Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

beata1988 (offline)

20-06-2011 16:02:34

płock
booooże ale paskudna pogoda co chwilę oberwanie chmury jest więc nawet nie próbuję wyjść bo mija się to z celem .... przekichane :/ Zosia się nudzi i muszę jej wymyślać co i rusz nowe zajęcia czyt perkusja z garnkami, tor przeszkód z poduszek itd itpgrinning smiley zabawa przednia smiling smiley

Słoneczko- GRATULACJE I CZEKAM NA ZDJĘCIA. WIKTORIO WITAJ NA ŚWIECIE

Oliwia- jeeeeeeeeej ale mi się fajnie czytało Twojego posta smiling smiley Ty to potrafisz coś napisać smiling smiley teściową olej ale uśmiałam sie z niej nieźle grinning smileygrinning smiley głównie dlatego, że kompletnie w nic z tych rzeczy nie wierzę i Zosia nie miała kokardki czerwonej przy wózku a wszyscy mówili zawieś bo zauroczą tralala tralala a moja Córa ma to w nosie i tak jest najcudowniejszasmiling smiley booooże co za pierdy pierwszy raz na uszy to słyszę smiling smiley Jasne, że Oleńka będzie najcudowniejszą Księżniczką Mamusi i Tatusia! a Ty spisałaś się na medal tak jak mówisz cudownie donosiłaś ciążę , byłaś dzielna i w ogóle no wszystko co najlepsze! więc niech one lepiej siedzą cicho i stawiają tarota w domugrinning smiley

Agab- zapraszam na pomidoróweczkę wyszła przepyszna Zosia zajadała aż jej się uszy trzęsły a po niej beknęła jak stara grinning smileygrinning smiley

Ewelina- cudownie , że z Julcią wszystko w porządku a zgagi współczuję na szczęście do mnie przypałętała się na sam koniec ale było okrooopnie.

Właśnie jutro smutny dzień dla nas....rocznica śmierci Babci...nie wierzę, że minął już rok jak odeszła .....eh najbardziej mi żal , że nie zobaczyła Zosi- bo tak bardzo się cieszyła z mojej ciąży i tak na Małą czekała ... sad smileysad smileysad smileysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

20-06-2011 17:32:45

Białystok
Słoneczko gratulacje!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

20-06-2011 17:57:42

Gdynia
Oliwia Olej te wszystkie wróżby itp. Ja w ogóle w coś takiego nie wierzę.

beata Ja wyszłam między jednym deszczem a drugim ale tylko na 20 min. Moje dzieci też bez kokardki ale prawie cała rodzina z obu stron mi d... truła a ja tak trochę na złość powiedziałam że żadnej kokardki nie będę przypinać, więc teściowa Piotrusiowi przypięła medalik - miał go dopóki się nim nie zaczął interesować.

ewelina Ja też miałam straszną zgagę i pomagało mi tylko mleko. W ciąży z Piotrusiem to nawet mały kartonik mleka nosiłam ze sobą w torebce grinning smiley

agusia FAjne fotki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

20-06-2011 18:32:19

płock
Agusia- córcia podobna do Mamusi-supersmiling smiley

Ulinka- hehehe ja też nic nie przypominałam bo nie wierzęsmiling smiley ja nie dałam rady wyjść bo bez sensu ciągle leje...

Zosia spała 2,5h i ja ją obudziłam bo spałaby dalej ale noc blisko.....
Chciałam Wam pokazać głupawkę Zosismiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 18:33 przez beata1988.

Oliwia28 (offline)

20-06-2011 19:20:09

Warszawa
beatka - głupawka superowagrinning smiley w tak deszczowy i pochmurny dzień słońce świeciło w Waszym domku za sprawą chichrającej się Zosismiling smiley
agusia - Hania ma takie wielkie śliczne oczysmiling smiley podoba mi się w foteczka w czerwonym sweterku i w tej rozkloszowanej sukience - jak motylek wyglądasmiling smiley Noi kotek różowy tez supersmiling smiley
ewelina - Julcia zdrowa i rośnie to wspanialesmiling smiley Jeszcze 2 tygodnie i odsapniesz psychiczniesmiling smiley A WAsza imprezka na pewnoe będzie udana i najwspanialsza na wieciesmiling smiley Co musicie jeszcze załatwić? Sukienkę kiedy mierzysz ostatecznie? A welon będzie długi ciągnący?
A może trzeba zmienić dawkę żelaza lub preparat?? Jak może gin zwalać na Ciebie? Co do zgagi to mi pomagało rennie do ssania, a przeważnue miałam wieczorami lub przed samym snem, podobno trzeba głowę wyżej układać na poduszce wtedy. Nie jesz slodkiego? Kurde ja w ostatnich 2 miesiącach miałam taką chcicę że szok na słodyczegrinning smiley

Dziewczynki dzięki za wysluchanie, tak jak mówicie olewam to, zdrzemnęłam się i już mi ciśnienie opadłogrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-06-2011 19:31:34

Jestem smiling smiley
byłam u prof. Ruchały- powiedział że "fantastycznie" prowadzę moje TSH grinning smiley Wyniki piękne, mówi że mam tak trzymać dalej smiling smiley Oczywiście za często robię badania TSH ale to wiedziałam - nadal będę robić bo to mi ułatwia reagowanie na wahania poziomu TSH smiling smiley

Do dziewczyn piszących o mojej hemoglobinie : to jest wynik jaki miałam jeszcze przed ciążą. Miałam go podnieść właśnie żelazem (jak pisze Oliwia) ale po 2 mies kuracji ani drgnęło. Pewno gdybym się kiepsko odżywiała i nie brała żelaza to spadłoby dużo niżej. ZObaczymy co gin powie. Będę jadła jeszcze więcej tego o czym pisała Agab smiling smiley

Dziś "przesiadam się " na Femibionnatal 2. Kupiłam właśnie- cholerstwo drogie ale co tam- w końcu to dla naszego Maleństwa smiling smiley
Dziś jak wracałam do domu od lekarza to próbowałam podliczyć koszty miesięczne wyników badań, lekarzy, leków. I zastanawiam się co robią ludzie którzy są naprawdę bardzo ubodzy i ich po prostu nie stać? Jak ktoś taki mając problemy ma donosić ciążę czekając tygodniami w kolejkach? Nie mogąc zrobić pewnych badań bo są nierefundowane? Chory jest nasz system sad smiley Zus kasuje minimum 850zł za każdego i w tym mamy g.... sad smiley

Agusia185 a nie możesz sama zrobić morfologii? Wiedziałabyś co i jak. Terminy straszne sad smiley Zaraz kuknę do galerii smiling smiley

Beata no to ciekawa rodzinka grinning smileygrinning smiley Sukienusia fajowska smiling smiley Zaraz luknę na filmik smiling smiley

Ulinko a ja już przed ciążą miałam niską i ani drgie do góry. Piękny miałaś wynik

Agab będę wcinała masowo smiling smiley Nie dziwię Ci się że ciężko Ci zostawić synka. Ciacho brzmi cudnie smiling smiley

Słoneczko gratulacje smiling smiley

Oliwia ja zaczęłam brać chyba wtedy kiedy Ty- mi nie podniosło ani ciut ciut sad smiley Moja siostra też nie miała ani 0,5 cm rozwarcia, na KTG cisza i nagle się zaczęło smiling smiley Ale jaja z teściową grinning smiley nie znam nikogo tak przesądnego. Ja nie wierzę w znaki z zodiaku, gwiazdy itd. Żadne te bzdury mnie nie ruszają. Okropnej czerwonej kokardki na pewno w wózku mieć nie będę. Nie wierzę że jest nam coś pisane bądź nie. Tak jak napisałaś dużo zależy od nas no i czas i nieprzewidziane zdarzenie robi swoje. Nie przejmuj się grinning smiley

Ewelina a co ma poród (jego łatwość) do hemoglobiny? Moja koleżanka miała hemoglobinę 7- urodziła szybko, bez specjaalnego bólu a po porodzie spadła jej do 4. I żyje i jest ok smiling smiley

ulinka (offline)

20-06-2011 19:57:26

Gdynia
Właśnie wróciliśmy z drugiego spacerku grinning smiley Tylko Madzia miała 3 drzemkę i pewnie nieprędko teraz zaśnie.

eva Hemoglobinę akurat miałam ok ale za w każdej ciąży miałam inne problemy winking smiley

Idę zaraz kąpać jednego łobuza, drugie pewnie M wykąpie i będą sobie hasać do północy bo Piotrek spał w dzień 2,5 godziny. Jakbym sama nie zasnęła to bym go obudziła wcześniej.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

20-06-2011 22:17:58

Gdynia
beata Madzia śpi, zasnęła przed 22 a Piotruś ogląda bajkę ale zaraz spróbuję go zapakować do łóżka.

Ja dzieci nie przypinam w krzesełku, ale mają "takie coś" między nogami że pod tacką nie wypadną, górą też nie wyjdą, no przynajmniej Madzia, Piotruś by wyszedł ale wie że mu nie wolno.

No niestety na lekarzy ja też dużo wydaję, do niektórych to jeszcze można iść państwowo ale np do gina i stomatologa idę zawsze prywatnie, ostatnio byłam też prywatnie u dermatologa, bo w przychodni trzeba czekać w kolejce kilka godzin i przyjść wcześnie rano bo przyjmują tylko 15 osób.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

21-06-2011 08:47:34

Białystok
hej
ja tylko na chwile
BEATA moja G zapatrzona w Zosie jak w obrazek hehehe


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

21-06-2011 10:36:19

Dzień dobry smiling smiley

Ulinko no ja uważam że kiepska hemoglobina to nie tragedia- są gorsze rzeczy smiling smiley A co się działo jak byłaś z Madzią w ciąży? Ja nie pamiętam.. No gina na NFZ to sobie nie wyobrażam sad smiley

Agusia185 a prywatnie? Hania jest bardzo ładną dziewczynką smiling smiley

Beata Zosia taki fajny śmieszek kochany smiling smiley Co do naszego systemu to szkoda gadać sad smiley Najbardziej żal tych których naprawdę na prywatne wizyty nie stać i czekają miesiącami w kolejkach. Np moja znajoma chciała iść do endokrynologa. Pojechała żeby umówić termin i usłyszała że na ten rok zapisy się skończyły !! (a to był styczeń!!!!) Ja w pt zadzwoniłam prywatnie- powiedziałam ze chcę do profesora i to szybko bo jestem w ciąży i w pon byłam już przyjęta- bez kolejki- weszłam i zaraz wchodziłam bo profesor cieżarne obsługuje poza kolejnością. Zapłaciłam za 5 minut wizyty 150zł ale inaczej to w przyszłym roku bym mogła "próbować" się zapisać.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.