Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Pogodna_Aga (offline)

11-11-2019 13:36:14

Łódź
Dziękuje za wyjaśnienie.

Iskierko gorąco jesteśmy z Tobą. Nawet sobie nie wyobrażam ile tam wysiłku wkładałaś w te wszystkie badania i próby. Wiem to nigdy nie jest proste oczekiwać i miesiąc po miesiącu dowiadywać się, że nie tym razem. Może jeszcze Twój doktor coś wymyśli, może jeszcze na coś wpadnie. Kto wie może poprawa wyników mężusia coś poprawi.

Czasem mi się wydaje, że dla każdej z nas jest pisany określony czas na macierzyństwo i cobyśmy nie robi pewnych rzeczy nie przyspieszymy... ale to tylko filozofowanie winking smiley


Iskierka87 (offline)

11-11-2019 14:04:14

Olsztyn
Biedronko dokładnie clo u mnie też źle działało na endo a z racji że mam je niezbyt grube nie chce ponownie stymulacji z clo więc może lekarz zaproponuje letrozol bądź coś innego nie wpływającego na endo. Swoją drogą ten ovestin jest na receptę? Ile kosztuje i jak go stosować? Przydałoby się coś na poprawę śluzu i endo. Oczywiście migdały i winko zakupione smiling smiley ale dodatkowa pomoc nie zaszkodzi.

Aguś dziękuję za wsparcie i miłe słowo :* lekarz ogólnie liczy na naturalne zajście bo uważa że po wycięciu mięśniaka i poprawie nasienia męża uda nam się naturalnie tylko potrzeba czasu ale ten czas jak same wiecie coraz szybciej ucieka. Dlatego nie chce tak długo czekać już i tak za dużo czasu straciłam. Jednak póki co nic nie poradzę i poczekać trochę muszę. Okaże się w grudniu jakim torem pójdziemy

ellevv (offline)

11-11-2019 14:15:23

No i jestem po telefonie od ginekologa.. oprócz tego że jej sie nie podoba że informacji szukam w internetach i na forum czytając doświadczenie innych kobiet ale dowiedziałam się że taką oni mają procedurę że pierwszy raz z clo bez monitoringu jest. Dopiero później będzie. No nic zaufam im i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze smiling smiley i tak mam dzwonić do nich jak będę miała @ przed 35 dniami lub po 35 dniach. Widać w każdym kraju innaczej leczą. Następna wizyta która teraz jest zaplanowana to na 24 grudnia ale może też będzie wcześniej. Ale przynajmniej mi wytłumaczyła a ja sie nauczylam może żeby na drugi raz zapisywac wszystkie pytania przed wizytą tak abym nie musiała znowu dzwonić

Biedronka87 (offline)

11-11-2019 14:29:20

Konin
Iskierka ovestin jest na receptę, ja płaciłam coś ok 30 zł i 1 opakowanie starcza mi na kilka cykli. Biorę dopochwowo na noc 1x1 od pierwszego dnia po ustaniu krwawienia do owulacji (zawsze potwierdzona monitoringiem). Ja mam owu dosyć szybko bo już w 8 czy 10dc więc w sumie u mnie branie ovestinu i letrozolu się pokrywa.

Ellevv dla mnie bardzo dziwne że pierwszy cykl z clo bez monitoringu, ale skoro takie mają procedury to tego nie przeskoczysz, ale zrobiłaś co mogłaś by się dowiedzieć co i jak. Życzę Ci aby clo Tobie pomogło.

Iskierka87 (offline)

11-11-2019 14:37:26

Olsztyn
Biedronko a ilu dniowe masz cykle? U mnie przeważnie owulacje były 13/14dc a tym razem chyba jednak jej nie było wgl bo ginowi było ciężko ocenić. Jeśli w następnym miesiącu nie będzie owu to zapytam lekarza o ten lek.

Ellevv mnie też bardzo dziwi podejście lekarzy bo to trochę ryzyko ale skoro tak mówi to teraz tylko czekać na efekty. Ja oczywiście kibicuję każdej z Was smiling smiley

Biedronka87 (offline)

11-11-2019 15:17:01

Konin
Iskierka teraz po powrocie owu cykle mam 23-24 dniowe a wcześniej bez owu były 33-35 dniowe.

Iskierka87 (offline)

11-11-2019 15:46:07

Olsztyn
O no to rzeczywiście ładnie się ustabilizowało. Szczerze to ja widzę u siebie śluz płodny tylko po @ właśnie tak do góra 10dc a później już nie ma więc nie wiem czy to też wyznacznik owu czy jej braku. Zawsze miałam marny ten śluz a teraz znowu nie wiadomo z tą owulacją ech ciągle coś. Zastanawiałam się nad ovarinem może któraś z Was stosuje bądź stosowała i ma zdanie na temat tego supla?

Biedronka87 (offline)

11-11-2019 16:34:04

Konin
Ja na początku brałam ovarin ale zmieniłam go na inofem.

Iskierka87 (offline)

11-11-2019 16:38:00

Olsztyn
A ja właśnie brałam pół roku inofem i wolałabym co innego grinning smiley U mnie żadnych zmian w sumie nie widziałam po nim więc nie bd już w to inwestować.

Biedronka87 (offline)

11-11-2019 17:06:28

Konin
Więc możliwe Iskierka że ovarin ci pomoże smiling smiley ja go zamieniłam tylko dlatego że biorę już sporo leków i suplementów w tabletkach i nie chciałam męczyć żołądka kolejna tabletka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.