Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

Oliwia28 (offline)

22-06-2011 16:17:30

Warszawa
Witajcie,
nie chcę zapeszać ale druga nocka z rzędu marzenie - spałam jak susel poza 1 siusiusmiling smiley
Ja dziś byłam po c.d. zwolnienia, nie chciała mi wystawić, bo jestem po terminie:/ podobno trzeba brać już urlop macierzyński, głupota jakaś. Coś wiecie na ten temat? Kurde a jak ktoś przechodzi termin o 2 tyg to aż tyle traci macierrzyńskiego?? Niech się bujająsad smiley Ale w końcu gdzieś tam zadzwoniła, skonsultowała, wpierw chciała tylko do soboty dać wkońcu wypisała do 28.06 wtorku....
Ech...
A teraz mam bardzo kreatywne manualne zajęcie na odstresowanie i szybki upływ czasu - naszywam cekiny na spodenki Niunismiling smiley Znalazłam jakieś pudełeczko różnokolorowych cekinów niby do ozdabianaia paznokci, ale że ich nie używam to stwierdziłam że poozdabiam nimi niektóre ubrankagrinning smiley
Na inną sukieneczkę kokardki naszyłam z takich tasiemeksmiling smiley
Ech... niech ta Córka już lepiej wychodzi bo matka fiksujegrinning smiley

beatka - ja bardzo chętnie stąd znikne na troszkęgrinning smiley FILMIK SUPEROWY!!!! Tatuś na pewno się wzruszy i będzie przeszczęśliwysmiling smiley
ulinko - napewno z Madzią to nic złego, trzeba być dobrej myślismiling smiley
agab, ulinka - co do zawitkowskiego to fakt, niektóre zabiegi i czynności ma tak zawiłe, że sory, gdyby chcieć robić dokladnie to co on krok po kroku to może 1 pieluchę dziennie bym zmieniłagrinning smiley Ale tak poza tym to fajnie pokazuje podstawy podnoszenia, odkładania, ochrony bioderek itp A Wy ogrzewacie chusteczke do pupy przed wytarciem tyłeczka labo gnieciecie pieluszkę świeżą żeby nie był ataka sztywna??-bo on tak radziwinking smiley
herbaciana - widzę że podobnie jak beatka i ulinka Tobie też by się przydała dodatkowa para oczu z tyłu głowygrinning smiley Masakra jak to trzeba uważać w każdej sekundzie i być czujnymsmiling smiley
agusia - ja nie planuję tetry do tyłeczka, tylko do wytarcia buzi, przy ulewaniu, podłożenia, okrycia itp
evciu - no wiemy wiemy jak nie lubisz zostawać ale jak mus to mus... szybko zleci jak zawsze, a potem...ech....te cudowne powroty!!! :romantic_dinner:tym żyj Kochana!!!
daria - yesyes Two in One nadal niestetygrinning smiley fajnie, że się odezwałaśsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

22-06-2011 18:12:35

płock
Daria- Kochana super, że praca jest to najważniejsze, ucałuj proszę Loruńka od Zosieńki a ode mnie i Lorusia oraz Alinię! wracaj do nas!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

22-06-2011 18:27:06

Lublin
I my już po spacerku , Mati nakarmiony spi pięknie na balkonie, nie ma to jak świeże powietrze od razu dziecko grzeczniejsze, przynajmniej w moim przypadku, zrobiłam poza tym stertę prania ręcznie i teraz nie mogę się wyprostować, ale tak pięknie dziś że powysycha
Beatka no proszę jakie szaleństwo no ale długi weekend czas zacząćradość chętnie bym dołączyła...
Daria witaj z powrotem kochana, dobrze, że się układa czekamy na dalsze wieści
Kanak gdzie zniknęłaś...?
Evcia no samemu smutno ale z rodzinką dasz radę, no i jeszcze nas masz radość, szybko zleci a jaka potem radość będzie zwłaszcza, że zielone światełko świeci...żartowniś
Agusia no ja używam tetrowych do pupci bo mały miał krosteczki na tyłku i tak codziennie wietrzyłam mu w tetrze skórę i jest ok, na potem się zastanawiam czy nie spróbować tych pieluch wielorazowych żeby mały szybciej na nocnik się nauczył...ale to dopiero jak podrośnie
Oliwia no ja też pierwsze słyszę, pokarz swoje dzieło...przypomniało mi się jak Beatka biegała po schodach żeby Zosię wygonić... Oleńka pokarz się nam wreszcie!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

22-06-2011 19:23:20

Białystok
OLIWIA sio na porodówkę hihihi co do zwolnienia po TP prawdą jest,że lekarze nie wystawiają trzeba już korzystać z macierzyńskiego.u mnie 2przyjaciółki tak miały.ale traf chciał,że pierwsza miała lekki katar i nasz dr rodzinny wystawił jej zwolnienie.z kolei Madzia-druga psiapsióła(z suwaczka) przy synku (ur.12dni po terminie) zaczęła korzystać z macierz.
mała po kąpieli i wielkich fochach zasnęła,uf.
jutro na 'plażę' na grilla z przyjaciółmi jedziemy.mieliśmy nad biebrze jechać,a będzie narew.


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

22-06-2011 22:08:29

Daria powodzenia!! Oby się udało smiling smiley Trzymam mocno kciukasy smiling smiley

Oliwia ale z Ciebie artystka smiling smiley Pierwsze słyszę o tym zwolnieniu. Moja siostra Szymka urodziła po terminie- cały czas była na L4.

Beata Ty mi tu o piwie nie pisz bo ja za łyczka oddałabym całodzienne wyżywienie grinning smiley No mam nadzieję że zleci. W pt jadę z mamą na WGO a w sob już będę się szykować na powrót M grinning smiley

Agab pierzesz ręcznie? Moje ukłony smiling smiley Ja nie znoszę i nie pamiętam kiedy prałam ręcznie smiling smiley

U nas MEGA WIELKA ulewa grinning smiley grinning smiley w sumie fajnie co tam smiling smiley

M pod prysznicem, zaraz lecę ja smiling smiley do jutra smiling smiley

bidonek86 (offline)

22-06-2011 22:13:27

Świętoszów
evcia co do badania nasienia to dopiero po połowie miesiąca bo jak na złość nie ma miejsca robią te badania tylko w jednym punkcie, masakra ale tak to jest niestety co do stanów zapalnych to sama nie wiem od czego są niby się już do nich przyzwyczaiłam ale to też nie ułatwia zajścia i to mnie denerwuje a póki je podlecze znów pare miesięcy wypadnie i kółko sie zamyka


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

23-06-2011 00:12:39

Gdynia
Oliwia Zwolnienie jak najbardziej Ci sie należy. Można wziąć macierzyński nawet 2 tygodnie przed terminem ale jest to prawo ciężarnej (moim zdaniem bezsensowne) a nie obowiązek. Jakby mi gin nie chciał dać zwolnienia to bym poprosiła o zaświadczenie że jestem zdolna do pracy winking smiley Chusteczek nie ogrzewam, pieluszek nie gniotę tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

23-06-2011 07:06:59

płock
heeeeeeeeeeej uwag uwaga donoszę, że Zofia S. przespała nockę bez pobudkigrinning smiley tzn śpi nadal ale przespałagrinning smiley nawet na wodę się nie obudziła a zasnęła o 22smiling smiley baaaaaaajkasmiling smileyboooooooooże uwielbiam burze ale dzisiaj w nocy tak waliło, że pierwszy raz w życiu się jej bałam normalnie w M mało nie wlazłamsmiling smiley

Oliwia- nie zauważyłam , że pytałaś o chusteczki i pieluchę nic z tych rzeczy nie robiesmiling smiley

Evcia- ja jak karmiłam i w ciąży byam też dałabym wszystko za łyka piwa z sokiem zwłazcza w ubiegłe upalne latosmiling smiley

Agab-ręcznie??booże ręcznie tylko sandałki myjęsmiling smiley a jak u Matiego bóle?

Ulinko-pochwal się filmikiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

23-06-2011 11:07:53

Gdynia
beata Proszę bardzo. Filmik zrobiony na szybko a ten program picasa rozwalił mi cały komputer :/
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

23-06-2011 11:22:32

Hej hej smiling smiley

mój M przegląda auto przed podróżą a ja mam chwilkę smiling smiley

Bidonku mam nadzieję że szybko Wam się uda zrobić te badania albo że nie zdążycie ich zrobić bo zobaczycie śliczne dwie kreseczki smiling smiley Wiem że moja siostra jak była w ciąży brała jakieś globulki dopochwowe żeby nie mieć zapaleń. One były obojętne (kurcze nie pamiętam nazwy) a przez całą ciążę ani raz żadnego problemu z zapaleniem, upławami itp. Może mogłabyś coś takiego stosować?

Beata no fantastycznie grinning smiley Jak będę miała swojego Skarbusia to zgłoszę się po radę jak to się robi smiling smiley Szymuś też przesypia całe nocki ale wstaje o 6-6.30 przewracjący oczami

Agusia185 jak czytam o Twoim mężu to jakbym mojego tatę widziała. Od rana słodka czarna kawa i papierochy. Śniadanie dopiero w południe. Tylko że mojemu tacie to nie dokuczało..

Ulinko dlaczego Picassa rozwaliła Ci kompa? Zaraz zerknę na filmik smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.