Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

Oliwia28 (offline)

21-06-2011 11:20:21

Warszawa
Witam Was w ten piękny dzioneksmiling smiley

Ja właśnie przeprowadziłam rozmowę z Córcią, że dziś jest termin porodu, że wszystko na Nią czeka przygotowane: łóżeczko, wozek, ubranka...noi Rodzicesmiling smiley I że już może śmiało wyskakiwaćsmiling smiley
Poza tym jest naszym najpiękniejszym prezentem na 3 Rocznicę Slubu, która wypada w dniu dzisiejszym i bardzo chętnie Ją dziś rozpakujemygrinning smiley
A trzecia sprawa - umowa Najmu Brzuszka wygasa o północygrinning smiley
Mój szef nawet dzwonił, jak się czuję, czy właśnie przypadkiem nie rodzę i czy nie chcę kroplówki na przyspieszenie, bo jak coś to mi dostarczygrinning smiley

fajnie moje wszystkie suwaczki wyglądajągrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

21-06-2011 11:25:00

Gdynia
eva Piotrusiem miałam zatrucie ciążowe, z Madzią cukrzycę.

agusia No jak Ci taki numer wywinęła to się nie dziwię. Ja się nie boję bo wiem że z naszego krzesełka Madzia nie wyjdzie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

21-06-2011 11:46:40

Lublin
Cześć kobietki, pisałam i mi się skasowało
Evciu dobrze, że wyniki ok, brzuch ci już nie dokucza?
Oliwia ale się uśmiałam ja też w to nie wierzę, nie przejmuj się, nie dziwię się że się wkurzyłaś ileż można takich głupot słuchać...ja też nie wiązałam żadnych wstążek ku zdziwieniu babć... nie przejmuj się, słowa do Oleńki - słuchaj się mamy i wychodź raz, dwa
Ewelina ale ten czas leci już ślub, nie dała ci większej dawki żelaza, no anemia powoduję, że człowiek szybciej się męczy i poród może być bardziej uciążliwy...
Beatka ale śmiechol z Zosi, uśmiałam się ja też, szybko czas leci...a wydawało się jakby to wczoraj było...

Przyszłym mamom polecam serie filmików, moim zdaniem fajne sama podpatrzyłam co nieco szkoda, że wcześniej nie znalazłam tego[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

bidonek86 (offline)

21-06-2011 12:38:00

Świętoszów
oliwia wszystkiego naj z okazji trzeciej rocznicy ślubu dużo miłości i pięknego prezentu w postaci szybkiego porodu i ślicznego bobaska
agab dzięki za przepis napewno skorzystam

Ja właśnie wróciłam z chrześniakiem ze spacerku on teraz wcina chrupki i ogląda bajke a ja mam chwile więc postanowiłam zajżeć do was, coś mnie od dwóch dni podbrzusze boli i mam upławy pewno znowu jakaś infekcja się przypałentała a mamy starać się o dzidzie już od piątku, masakra :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

21-06-2011 12:45:12

płock
dzień dobry smiling smileyZosia śpiocha więc chwila luzu smiling smiley spacerek był , Dziewczynki się pobawiły . Na 18 jedziemy na mszę za Babcię i na cmentarz...

Herbaciana- pewnie Gabi sobie myśli boze co za wariat małygrinning smiley

Eva- a daj spokój z tą służbą zdrowia jedna wielka masakra.... prędzej człowiek starszy odejdzie niż do lekarza się dostanie ..sad smileyładnie się cenią...

Oliwia- KOCHANA OLIWCIU ŻYCZE WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU ABYŚCIE ZAWSZE DBALI I PIELĘGNOWALI TĄ MIŁOŚĆ NO I NAJBARDZIEJ TO WAM ŻYCZĘ ABY OLCIA WAM SIĘ DZISIAJ UJAWNIŁA-BYŁOBY CUDOWNIE:d:d

Agab- daj spokój jak ja patrzę na Zosię to nie wierzę, że ona jest już taka duża i samodzielna chce być w końcu ma na imię Zosia -samosiagrinning smiley

góralka moja Małasmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Taki mam długi jęzoreksmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
No Marcelka ja Ci pokażęsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasze modelkismiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

21-06-2011 13:35:20

Ujazd/Tomaszów Maz.
Witam

Oliwia wszystkiego najlepszego, dużo miłości, zrozumienia na dalsze wspólne lata oraz życzę Ci kochana rozpakowania i ujrzenia dzisiaj najwspanialszego prezentu jaki mogłabyś kiedykolwiek dostać - Olę smiling smiley buziaki od Bakunia

Beata Zosia jaka już panienka a Ty taka przysmażona winking smiley
Słoneczko gratuluję. Wiktorio witamy po tej stronie brzucha smiling smiley

U nas już po chrzcie. Mały był grzeczny w kościółku tak aż ksiądz się śmiał a drugi co chwila spoglądał co ten nasz mały wyprawia. Zaczął zjadać białą szatkę, dopadł się do bukieciku to mało go nie zostawił w strzępach grinning smiley a potem chrzestnej korale mu się spodobały grinning smiley Fajnie było bo chrztu udzielił mu mój znajomy z podstawówki ( w tym roku miał święcenia). Mały dostał rowerek dziecko na rowerku i jak podrośnie będzie śmigał grinning smiley
Tu kilka fotek z chrztu [link widoczny po zalogowaniu] z naszego aparatu (jakość taka sobie bo fotki robił mój S) jak dostanę fotki od siostry S to też Wam pokaże, na razie mam tylko tyle

Dziewczyny mamy zamiar kupić małemu fotelik i zastanawiamy się nad [link widoczny po zalogowaniu] a nad [link widoczny po zalogowaniu] w dwóch wersjach ( tu druga wersja tego recaro) - [link widoczny po zalogowaniu] i nie wiemy który bedzie lepszy confused smiley jak myślicie?


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

HeloPoli (offline)

21-06-2011 14:01:00

Cześć dziewczynki!

Oliwia wszystkiego naj, najlepszego! i tego najwspanialszego prezentu jak najszybciej.

Słoneczko gratulacje. czekamy na fotki.

Bidonku, a nie robiłaś testu? Może to fasolinka? a nie znów jakaś infekcja. Często się zdarza normalny okres i jakieś plamienia, nie korci cie zatestować?

Eva ale u lekarza wszystko w porządku? Co do karmienia w aucie to była wyjątkowa sytuacja, jechaliśmy do lekarza i staliśmy w masakrycznych korkach, wtedy to nawet nie pomyślałam że to może byc niebezpieczne, to był impuls. teraz Elizka jeździ w większym foteliku, niedawno się przesiadła, ale jak zasypia to głowa jej leci i takim oto sposobem mamy 2 zamontowane, bo jeden na dłuższe trasy, taki leżący, a siedzący na krótsze. i nie wyobrażam sobie jakby siedziała z tyłu a ja sama z nią jechałam. Kiedy mozliwe że płeć poznacie? Pstryknij fotki w wolnym czasie tej kuchni, a i brzuszka oczywiście.

Beata Zosia jak zwykle przebojowa i cudna, Eliza tez miewa takie głupawki. Ale już wyrosły nam te córy, szok.

Daria zniknęła, ciekawe co u nich.

Ulinka to kiedy operacja? bo chyba nie doczytałam. mamy taki sam fotelik, i kiedyś nie zakliknełam dobrze tacki i kiedyś spadła, ale na szczęście Eliza się nie wychyliła za nią, masakra co jak przeżyłam.

herbaciana i na czym stoicie z tym swoim domkiem? Są jakieś decyzje? Ja tez nigdy nie słyszałam określenia siedlisko, gospodarstwo to tak.

Agusia no brzuszek już widać, nie da się ukryć że tak mieszka człowieczek. Niezła jesteś z tą pralką. Fajniusi Kotek z Hani. podoba mi się imię Hania.

Kanak coś zrobiłaś Mikołajkowi że tak ładnie śpi teraz? tzn dałaś mu butle czy coś? czy po prostu tak się przestawił
na dobre?

Agab i jak samotne dni z Matim? dałaś rade? Nie byłaś może na targach w Mosir w weekend? Bo widzę że Ty z Lublina jesteś? My byliśmy, ale nic w sumie ciekawego. W której części Lublina mieszkasz? Mój brat obok centrum Zana, może kiedyś spotkamy się jak będę następnym razem? Co Ty na to?

Rurcia Bakuś to już niezły przystojniacha, Ciebie tez na zdjęciach nie mogłam poznać. Super się prezentujecie. Co do fotelika nie pomogę, bo coś mi się te stronki nie chciały otworzyć.

Ja dziś błogie lenistwo, normalnie nic nie robię, B się wkurzy że taki bałagan a ja dziś labuje, hi hi.

Potem jedziemy do teściówki, B będzie ciągnik malował, a ja może się do babci mojej z Eliza wybiorę bo bidulka sama mieszka. Teściowa mnie wkurzyła, bo wczoraj trochę wiało, jak przyjechaliśmy do nich to zaczęłam Elizkę w foteliku ubierać, chustka na głowę, bluza, a ta wypada z domu, i "łolaboga nie zawieje jej??" a ja do niej "to co mam ją włożyć do jakiegoś pudelka?" ta się uśmiechnęła, nie no ale "cza ja ubrać!" a ja do niej, "no przecież ja ubieram!!!! przecież wiem że dziecko trzeba ubrać!!!!, potem znów my sobie po polku chodzimy ta leci z kubkiem z rosołem, żeby Eliza zjadała, a ja mówię że nie bo jej nie daje, bo nie może drobiu, i co to za rosołek! przecież dziecko zjada sam makaron i się zapycha, jak już a nie rosołek, 0 warzyw, mięska. Ale dla nich to dziwne, bo tam dzieci się tylko pasie rosołkiem i barszczem i zimniokami.

I potem na dokładkę, gadka o majątkach, ze teraz ta działkę co B chciał i miał obiecaną to bratu chcą dać!!! Bo nagle działka którą dostali od jej rodziców się zwierzyła i dom się nie zmieści. a jeszcze do niedawna się mieścił. I od jego rodziców nie chcieli nic. A nam chcą dom przepisać, wielki, z sąsiadami w oknach, małe podwórko, ledwo autem się przejedzie, do remontu no i z teściami. jeden brat się wymieszał za darmo, wybudował na super działce, drugi to samo. A my sami płacimy za swoje rachunki czynsze i potem będziemy się dziadkami na starość opiekować???? O nie. Ale się pożaliłam.

Kupiliśmy sobie obraz w Leroy do salonu, jak zawiśnie to Wam pokaże. Wkleję nowe zdjątka Elizy.

Acha i jeśli możemy prosić o glosiki [link widoczny po zalogowaniu] to bardzo prosimy o polubienie dziewczynka w łóżeczku

Ostatnio w Babilon wygrałyśmy 3 mleka i misia. Czekamy na nagrodę. Na ostatnie miejsce się załapałyśmy. Dobra zmykam przynajmniej z podłogi rzeczy Elizy pozbierać i spakować torbę na wyjazd, puki śpi. Miłego dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 14:23 przez HeloPoli.

herbaciana (offline)

21-06-2011 16:14:39

Białystok
Oliwka wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy :*
Eva ja miałam te filmiki instruktażowe od fizjoterapeutki bardzo pomocne w naszym przypadku były
Beata bo Zosia to taka Zosia-Samosia jak z wiersza hehehe Gabryśke to zafascynował śmiech małej i sama brechała przy tym.
Rurcia super że wam chrzciny się udały.co do fotelików-moja przyjaciółka ma Cybex (różowo-fioletowy) i jest mega zadowolona tylko problem ma bo Hania gryzie ten pałąk z przodu.my z kolei kupujemy dla G Recaro (na zimę bo mała jeszcze od fizjoterapeutki nie ma pozwolenia na zmianę fotelika) Recaro widzieliśmy z M w Fartlandii i jest super,mój M obejrzał go zewsząd i jest zadowolony.
HeloPoli z domkiem nie stoimy w ogóle.ludzie którzy oglądali nasze mieszkanie niby metraż ok,ale żal,że bez balkonu,a na dodatek,że od południowej strony i cały czas skwar w mieszkaniu.nie dogodzisz.na działkę od dziadka M też nie ma co liczyć(bo wcześniej była wersja,że obok teściowej zaczniemy budować,a blok wynajmiemy a potem dla któregoś z chłopców będzie) ale reszta rodziny,stado sępów,rzuciła się na hektary i w dupie wszystko i wszystkich mają.dostać kredyt ciężko,mały wkład własny mamy,ale to nie o to chodzi,żeby do śmierci spłacać z całej wypłaty,a potem emerytury banki....mam nadzieję,ale marne szanse.

Gabi zjadła kluseczki(u nas kopytka),pobawiła się a teraz ryczy z nudów.zaraz na urodziny do bratowej córki suniemy


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

21-06-2011 16:18:26

Gdynia
Oliwia Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy smiling smiley To jak? Ola dziś wychodzi?

Rurcia Z tych 3 ja bym wybrała Cybex z tego względu że lepiej wypada w testach (chociaż nie podoba mi się to coś z przodu) a jakbym miała kupować dla swoich dzieci to na pewno nie z przedziału 9-36 tylko 9-18

HeloPoli A jaki macie ten większy fotelik? Piotrusiowi nie leci głowa, jak zasypia to rozkładam mu fotelik do spania i jest w pozycji półsiedzącej, my mamy fajny zagłówek który trzyma głowę żeby nie leciała na boki. Ja tackę zawsze sprawdzam czy jest dobrze przymocowana, bo ciężko ją przypiąć, coś tam się chyba wyrobiło, bo kiedyś przypinała się bez problemu. Operacja 19 lipca o ile nie będę miała wtedy @. Uśmiałam się z teściowej ale wiem że Ci nie do śmiechu.

Beata Super fotki, Zosia już ładnie stoi smiling smiley

Rurcia Twoje fotki też fajne a Ciebie w pierwszym momencie nie poznałam winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

21-06-2011 16:29:46

płock
Rurcia- foteliki recaro są bardzo dobre z tego co wiem .... my mamy romer king plus i jestem z niego meda zadowolona .. fotki super, ślicznie wyglądasz ale cholera znowu Cię nie poznałam, zmieniasz się jak kameleon smiling smiley

HeloPoli- oj tak szok jak Dziewczynki nam rosną smiling smileyhaha uśmiałam się z teścowej i jej łolabogagrinning smileygrinning smileygrinning smiley leń się a co czasem nam się należy smiling smiley czekam na foteczki i gratuluję wygranej

Herbaciana- no dokładniesmiling smileypasuje do niej to imięsmiling smileytak patrzę na wagę Gabuni i dziewczynki nasze ważą tyle samo ...

Ulinko- Zosia stoi super tylko najgorsze jest to, ze jest mega odważna i puszcza się gdzie może i leci na szczęście najczęściej na tyłek.... w romerze podoba mi się bardzo ten zagłówek bo główka nie lata właśnie i dlateg wygrał u mnie z maxi cosi bo on tego zagłówka nie miał ...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.