młodsza niż wskazywalaby to miesiaczka, dlatego czekamy na kolejne usg. Wychodzi na ok 7 tydzień.
To moja czwarta ciąża, niestety jedna poroniona w listopadzie 2009. Mam cudowne dwie córeczki Zuzie 4 lata i Ninke 8 miesięcy. Ogólnie czuje sie nie najlepiej, mdli mnie ze hej ale to jeszcze bym zdzierzyla gdyby nie to mega osłabienie organizmu i zmęczenie, kiedyś musi minąć...
Co do płci to chyba już sie wogole nie nastawiam, dwa razy obstawialam chłopaka a są dziewuchy... Byle zdrowe było...

Pozdrawiam i życzę Milego Wieczoru smiling smiley

CarAllowa (offline)

15-07-2013 08:18:23

Warszawa
czesc dziewczynsmiling smiley

magan23 witajsmiling smiley i nie martw sie, wszystko bedzie ok. widocznie zaszłas w ciąze pozniej niż myslisz...

no to ile mamy marcówek na obecną chwilę:

nina23
ania_stefcia
klarra
magan23
CarAllowa

narazie jst nas małosmiling smiley ale pewnie sporo dziewczyn jeszcze nie wie ze jest w ciązysmiling smiley
pisałyscie że nie sądziłyscie ze zostaniecie mamami w tak mlodym wieku, ale 24 czy 25 lat to nie jest mało. ja chciałam o wiele wczesniej, ale niestety dlugo sie z mezem staralismy o pierwsze- bo prawie 2 lata (ja mam 25lat). z drugim poszło szybko i bardzo sie z tego cieszesmiling smiley

ania_stefcia (offline)

15-07-2013 16:49:50

Jaworzno
Hej Mamcie smiling smiley

magan23 witaj w śród marcówek smiling smiley

Dziewczyny ja już normalnie wysiadam z tymi mdłościami sad smiley mam wrażenie że z dnia na dzień jest gorzej :neutral: (przy Krystianie aż takich mdłości nie miałam), mam tylko nadzieję że skończą się wraz z 3 miesiącem tak jak w pierwszej ciąży.

CarAllowa masz rację na obecną chwilę jest nas 5 smiling smiley ale pewnie już za chwilę nasze grono się będzie powiększało o kolejne szczęśliwe mamuśkismiling bouncing smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1261589, Użytkownicy: 72558.
Ostatnio dołączył/a Caroline9992.

Statystyki tego forum
Wątki: 741, Posty: 147122.