Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Maraska (offline)

24-02-2020 20:46:00

Czułów-Papiernia
Brałam cały miesiąc ovarin i chyba mi rozpieprzyl cykl. Teraz to już nie wiem czy mam długi cykl i brak objawów przez ovarin czy jest coś ze mną nie tak. Jutro rano robię test. Za tydzień mam gina...

Soniaa25 (offline)

24-02-2020 20:57:43

Wrocław
Ellevv oczywiście sprawa L4 w ciąży to rzecz jasna kwestia indywidualna xd najważniejsze, żeby każda przyszła mama czuła się ok i tyle xd

Maraska ja też brałam ovarin 3 miesiące ale nie było żadnych przesunięć...tylko, że ja dodatkowo duphaston.

Minka biedna sad smiley może epumisan coś pomoże? Ja mam brzuch jak balon i twardy sad smiley oewnie coś zjadłam co nie powinnam w weekend h mamuśki i teraz mam co chciałam ehhh...

minka170 (offline)

24-02-2020 21:57:20

Wrocław
Ja miałam ostatnio przesunięcie jak wzięłam Inofem kilka dni przed @ smiling smiley

Ach..nie mam kochana takich rzeczy w domu. Jakoś w ogóle mam niewielką apteczkę :p
Jeszcze max dwa dni jakoś się może przemęczę, ale ciężko sad smiley Będę marudzić...

Właśnie zrobiłam sobie domowe spa z maseczką na włosach, glinką na buźce i do tego własny wyrób winka. Ekstra, polecam !

Pogodna_Aga (offline)

24-02-2020 22:02:41

Łódź
Paula
No tak, świadczy o tym, że pęcherzyk pękł ... w teorii :confused:

Ah oby Wasze słowa się sprawdziły... sad smiley Normalnie te starania to jest jakaś masakra...


Biedronka87 (offline)

24-02-2020 22:08:23

Konin
A ja leżę w łóżku i tak was podczytuje smiling smiley dzisiaj czuje się lepiej, ale jeszcze po pracy wpakowalam się do łóżka by wyleżeć dobrze choróbsko. W weekend @ więc nie chce chorowac podwójnie.

Ja brałam clo przez dwa cykle ale wysuszył mi śluz. Była owu, było ciałko żółte, ale nie było w ogóle śluzu. Zmienil mi więc na letrozol zamiast clo plus ovestin na śluz i po tym było wszystko super. No ale ciąży nadal nie ma. Mysle że to też głowa bo przez cały rok bardzo skupiałam się na leczeniu i na staraniach a teraz pogodziłam się z sytuacja. Mam zajęcie, szukam wydawcy, muszę pomyśleć o promocji książki i jakoś starania poszły trochę na bok. Kochamy się itd, ale przestałam śledzić śluz, szyjkę, nawet temperatury nie mierze systemsrycznie. Co ma być to będzie.

W moim przypadku ovarin i inofem bardzo wyrównały cykl. I przywróciły naturalna owulacje. Już nie muszę brać leków na stymulacje.

Co do braku pęcherzyka. Miałam taki przypadek, że pęcherzyka nie było a za 4 dni miał juz 12 mm. Przyrastał szybciej niż normalnie i byla z niego owu ale nie wiem czy była z niego komórka czy też był pusty przez taki nagły wzrost.

Maraska trzymam kciuki smiling smiley nawet jeśli test negatyw to zrób betę. Nie u każdej test tak szybko wychodzi, a beta da pewny wynik smiling smiley

Soniaa25 (offline)

24-02-2020 22:11:55

Wrocław
Biedronka super, że masz czym zająć myśli xd na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

Minka ja właśnie w piątek miałam takie domowe spa z lampką czerwonego winka bo munż miał wyjście firmowe i wolna chata haha także leżałam i pachnialam xd dobrze mieć taki czas dla siebie.

Lusii24 (offline)

24-02-2020 23:26:02

Hej dziewczyny czytam was cały czas ale nie pisze bo w kwestii starań mam strasznego dola ... aktualnie mam dni płodne ale nie nastawiam się na nic .. powiedzcie czy jest tu któraś która ma endometriozę ? I czy robiła któraś z was badania marketu na wykluczenie endometriozy ?

Współczuje negatywnych testów ... ile jeszcze tych rozczarowań przed nami sad smiley

Adz piękne imię i to niesamowite jak ten czas leci

Paula1671 (offline)

24-02-2020 23:44:24

Warszawa
Pytałam o te ciałko zolte dlatego że wg monitoringu naturalnego wyszło że swojej owu nie mam. Monitoring taki miałam jeden a byłam też na usg z opisem dwa razy u mojej gin i na każdym z tych opisów jest napisane że ciałko zolte jest widoczne i ostatnio byłam we wrześniu na sam koniec cyklu. No i tak sobie myślę czy jak odstawie leki to będzie wgl szansa żeby mieć owu czy bez leczenia nigdy jej mieć nie będę.

I wydaje mi się że mam swoją, może nie zawsze ale chyba jest xd
No nic tak sobie gdybam, dzięki za odpowiedź grinning smiley

Biedronka87 (offline)

24-02-2020 23:51:39

Konin
Lusii ja mam endometrioze. Zaczęło się od tego, że wyczułam guz w piersi i lekarz zalecił mi zrobić marker nowotworowy ca 153 na raka piersi ale zrobiłam też ca 125 na raka jajnika i ten wyszedł mi bardzo podwyższony. U onkologa okazało się że w piersi jest torbiel, ale jajnik ja bardzo zaniepokoił. Na wizycie u gina okazało się że jest torbiel, na kolejnym że rośnie i nie znika, a w szpitalu że już jest guz i szybko operacja. Był tak duży że nie nadawałam się na laparoskopie tylko byłam cięta jak do cesarki. Pobrali mi też wycinki i ostatecznie diagnoza ze endometrioza. Potem rok na hormonach co rozregulowało mi cykl. Przed staraniami leczenie i w sumie owu wróciły we Wrześniu, ostatniego października HSG i do dzisiaj ciąży brak.

Biedronka87 (offline)

24-02-2020 23:53:33

Konin
Paula u mnie było tak, że miałam swój pecherzyk a potem drugi po stymulacji i oba pekaly. Mimo jednak podwójnej owu ciąży brak. Teraz nie biorę leków na stymulacje i owu mam swoje.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.