Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

09-11-2019 11:51:42

Wrocław
Biedronka dziekuję i nawzajem ! Oby nam razem się udało po HSG : * wiedz,że bardzo Ci tu kibicuje : *

Aga każdy lekarz chyba mówi co innego.. : D ja miałam dojrzały pęcherzyk i mi kazali czekać, bo cały naświetlony promieniowaniem rentgenowskim. Byłam dwa dni przed owu : ) Dwie lekarki niezależne od siebie tak mnie uprzedziły, żebym się nie spieszyła i odpuściła ten cykl : )

Sonia może to dobre znaki ? Organizm zaczyna dobrze pracować : *

Soniaa25 (offline)

09-11-2019 11:55:18

Wrocław
Minka mam nadzieję smiling smiley chociaż czuję taki lekki dyskomfort przez to. Od dawna nic nie czułam tam w środku i pewnie dlatego. Mam nadzieję kochana, że u Ciebie po tym HSG teraz pójdzie raz dwa i dostaniesz piękny prezent na święta smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

09-11-2019 11:55:41

Łódź
W sumie jakby się zastanowić to promieniowanie RTG faktycznie nie jest zbyt korzystne. Pół roku czekałam na starania się o dzidzie po laparoskopii to i miesiąc jeszcze poczekam...

Leniuchujecie się trochę w ten przedłużony weekend??

Ja sobotka, niedziela, poniedziałek kwitnę w pracy niestety. przewracjący oczami

Biedronka87 (online)

09-11-2019 12:13:18

Tomaszew
Ja HSG miałam w 3dc (w tym miesiącu @ była porządna i trwała 2 dni tylko) a owu w 10dc więc miałam zielone światło do starań, co wykorzystaliśmy bardzo intensywnie smiling smiley
Ja leniuchuje smiling smiley trochę ogarnęłam dom ale ze mam odpoczywać i dużo leżeć to korzystam z tego przywileju smiling smiley

Adz (online)

09-11-2019 12:19:01

Ja szykuje imprezkę urodzinowa bo rodzinka przyjeżdża , więc wczoraj miałam szykowania, dzisiaj też. Trochę zmęczona już jestem :* Ale raz nie zawsze i jutro się wyspie za całe dwa dni grinning smiley

Pogodna_Aga (offline)

09-11-2019 12:21:45

Łódź
O to same pyszności pewnie będą smiling smiley

A ja mam w pracy jakichś nerwowych ludzi... jak nie mama z dzieckiem opłakująca i krzycząca, bo jej ukochany bąbelek cierpi z powodu bólu ząbka to jakiś świrek nierozumiejący, że u nas nie ma wszystkich specjalistów możliwych na tym świecie przewracjący oczamiprzewracjący oczami

Biedronka87 (online)

09-11-2019 12:24:20

Tomaszew
Adz wszystkiego najlepszego smiling smiley spełnienia marzeń smiling smiley

Soniaa25 (offline)

09-11-2019 12:27:45

Wrocław
Adz kochana spełnienia marzeń i przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i bąbelka ♥️

minka170 (offline)

09-11-2019 12:30:31

Wrocław
Dziękuję Sonia : *
Ja mam nadzieję, że wszystkie dostaniemy taki prezent : *
że u Ciebie te leki zmienią sporo w organizmie i się okaże, że długo ich nie będziesz musiała brać, bo w kolejnym cyklu fasolka ! : *

No właśnie ciężko powiedzieć z tym HSG. Jedni lekarze uważają, że jak promieniowanie wpłynie, to i tak zarodek się nie zagnieździ, a inni że lepiej odpuścić niż się potem martwić. Ja jestem panikara i to okropna, więc dla zdrowia mojego i mojego małżeństwa postanowiłam odpuścić: D

Adz wszystkiego naj, naj, najlepszego kochana : * życzę, żeby maluszek się zdrowo chował w Twoim brzuszku i żebyś była najszczęśliwszą mamą na świecie : * bo to będzie rok dużych wspaniałych zmian : *

Haha Aga, moja znajoma pracuje w przedszkolu i jak czasami opowiada, co te matki wymyślają, to głowa mała : D

Pogodna_Aga (offline)

09-11-2019 12:30:43

Łódź
A no j ak to Twoje urodziny to
200 lat
gromadkę dzieciaków dziecko ze smoczkie - old styledziecko ze smoczkie - old styledziecko ze smoczkie - old style
kasiorki
zdróweczka

i czego tylko jeszcze pragniesz smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5687, Posty: 1267611, Użytkownicy: 72603.
Ostatnio dołączył/a fadsfdsaf01.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 107047.