Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

22-02-2020 20:56:05

Wrocław
Haha, jestem tak zmęczona tymi wczasami, nóg nie czuję grinning smiley ale było warto !
A wlasnie ! Planujecie ten urlop ? :*

Sonia ja raz to aplikowalam, bo mam jakieś dwie tubki do aplikatorow i jeszcze taki główny żel. Za dużo czasu na tą aplikację, więc używamy jako smarowanie grinning smiley Ale jak długo zmieniliśmy pozycje wczoraj to tak się kleił ten żel... :p
A mąż ma wizytę 28 smiling smiley Jestem bardzo ciekawa..

Soniaa25 (offline)

22-02-2020 21:35:55

Wrocław
Taaaak, planujemy chociaż 3 dni wolnego wziąć z pracy i jakoś z weekendem połączyć to żeby gdzieś pojechać odpocząć i najlepiej w dni, kiedy nie będzie @ :d no i mam nadzieję, że uda się jeszcze w marcu bo do kwietnia chyba nie wytrzymam...za dużo w pracy się dzieje i muszę po prostu odsapnac od tego sad smiley

Pogodna_Aga (offline)

22-02-2020 21:41:40

Łódź
I o to chodzi!

Wypoczniij, zresetuj głowę smiling smiley

Ja w dwóch pierwszych tygodniach marca też mam urlop smiling smiley ale planów jakichś brak póki co.

minka170 (offline)

23-02-2020 10:32:52

Wrocław
Sonia odpoczynek jest bardzo ważny :* Szczególnie jak psychicznie jest się wykończonym po pracy...

A ja mam katar od tygodnia. Dzisiaj obudziłam się po 7 i nie mogłam nosa wysmarkać, bo tak mnie miednica bolała. Jakby mięśnie tam czy coś. Może brzuch wyrobiłam na nartach grinning smiley
I powiem Wam, że fajnie jest być w domu !!

Maraska (offline)

23-02-2020 12:20:25

Czułów-Papiernia
Kolejny dzień objawów szczególnych brak. Okresu brak. Jutro test robię...choć w głowie czuję że okres zawita jutro albo we wt...

minka170 (offline)

23-02-2020 13:14:04

Wrocław
Maraska , a masz regularny okres ? Czy różnie to bywa?

Paula1671 (offline)

23-02-2020 13:35:38

Warszawa
Maraska u mnie podobnie, miałam jakieś mega lekkie plamienie wczoraj na noc a teraz cały czas nic. Nic nie boli, tak jakbym była już po @. Czekam aż się rozkręci, dziś 30dc. normalnie cykle regularne co 28dni. Wolę żeby już się zaczęło, szybciej będzie się można starać grinning smiley

minka170 (offline)

23-02-2020 13:46:43

Wrocław
Ja tak miałam ostatnio... plamienie w 28dc, a okres w 30 dc smiling smiley
Oby u Was to był zwiastun II kreseczek :*

U mnie dziś dużo śluzu plodnego, ale jestem już około 5-6 dni po owu smiling smiley

MamaKasia2 (offline)

23-02-2020 14:23:12

Legnica
Minka jeśli śluz płodny to dzialajcie winking smiley nigdy tak do końca nie ma pewności kiedy ta owu winking smiley tym bardziej że teraz na urlopie jesteście, bez monitoringu to nie ma pewności że już była, może dopiero teraz jest ? Albo jest jakaś druga ? grinning smiley

Maraska, Paula mam nadzieję, że jednak się nie doczekacie tych małp smiling smiley

Soniaa25 (offline)

23-02-2020 14:46:34

Wrocław
Maraska i Paula róbcie jutro testa xd trzymam mocno kciuki. Super by było tutaj zobaczyć znowu dwie kreseczki!

Minka jak ja bym chciała zobaczyć kiedyś taki śluz ahhh...a widzę tylko dzień przed @ sad smiley u mnie tylko biały i lepki ciągle... oczywiście nie traktuje tego jako wyznacznik no ale...takim typowo płodnym bym nie pogardziła. Pocieszający jest fakt, że odkąd skończyła się @ to czuje ciągle pracę jajników. Postanowiłam, że nie będę badać progesteronu w tym cyklu żeby się nie stresować i nie denerwować, że znowu niski...zbadam dopiero jakoś w kwietniu przed wizytą u gine...a za tydzień w sobotę być może znowu ta prolaktyna dla pewności. Jakieś takie mam wrażenie, że przytyłam...choć waga stoi w miejscu...ale jakaś taka wzdeta się czuje i podejrzewam, że sprawcą jest inofem bo tak mam odkąd zaczęłam go pić...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-23 14:48 przez Soniaa25.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5263, Posty: 1311640, Użytkownicy: 73046.
Ostatnio dołączył/a agus32.

Statystyki tego forum
Wątki: 356, Posty: 110267.