Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

rudziutka2708 (offline)

18-07-2013 21:27:33

Domanowo
klarra..ja tak samo jak Ty jestem załamanasad smileysad smiley szczerze mówiąc straciłam już nadzieję...chociaż mój narzeczony mnie ciągle pociesza i twierdzi, że będzie wszystko w porządku, stwierdził kategorycznie, że mam być dobrej myśli!!!bo już też się chyba za bardzo nakręciłamsad smiley ale z drugiej strony jak tu się nie nakręcać skoro usłyszałaś od ginekologa nie to czego oczekiwałaśsad smiley ostatnią miesiączkę miałam 27 maja:/ dlatego od razu w poniedziałek 1 lipca poszłam zrobić beta hcg i wyszło mi 85,670 czyli z wyników wynikało, że byłam w 4 tygodniu ciąży a dziś już jest 18 lipca czyli wychodzi na to, że jestem w ciąży już ponad 6 tyg. i już powinno być widać pęcherzyk z zarodkiem w środku...a tu nicsad smileysad smileysad smileysad smiley ehh....za dużo wrażeń dla mnie jak na jeden dzieńsad smileysad smiley idę już spać, bo od tego myślenia to mi się mózg zlasuje..sad smiley
Dobranoc dziewuszkismiling smiley

magan23 (offline)

18-07-2013 22:08:48

Ruda-Gajówka
Kurcze dziewczynki strasznie mi przykro ze lekarze tak Was wystarczyli, ja jednak wierze ze. Będzie dobrze!! Ale jeszcze nikt nie wydal wyroku... Pewnie pomyślicie ze łatwo mi mówić i pocieszyć na odległość... Tez przez to przechodzilami i na pocieszenie powiem tylko tyle ze zarodek moze pojawić sie do 8 tygodnia, przynajmniej tak wynika ze słów mojej gin, więc uszy do góry i nie sciagajcie złych myśli na siebie!! Wiara czyni cuda!!

A ja dziś naprawdę dobrze si czułam, więc mam nadzieje ze już będzie tylko lepiej... I trochę zaczynam sie stresowac wizyta w przyszłym tygodniu, a tak serio to powinnam sie pojawić na kolejnym usg w ostatni wtorek albo wcześniej... W sobotę robię badania i mam nadzieje ze bedą wyniki na wtorek...

Spokojnej nocy!! Spijcie dobrze smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

18-07-2013 22:34:32

Warszawa
Witam nowa przyszla mamusiesmiling smiley

Rudziutka wiem co czujesz, bo też bylam w takiej sytuacji. To jest straszne że słyszysz od lekarza nie to co chcialas usłyszeć. Ją w takiej sytuacji mialam robione 3 usg, w różnych klinikach. Ale u mnie od początku było coś nie tak. U Ciebie jak i u klary jest szansa że będzie dobrze- że to za wczesną ciążą jest jeszcze. Następne badanie już wyjdzie dobrze! Musi być dobrzesmiling smiley

Klarra też sie teraz nie stresuj na zapas. Pozytywne myślenie też jest ważne. Ją wiem że to nie jest latwe:/ ale czy lepiej jest sie załamać? Pomoże to w czymś?

Przykro mi sie strasznie czytało dzisiaj posty:/ doskonale rozumiem Was dziewczyny, Wasze obawy, strach.. to nie jest łatwa sytuacja. Ale, jak to sie mówi, co ma być to bedzie.. nie mamy wpływu na niektóre rzeczy..

A jeśli chodzi o mój dzien to tak: gorzej przechodzę te ciaze:/ nie mogę jesc bo zbiera mi sie na wymioty od razu. W nocy wstaje do toalety jest mi mega niedobrze. Chce już koniec tego trymestru:/jeszcze w dodatku moje dziecko jak na zlosc jest okropne wtedy kiedy ją sie najgorzej czuje.
Klade sie w koncu spac. Bo oczka już sie zamykają.

Dobrej nocy Wam zycze:*

siwa110 (offline)

19-07-2013 00:36:02

Szczecin
Dziewczyny trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok. Rozumiem doskonale co przechodzicie i wiem jakie to trudne. Tak jak napisala magan23 :"Wiara czyni cuda"

Ja w tej chwili jestem w piatym tygodni i dzis sie troszke przestraszylam bo caly dzien czulam sie wysmienicie, zero mdlosci, wymiotow, nawet senna nie bylam za bardzo. Codziennie drzemam co najmniej pol godziny a dzis nie. Powtorzylam test ciazowy i wyszlo 2-3 takze mysle ze to tylko jeden z tych lepszych dni, Wole jednak te gorsze bo przynajmniej wiem ze cos sie dzieje. Wiem troche panikuje ale tym razem jestem dobrej mysli, moj T i ginekolog tez sa takze musi byc dobrze. Dziewczyny macie dni bezobjawowe?

Kolorowych snow Wam zycze smiling smiley

magmal23 (offline)

19-07-2013 02:45:50

Dębiarze
Witam wszystkie mamusie, śledzę was od paru dni i nie mogę się doczekać żeby się przyłączyć winking smiley 6 dni temu zobaczyłam dwie kreseczki i powtarzałam przez trzy dni smiling smiley za każdym razem pozytywne. Teraz cieszę się z każdego bez okresowego dnia i mam nadzieje ze już tak zostanie. Jeśli dobrze obliczyłam to będziemy mieć dzidziusia po koniec marca smiling smiley
Wiec witam was wszystkie serdecznie i pozdrawiam smiling smiley

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

19-07-2013 05:16:27

Jaworzno
Hej Kobitki

rudziutka2708 klarra DZIEWCZYNY TRZYMAM MOCNO KCIUKASY ZA WAS !! BĘDZIE DOBRZE !! MUSI BYĆ!!

Witamy nowe mamusie marcóweczki smiling smiley

Co do samopoczucia ja czuję się gorzej niż w pierwszej ciąży :/ i jak CarAllowa odliczam byle do końca 3 miesiąca

W pon mam wizytę u gina i sama zaczynam się jej bać :/

Okej znikam bo za niedługo jadę do pracy miłego dnia bez mdłości itd... Dziewczyny a Wy trzymajcie się dzielnie będzie dobrze :*

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

klarra (offline)

19-07-2013 08:01:56

1. Witam nowe zafasolkowane kobietki smiling smiley
2. Dziękuje wszystkim za miłe pocieszające słowa, ale ten stres jest silniejszy ode mnie. Dziś obudziłam się i czułam się jakos dziwnie, tak trochę jak przed ważnym egzaminem-pewno stres adrenalina, a może to poranne mdłości? Kurde, to moja trzecia ciąża, a ja wariuje bardziej niż przed pierwsza. Współczuję złego samopoczucia tym z Was, które to dopada, ale ja tak sobie mysle, to bym wolal zuc se zle, wymiotować, bo bym była ppewna ze ta ciaza nie jest fikcja. A ja nie mam prawie zadnych objawow.
3.rudziutka2708 mysle, że powinnas w przyszłym tygodniu powtórzyć USG.moze na innym lepszym sprzęcie. ja, jak już chyba pisałam umówiłam się na srode, w to samo miejsce, ale do innego lekarza i tak ni wiem czy to znowu nie będzie za wcześnie. Pamietam ze w 1 ciąży tez pojawiłam się u lkarza szybko bo w 4 tygodniu, 4 dniu, ale lekalka powidziala, ze jest za wcześnie i kazala przyjść za 2 tygodne, a wtedy zobaczyłam kropeczke. Za to w 3 ciązy poszłam w 8 tygoniu, usg wykazalo, ze to 7 i było już widać maluszka co ruszał raczkami i nóżkami wiec ja już nie wem jak to jest prawidłowo w tych tygodniach.

CarAllowa (offline)

19-07-2013 09:07:10

Warszawa
czesc dziewcznysmiling smiley

i witam kolejną mamusięsmiling smiley

siwa110 ja np nie mam dni bezobjawowych. a wrecz przeciwnie, z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej. w poprzedniej ciazy tez tak miałam, bite 16 tyg umierałam. ale to że Ty raz na jakis czas czujesz sie lepiej nie musi oznaczac ze cos jest nie tak. tylko pozazdroscic dobrego samopoczucia.

ania_stefcia łacze sie z Toba w bolugrinning smiley odliczamy razem dni do konca pierwszego trymestrusmiling smiley

klarra Ty sie stresujesz, a u mnie bylo tak że ja sobie wmawiałam ze wszystko jest ok, ze to lekarze sie myla. byłam w 10 tyg a ciaza wygladała na 3-4;/ ale mimo to nie dopuszczałam do siebie mysli ze jest cos nie tak. strasznie przezyłam informacje ze bede miała lyzeczkowanie bo ciaza sie nie rozwija.. nie wiem co gorsze- nastawiac sie ze jest dobrze, czy myslec negatywnie i byc milo zaskoczonym.

Powiem Wam ze po tyhc postach zaczynam i ja sie troche bac badania;/ aczkolwiek znowu nie dopuszczam mysli ze cos moze byc zle..

to ile mamy cięzarówek:
nina23
ania_stefcia
klarra
magan23
CarAllowa
Scarlett27
filipinka
siwa110
rudziutka2708
123patkaa123
magmal23

lista sie powiekszagrinning smiley

123patkaa123 (offline)

19-07-2013 10:03:27

Makowiska
rudziutka2708 : byłam w 4 tyg jak miałam pierwsza wizytę i był tylko pęcherzyk. Domyślam sie co musisz czuć, ale trzeba być dobrej myśli, że wszystko jednak jest ok.

klarra: również bardzo mi przykro, ale dziewczyny nie załamujcie się. Piszcie jak już coś będziecie więcej wiedziały.

Ja dziś byłam u lekarza i już widziałam bijące serduszko, ale nie mogłam go usłyszeć... W ogóle ta wizyta była nie zbyt miła... Lekarz tylko mi powiedział że dziecko żyje i to wszystko... Wypisał skierowanie na badania. No ale w końcu to nie była wizyta prywatna, więc nie ma się czego spodziewać... dopiero 7 tydzień, więc może za bardzo nie ma o czym konkretnie mówić? sama już nie wiem...

magan23 (offline)

19-07-2013 10:34:54

Ruda-Gajówka
Witajcie z rana smiling smiley

Siwa tylko cieszyć ze masz takie dni smiling smiley i nie wiem czy właśnie lepsze jest złe samopoczucie, ja w drugiej ciazy czułam sie fatalnie a w rzeczywistości ciaza zle sie rozwijala i trzeba ja było usunąć... Więc ciesz sie tymi lepszymi dniami winking smiley

Klarra u mnie w każdej ciazy jak robili mi usg w 5 tygodniu to nie było widać zarodka tylko pecherzyk, więc spokojnie - u mnie pojawiał sie zazwyczaj na przełomie 6/7 tygodnia, więc myślcie dziewczynki pozytywnie!!

123patkaa tak to jest z tymi wizytami państwowymi, jakby łaskę robili ze Cię zbada, ja chodzę od początku wszystkich swoich ciaz prywatnie i prZnajmniej nie muszę sie dopraszac o każde wyjaśnienie.

Muszę Wam powiedzieć ze dziś tez jest nawet dobry dzien, mdłości aż tak mnie nie męczą, mam wiecej siły, ogólnie jest lepiej winking smiley tylko dziś rano wstalam z bólem brzucha i już zaczęłam sobie cos wkrecac, ale już jest znosnie winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5106, Posty: 1261991, Użytkownicy: 72560.
Ostatnio dołączył/a Kasiula92.

Statystyki tego forum
Wątki: 741, Posty: 147130.