Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

beata1988 (offline)

22-06-2011 10:09:46

płock
hej hej smiling smiley pogoda piękna ale tylko jeszcze jutro tak ma być i później spore ochłodzenie akurat na długi weekendsad smiley bo my sobie taki robimygrinning smiley

Agusia- dziękuję, Zosia złapała już słoneczka troszkę bo nie zawsze o filtrze pamiętałyśmy smiling smiley

Ulinka- brzmi groźnie ale będzie na pewno dobrze!!! Tak Zosia jeździ krówką jak rozmawiałam z panią w sklepie to mówiła,. że te kilogramy są tak bardziej umownie -sadzałyśmy Zosię i mówiła, że spokojnie może w nim jeździć wygląda w nim dobrze i jest jej bardzo wygodnie. Ja myslę, że Zosia jak w rok wkroczy z 9 kg to będzie dobrze . Niezła Madzia jestsmiling smiley

Kanak- no ja stwierdziłam, że chyba kupię jej kask i piankami obkleję smiling smiley ja to spoko nie jestem aż taka przewrażliwiona gorzej z M on panikarz na punkcie swojego oczka w głowie

Herbaciana- hehe a ja dzisiaj Zosię godzinę kładłam spać co już ją odkładałam i spała |"twardo"to ja czuła materac pod pupą to wstawała na równe nogi i się chichrała ze mnie grinning smiley

Ja filmu Zawitkowskiego nie oglądałam i też wszystko robię od początku tak jak mi intuicja podpowiada i jest good. Jak bym miała się uczyć wszystkiego to pewnie popadłabym w paranoje- każda Mamusia wie jak z Dzieckiem się obchodzić to przychodzi samo moim zdaniem smiling smiley

A tu jeden z prezentów dla Tatusia z okazji jego jutrzejszego święta
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-22 10:37 przez beata1988.

ulinka (offline)

22-06-2011 10:51:18

Gdynia
beata Filmik super smiling smiley Jak się robi takie cos? Też bym chętnie zrobiła ale pewnie już nie zdążę sad smiley No chyba że samym wieczorem jak nie padnę na pyszczek bo jeszcze dziś chmarę gości będziemy mieć.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

22-06-2011 11:29:26

Lublin
Cześć dziewczynki! u mnie pogoda fajna, porządki porobiłam czekam aż Mati wstanie nakarmimy i na spacerek
Ulinka tak jak zauważam to ta różnica raz jest większa raz prawie nie do zauważenia ja widzę dużą jak jest ostre światło, lub oczy zmęczone ale tak do końca to nie wiem od czego jest to uzależnione, no ja próbuję trochę tak jak on małego przekręcać, zmieniać strony dla mnie to nawet wygodne jak mały nie wierci się, o to imprezka ci się szykuje...
Beatka super ten filmik a Zosia kiedy ona taka malutka była...prezentację robiłaś czy to jakiś gotowiec?

nie mówiłam wam jak m ostatnio musiał rano wyprasować sobie koszulę...wyprasował ładnie pięknie i pojechał po czy zorientował się już w pracy, że rękawów sobie nie wyprasował, więc było ugniatanie rękami żeby jakoś wyglądały hihi


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

22-06-2011 12:04:38

Dzień dobry smiling smiley

Słoneczko śliczna córcia smiling smiley

Oliwia zapomniałam o tym smiling smiley Faktycznie muszę zerknąć raz jeszcze smiling smiley Też zakupiłam wczoraj bób i zamierzam dziś z moim M wszamać grinning smiley - bez skórki smiling smiley Jak się czujesz?

Beata kupiliśmy łóżko pod kolor mebli które kupiliśmy niedawno smiling smiley Dopiero dziś przyjedzie winking smiley Nic nie dorobimy - spokojna głowa grinning smiley Szymek chodzi za rączkę trzymany- ale nie chce w butach grinning smiley Siostra kupiła fotelik kurde żebym nie skłamała Bebe Comfort? Albo i nie.. Wiem ze ma regulację do spania... Szymek też zalicza gleby sad smiley Na filmiku się oczywiscie poryczałam...

Agusia185 nie znamy płci ale w sumie domyślałam się że to ciut wcześnie smiling smiley

Ulinko na pewno z Madzią będzie ok. Ja mam koleżankę która od dziecka ma nierówne źrenice i w dodatku inne kolory smiling smiley. Jakie zmiany w mózgu by to mogły być? Ja pierwsze słyszę. Pewno taka Madzika uroda

Agab dobre z tą koszulą grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

bidonek86 (offline)

22-06-2011 12:40:35

Świętoszów
cześć dziewuszki u nas pogoda zmienna raz słońce raz deszcz, ja już posprzątałam pomyłam podłogi i zaraz pomału zaczynamy się pakować bo jutro wyjeżdżamy prawie na cały miesiąc do mojej mamuśki, będzie wesoło bo mieszka tam też moja siostra z rodzinką więc fajnie
HeloPoli co do testowania to testowałam zaraz po poprzednich staraniach pare dni a potem dostałam okres więc jestem prawie pewna że to jakaś infekcja bo niestety ma zabarwienie żółtawe, poczekam aż się coś rozkręci to będe musiała iść do gina ale zbytnio narazie nie chce bo to oznacza znowu przestój a od piątku mamy się starać o dzidzie no sama nie wiem
Rurcia zdjęcia super no ja też cię nie poznałam , fajnie że wszystko się udało
słoneczko31 gratuluje ślicznego maleństwa
beatka filmik super ja też się popłakałam i tak mnie w serduchu zakuło że mój M nie może się doczekać swojego święta nawet coraz częściej sam mówi że nam nie wychodzi i nie prędko pewno wyjdzie
evcia super że z maleństwem wszystko ok i pewno kolejnym powodem do radości jest fakt że możecie się znowu przytulać hihi


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

22-06-2011 12:51:52

Bidonku to będziesz miała wesoło smiling smiley I nacieszysz się mamą. A M już po badaniu nasienia? Miał iść jakoś 20-tego tak? Nie da się jakoś zapobiec tych zapaleniom? Ciekawe od czego to ? No z zielonego światła na seks cieszymy się bardzo bo to były 3 tyg bez prawdziwego przytulania. Zastępcze formy to nie to samo winking smiley

beata1988 (offline)

22-06-2011 13:34:23

płock
dziękuję za pochwałę filmikusmiling smiley już się nie mogę doczekać aż pokażemy go jutro M na pewno łezka w oku się zakręci ja sama sie poryczałam jak obejrzałam już całość pracy -masa wspomnień !

Ulinko- filmik robię w programie picassa - bardzo prosty w obsłudze i myślę, że byś zdązyła- mi to zajęło właśnie jeden wieczór...

Agab- właśnie kurde nie wiem kiedy taka malutka była... filmik robiłam sama- tzn Zosia robiłagrinning smileygrinning smiley

Evcia- aaa wiem jaki oglądałam go ale był chlernie drogi z tego co pamiętam...eh te gleby dzisiaj znowu na głowę wyrżnęła bo za szybka chce być sad smiley chyba na prawdę kupię jej kasksmiling smiley czekam na fotki nowych pokoików smiling smileynie bądź taka tajemniczasmiling smiley

Bidonku- Kochana doczekacie się na pewno swoich świąt zobaczysz już niedługo!!!oooo ale fajnie ale z M jedziesz??super odstresujesz się na maxa i nacieszysz rodzinką !

A ja właśnie wcinam pierogi z jagodami roboty taty i zaraz M musze jakieś mięcho zrobić na obiadsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

22-06-2011 14:34:28

Beata ja nie wiem jaki.. wiem że ciemny jest i regulowany. Nie wiem ile płacili.. A ruskich przypadkiem kilka tata nie zrobił??? grinning smiley

Agusia185 ja nie jem bobu ze skórką bo się chyba nie je ze skórką. Ale jest fajnie słona- to prawda smiling smiley Lepiej wybieraj się na takie eskapady z kimś. Też się rozglądałam za art. dla maluszka i pewne rzeczy kupię już teraz smiling smiley nawet już wybrałam co chcę smiling smiley Co do pieluszek to moja siostra od początku była na pampkach, ale ja się nie znam. Raczej też tak planuję...

Dziewczyny mój M jutro jedzie po towar sad smiley sad smiley Zostaję sama sad smiley Dziś się dowiemy czy udało się załatwić ten kolor wózka który chcemy- jak tak to M przywiezie grinning smileygrinning smileygrinning smiley Uparł się że musi jechać z przyczepą z czego nie jestem zadowolona bo jadą wtedy wolniej i jeszcze później jest w domu sad smiley Wg mnie zmieści się w auto ale nie będę się upierać bo to oni ładują towar i wiedzą lepiej... Tak więc od jutra do soboty (późnej nocy) będę sama sad smiley płacz

daria (offline)

22-06-2011 14:43:01

italia
hej dziewuszki
u mnie wszystko ok, zatrzymalismy sie u naszych znajomych, maz pracuje i jak tak dalej pojdzie to bedziemy sie przeprowadzac, poza tym nic ciekawego, dzieciaczki zdrowe, Lorek juz chodzi na calego i tak sie cieszy przy tym, nasi znajomi maja tutaj ogrod i lata po calym i krzyczy. Alina tez caly czas w basenie siedzi i jest juz bardzo opalona. poza tym nic ciekawego. Poki Lorek spi zabieram sie za nadrabianie zaleglosci. Ciekawe czy Oliwia w dwupaku????????????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

22-06-2011 14:53:36

Gdynia
beata To jak zdążę to spróbuję coś sklecić, tylko nie mam pomysłu na piosenkę.

agusia Ja tetrowych pieluch używam jedynie jako śliniaka i Madzia lubi sie do nich przytulać jak zasypia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.