Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

eva2009 (offline)

23-06-2011 20:52:13

Właśnie miałam napisać że Oliwia pewno rodzi bo jej nie ma, wchodzę na forum i proszę grinning smiley Oliwia mogłabyś już sobie pójść grinning smiley wracaj z Olką smiling smiley

Agab możesz wesprzeć mojego M w zjadaniu polędwiczek bo ja nawet się nie zmusiłam żeby spróbować czy dobre. Ale M mówił że pysze więc wpadaj smiling smiley Ja zjadłam młode ziemniaczki z kwaśną śmietaną i koperkiem przewracjący oczami jakoś tak mam ochotę na takie dziwne "dania" grinning smiley (przed ciążą koperku nie tknęłam brr) Jak zrobiłaś te cycuszki nadziewane suszonymi pomidorami??? Zrobiłabym nowość dla M na powrót smiling smiley

Ulinko a smarowałaś tylko brzuch czy resztę też? Brawa dla Madzi smiling smiley

Aguśka24 kumam smiling smiley Fajnie byłoby z łazienką osobno. Jak nie teraz może za jakiś czas się uda smiling smiley I co stoicie na klatce i pijecie piwo??smileys with beer

Mój M pojechał... sad smiley sad smiley

ulinka (offline)

23-06-2011 20:58:32

Gdynia
eva Smarowałam brzuch, piersi, pośladki i uda i tylko na brzuchu nie mam rozstępów a z Madzią nic nie smarowałam i nowe rozstępy wychodzą dopiero teraz jak chudnę.

Byliśmy dziś w kinie 5D, super było, smok mnie opluł i śmierdziało mu z pyska a po nogach strzelały pioruny grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

23-06-2011 21:01:14

Ulinko jak to możliwe z tymi rozstępami?Przecież jak chudniesz to skóra ma luz. Ja myślałam że rozstępy są od tego że skóra nie nadąża się rozciągać (jak się tyje bądź rośnie) Ale mi narobiłaś ochoty na takie kino grinning smileygrinning smileygrinning smiley

beata1988 (offline)

23-06-2011 21:03:01

płock
heeeeeeeeejsmiling smileywitam po fajnym dzionku . Odwiedziliśmy na działce kolegę, później z tym kolegą drugich znajomych i na koniec u teściów na moment i Zosia padła o 20 bo w ciągu dnia spała łącznie godzinkęgrinning smiley mam nadzieję, że będzie dzisiaj powtórka z rozrywki i znowu prześpimy nockęgrinning smiley trzymajcie kciuki proszęsmiling smileyM się pucuje a ja?hm piję browcagrinning smiley tylko samo nie myślcie , że jestem alkoholiczką co to to niegrinning smiley

Oliwia- wybacz ale Twój czas dobiegł końca marsz na porodówkę ale jużgrinning smileygrinning smileygrinning smiley Oleńko wołamy Cię!

Ulinko- filmik super!!! M zadowolony>mój się poryczał i wyściskał nas bardzo mocno tylko Zosia nie wiedziała o co kaman ale cieszyła się razem z namismiling smiley

Kanak- na początku gotowałam warzywka same później chyba w 6miesiącu mięso dodałam,...dzisiaj była kalafiorowa -przepyszna!

Agab- mniam ale pyszności to ja wpadam a w rewanżu zapraszam na strogonowa wyszedł przepysznysmiling smiley

Evcia-o maj gat strach się baćgrinning smileypiekny avatarek! Twój M jest starszy od Ciebie prawda?wygląda młodziutko ! szerokości mu życzę i gumowych drzewgrinning smiley

Aguska- a nie lepiej byłoby wejść do którejś do domku i wypić piwko ??

Ulinka-oja ale fajnie czli polecasz tak?kurde jutro muszę Zosię na 20 min sprzedać i też byśm poszli bo mamy pod nosemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 21:04 przez beata1988.

eva2009 (offline)

23-06-2011 21:09:20

Beata za co Ty mnie tak katujesz tym piwem?? O zgrozo jak urodzę i się dopadnę to strach się bać grinning smiley Trzymam kciuki za całą przespaną noc smiling smiley Tak M jest starszy smiling smiley no raczej nam nie wierzą jak mówimy o ile. M ma geny swojego dziadka- ten ma 90 lat z hakiem a wygląda na 70 grinning smiley Jeździ autem, robi w domu potańcówki i jest agentem jakich mało smiling smiley

ulinka (offline)

23-06-2011 22:37:49

Gdynia
eva No nie wiem, może jak skóra jest naciągnięta to ich nie widać a jak chudnę to dopiero wtedy stają się widoczne. A o ile jest starszy?

beata Mój M też sie poryczał grinning smiley

Kino 5D jest super, jak macie możliwość to idźcie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

24-06-2011 09:31:01

Wpadłam tylko powiedzieć dzień dobry smiling smiley
jestem już wyszykowana i jadę do mamy. Przyjechała Monia i ruszamy na WGO więc dzionek nam zleci smiling smiley Mój Kochany M dojechał szczęśliwie smiling smiley

Ulinko mój M jest starszy dokładnie o 10 lat smiling smiley

beata1988 (offline)

24-06-2011 10:49:00

płock
uwaga uwaga dzisiaj w sumie noc jeszcze lepszagrinning smiley bo Zosia poszła wczoraj po 20 spać i dzisiaj o 3 się obudziła i zasnąć nie mogła- wzięłam do nas i się kotłowała z pół h- M zrobił kaszkę i zjadła i poszła do siebie i spała do 9grinning smileygrinning smiley bo wczoraj kolacji nie dojadła grinning smiley booosko

Evcia- to tak jak mój Tata już prawie 60 ma i wygląda na jakieś 45 bo on wiecznie na rowerze jeździ i w ogóle dba o siebie....

Ulinko- no bo wzruszający prezent dostali bardzosmiling smiley idziemy do kina w niedzielęsmiling smiley

Miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

24-06-2011 11:06:09

Gdynia
eva 10 lat to spoko, mam znajomych którzy też mają taką różnicę. Mój jest starszy o 5,5.

beata Madzia wcześniej ładnie spała a ostatnio klapa, budzi się, siada, kładzie się po drugiej stronie i uderza głową w szczebelki. Czekam aż mi ktoś od mamy przywiezie łóżeczko turystyczne (bo ja do czasu zabiegu nigdzie sie z domu nie ruszam) ale stwierdziłam dziś że chyba kupię nowe a u mamy i tak i tak się łóżeczko przyda.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

24-06-2011 11:16:33

płock
Wiesz co u nas jest tak, ze jak już zaśnie to spoko. Gorzej jak ją kłade spać to zawsze przynajmniej 2 razy muszę ją ponownie kłaść bo niby śpi a jak czuje materac pod pupą to siup na nogi wstaje i uśmiech od ucha do ucha:d Ja mam turystyczne i tak o nim myślałam w sumie ale na razie nie jest źle .... a najbardziej by mi brakowało w turystycznym szuflady ....

M pojechać z Mamcią do dziadka po ciuszki małej i wysłać paczuszkę dla Matiegosmiling smiley więc biorę się za wystawianie ubraneksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.