Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Biedronka87 (offline)

23-02-2020 16:10:29

Tomaszew
Hej kobietki smiling smiley u mnie 8 dpo i przeziębienie sad smiley wszystko mnie łamie, gorączka 37,3 i kaszel sad smiley a przede mną tragicznie ciężki tydzień w pracy i nie mogę pozwolić sobie na chorobę.
Trzymam mocno kciuki za testujące :* obyście przełamały ta zła passę smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

23-02-2020 16:46:37

Łódź
Hej

Uuu... Biedronka nie zazdroszcze tego choróbka... ale co tu się dziwić jak takie pogody i każdy każdemu sprzedaje...

Przedemną ostatnie dwa dni w pracy, trochę odsapne, bo wolne z grafiku 5 dni (pn-pt) ha ja to się umiem ustawić. Ale z 2 strony chyba wolałabym pracować i nie myśleć, bo teraz najgorszy etap cyklu mnie czeka. Za jakieś 3 dni owu, jutro monitoring...
i to paskudne czekanie... jak zwykle na blade dupsko pryszczate sad smiley

Przecież to można świra dostać grinning smiley

Ale plan jest taki, że idę do biblioteki, oddaje zbędne książki, biorę nowe do czytania i się nie będzie myślało... o! Zresztą znów użerać sie z facetem i się prosić o starania - o nie! nie tym razem! nie chce to nie i niech mi potem nie mówi, że się dziwi, że okres o!

Zlewam temat i tyle. Już przywykłam, że nie ma ciąży i raczej nie za wiele w tym temacie się zmieni.

A jak gdzieś wyjadę na urlop to prawdopodobnie trzeba będzie jeszcze przesunąć termin w klinice... jak nie jedno się pokryje to drugie... :confused:

I generalnie cieknie ze mnie śluz gęsty, biały, także znów z wkładką cały cykl...

minka170 (offline)

23-02-2020 17:10:57

Wrocław
Kasia wykorzystaliśmy ten objaw, chociaż szczerze mówiąc to jakoś super nie wierzę,że to dodatkowa owu. Ale może.. grinning smiley

Sonia kochana przykro mi,że musisz tyle czekać... Ale wydaje mi się, że jeszcze z dwa miesiace i już będzie dużo,dużo lepiej. A moze i ten żel pomoże? W końcu naśladuje śluz płodny. Byle tylko owulacja była,to zawsze jest szansa :*:*
A co do inofemu to u mnie powoduje,że nie chce mi się tak jeść i nie tyje w ogóle. Chociaż dzisiaj progesteron już wysoki,bo mam straszna ochotę na wuzetkę, a ja ciast za bardzo nie lubię grinning smiley

Biedronka dużo zdrówka :*:*
Ja już ponad tydzień walcze z katarem :/ Chyba jakieś grypska panują.

Aga, bierz chłopa w obroty i bawcie się dobrze jak tyle wolnego masz grinning smiley Książki czytaj pomiędzy starankami i będzie gicio :* Pamiętaj, że my też walczymy i coraz bardziej jesteśmy zrezygnowane smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

23-02-2020 17:38:28

Łódź
minka
Ale on normalnie pracuje do 16, także namówić go na coś gdy jest flak + chodzi na siłownie to wiesz... graniczy z cudem. Albo ja jakaś wyjątkowo wstrętnawa sad smiley

Soniaa25 (offline)

23-02-2020 17:46:08

Wrocław
Minka mi te przykro no ale co zrobić...daje sobie czas xd przede wszystkim to nie chce tego sprawdzać, żeby się nie dobijać. Im mniej wiem tym lepiej się...przytula haha a co do śluzu Aga to chyba mamy to samo...mnie też zalewa biały i lepki...już zaczęłam sobie wkręcać jakąś infekcje, no ale nic nie piecze i nie swędzi...szkurde no nie wiem...może to ten wiesiołek tak działa? Tylko czemu taki dziwny ten śluz. Dziś 11dc także jeszcze szansa, że coś się w tym cyklu zmieni winking smiley

minka170 (offline)

23-02-2020 18:30:03

Wrocław
Aga a może jakaś seksowna bielizna albo jakieś miłe słowo. Mężczyźni lubią być bohaterami smiling smiley

Sonia ale 11 dc to śluz chyba jeszcze ma prawo być biały i gęsty. U mnie stopniowo zaczyna się robić najpierw gęsty i biały, później pomieszany biały z przezroczystym i w końcu sam przezroczysty. Może owu masz później i później dopiero śluz będzie inny.

Soniaa25 (offline)

23-02-2020 19:32:55

Wrocław
Tak, tak Minka wiem xd dlatego właśnie napisałam, że jeszcze czekam na jakieś zmiany smiling smiley może coś uda się zaobserwować innego w tym cyklu.

Pogodna_Aga (offline)

23-02-2020 20:36:54

Łódź
minka170
Aga, bierz chłopa w obroty i bawcie się dobrze jak tyle wolnego masz grinning smiley Książki czytaj pomiędzy starankami i będzie gicio :* Pamiętaj, że my też walczymy i coraz bardziej jesteśmy zrezygnowane smiling smiley

Ja bym mogła nago tańczyć na stole i byłby niewzruszony ... :confused:

Soniaa25 (offline)

23-02-2020 21:08:30

Wrocław
Adz, a jak u Ciebie? Jesteś tu jeszcze? Daj znać jak się czujesz i dzidzia! Bo ten dzień coraz bliżej ♥️

minka170 (offline)

23-02-2020 22:48:58

Wrocław
Sonia trzymam kciuki :* Musi być w końcu super cykl grinning smiley
A ja i tak myślę, że niedługo już zafasolkujesz, tylko niech troszkę się tam poprawi w środeczku :*

Aga, a to dziwne.. mój to jak Reksio na szynkę :p
A może go męczą te dokładne starania ? Bo niektórzy faceci nie lubią takiego odliczania i celowania idealnie w płodne, wolą być spontaniczni smiling smiley

A ja mam dzisiaj jakiś dzień jedzenia i nawpieprzałam się jak dziki bąk grinning smiley Nawet pizze zrobiłam, bo miałam ochotę! Winko do tego wypiłam i taka trochę upojona idę spać smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5263, Posty: 1311640, Użytkownicy: 73046.
Ostatnio dołączył/a agus32.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110267.