Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

ellevv (offline)

09-10-2023 08:41:36

Oho jaka wiadomość, moje gratulacje!

Jak tam Aga u Ciebie? Żadnej infekcji z przychodni nie złapałaś?

Pogodna_Aga (offline)

10-10-2023 14:33:11

Łódź
U mnie wszystko OK.
W zeszłym tygodniu było serduszko. Nie mam żadnych objawów - czasami męczy mnie zgaga. Np dziś mam taki dzień, ale to nie jest tak, że ciągle. Raczej po jakichś posiłkach...
Powoli kończe z lekami, bo wciąż biore dupka, globulki z progesteronem + Estrofem. Estrofemu zostaly mi 6 tabletek i kończymy winking smiley
Wydębiłam też badania na fundusz, więc pod koniec miesiąca pewnie zrobie.

Cieszy mnie fakt, że jeszcze tu zaglądacie smiling smiley

U mnie aktualnie pyknął 7 miesiąc i 4 dni.

Z tego co wiem żadnej infekcji nie mam winking smiley Siedze sobie na L4, więc nie zdążyli mi nic sprzedać w pracy, ale wysyp podobno jest. Akurat jak się dowiedziałam o pozytywnej becie zaczynałam oficjalnie urlop grinning smiley

Martula
Przy takiej becie to już będzie coś widać na USG smiling smiley Dawaj znać co u Ciebie winking smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-10 14:50 przez Pogodna_Aga.

Martula92 (offline)

10-10-2023 16:44:29

Łazy
Ja też nie mam żadnych objawów. No może trochę gorzej śpię w nocy. Odstawiłam Glucophage i czekam na pierwszą wizytę, którą mam w piątek smiling smiley Powtórzyłam betę po 2 dniach i była 3419. Wciąż nie wierzę, że to się dzieje smiling smiley Aga ja też powoli myślę, kiedy iść na zwolnienie. Pracuje w żłobku i boję się tych chorób...

Pogodna_Aga (offline)

10-10-2023 19:18:27

Łódź
A to ja bym nie patrzyła na pracę tylko szła... bo to faktycznie migusiem możesz coś złapać i szkodaby było tej ciąży... tego narażenia... Ciąża to wyjątkowy stan to trzeba o siebie wyjątkowo zadbać. I myśleć o swoim zdrowiu... Praca zaczeka winking smiley

Trzymam kciuki za wizytę.


Soniaa25 (offline)

10-10-2023 21:26:30

Wrocław
Dziewczyny cieszcie się tym dobrym samopoczuciem jak najdłużej:*

Martula też popieram Agę. Na zwolnienie uciekaj od razu, szczególnie w takiej właśnie pracy...dzieciaki najwięcej niestety chorób roznoszą sad smiley także zaraz na wizycie u gine bierz l4. Moja kuzynka w ciąży jak była i powiedziała lekarzowi że pracuje w żłobku to od razu jej sam kazał na l4 iść.

Trzymajcie się dziewczyny z waszymi cudami <3

Biedronka87 (offline)

11-10-2023 09:13:50

Konin
Gratulacje dziewczyny smiling smiley bardzo się cieszę, że się Wam udało smiling smiley dużo zdrowia dla Was i maluszków smiling smiley

Martula92 (offline)

13-10-2023 15:11:22

Łazy
Dziękuję za gratulacje ! Ja już po wizycie. Było już serduszko smiling smiley Powiedziałam dziś o ciąży mojej przyjaciółce i bardzo się wzruszyła. W poniedziałek chyba powiem w pracy , żeby Pani dyrektor powoli kogoś za mnie szukała. Pewnie na następnej wizycie wezmę zwolnieniesmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-13 15:14 przez Martula92.

Pogodna_Aga (offline)

16-06-2024 11:27:34

Łódź
Dziewczyny forum odżyło... Niezła awaria yawning smiley

Już kolejny rok stuknął a my bez kontaktu tutaj.

Ja już urodziłam i mam piękną ksieżniczke w domku. Pozdrawiam winking smiley


ellevv (offline)

18-06-2024 15:05:48

Cytuj
Pogodna_Aga
Dziewczyny forum odżyło... Niezła awaria yawning smiley

Już kolejny rok stuknął a my bez kontaktu tutaj.

Ja już urodziłam i mam piękną ksieżniczke w domku. Pozdrawiam winking smiley

W końcu!

Opowiadaj Aga co u ciebie? Jak ciąża? Jak malutka? Gratulacje w ogóle! <3

Adz (offline)

23-06-2024 00:05:39

Omg faktycznie , co jakiś czas sprawdzałam, myślałam że padło na dobre...

Aga jejku gratulacje kochana !!!! młody rycerz jak ciąża, poród ? Opowiadaj . Jeszcze raz gratulacje kochana !!! :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-06-23 00:07 przez Adz.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.