Ręką dziecka malowane 15

Ręką dziecka malowane 15

przejdź do galerii

Piętnasta edycja konkursu plastycznego za nami, czas na werdykt!

Pięć nagród - zestawów kredko-klocków Block Crayon, ufundowanych przez firmę Lime, dystrybutora tej marki, otrzymują użytkownicy, których zdjęcia zebrały największą liczbę punktów:

 

Aguuunia85

Dorotis79

Kiki0902

Majusia1

Wagus

 

Takie same nagrody przyznało również jury redakcyjne. Otrzymują je użytkownicy:

 

Judyta26  – uroczy autoportret Zuzi. Odważna kreska, i ta uśmiechnięta buzia podbiły nasze serca

Nowa3  – piękna kompozycja pracy, no i ten kot...

Aga521  – zachęcaliśmy do tematów jesiennych, no i je możemy podziwiać. Piękna Pani Jesień

Pinacolada  – świetna jesienna abstrakcja

 

Już po ogłoszeniu werdyktu dowiedzieliśmy się, że nagrodzona przez jury fotka barbarus nie jest jej własnością. W tej sytuacji oczywista jest dykwalifikacja zdjęcia. O tym, kto otrzyma nagrodę, Komisja Konkursowa poinformuje w poniedziałek 12 listopada.

Piątą nagrodę jury konkursowe postanowiło przyznać pracy zgłoszonej przez użytkownika Stoke - świeżość kompozycji inspiruje wyobraźnię.

 

 

Nagrodę główną, spersonalizowaną biżuterię od pani Magdy Czechoskiej (MagArt Studio) jury postanowiło przyznać pracy zgłoszonej przez Judyta26.

 

W poniedziałek wyślemy do laureatów formularze odbioru nagrody. Gratulujemy! Wszystkich zapraszamy do kolejnej edycji konkursu plastycznego i innych konkursów, trwających na eBobas.pl!

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Choć każde plamienie i krwawienie  należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj