Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Ewulka (offline)

31-03-2014 18:29:48

Biała Podlaska
Cytuj
Asia_T88
Monte a może cos go boli? bo mówiłaś że miał problemy z purkami. A ja też nie nosze na rękach smiling smiley
Justyszak super tort grinning smiley a Twój B dobry z tą łazienką , to może pogadaj z teściami bo może ma jeszcze jakieś ukryte talenty grinning smiley
Na_Tayla ja ubieram czapeczke letnią.

U nas sąsiedzi mają 6 tygodniowego syna i biedny płacze cały dzień z przerwą na jedzenie sad smiley ona chodzi smutna, ale nie ma się co dziwić. Biedni sad smiley

U nas pięknie ale jakieś chmury teraz idą.
Asia to już wiesz czemu twoja sąsiadka jest tak szczupła, bo jak dzidzia ciągle płacze to też jak cień bym chodziła:-(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 18:38:29

Ostrzeszów
Cytuj
Ewulka
Monte a może cos go boli? bo mówiłaś że miał problemy z purkami. A ja też nie nosze na rękach smiling smiley
Justyszak super tort grinning smiley a Twój B dobry z tą łazienką , to może pogadaj z teściami bo może ma jeszcze jakieś ukryte talenty grinning smiley
Na_Tayla ja ubieram czapeczke letnią.

U nas sąsiedzi mają 6 tygodniowego syna i biedny płacze cały dzień z przerwą na jedzenie sad smiley ona chodzi smutna, ale nie ma się co dziwić. Biedni sad smiley

U nas pięknie ale jakieś chmury teraz idą.
Asia to już wiesz czemu twoja sąsiadka jest tak szczupła, bo jak dzidzia ciągle płacze to też jak cień bym chodziła:-(

Asiu Ewulka słusznie zauważyła... Ja juz bym wolała miec jakes dodatkowe kg ale dziecko szczęśliwe i uśmiechnięte niz zszarpane nerwy i szybki spadek wagi wskutek cierpień maleństwa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 19:16:10

Cytuj
Na_Tayla
Monte a może cos go boli? bo mówiłaś że miał problemy z purkami. A ja też nie nosze na rękach smiling smiley
Justyszak super tort grinning smiley a Twój B dobry z tą łazienką , to może pogadaj z teściami bo może ma jeszcze jakieś ukryte talenty grinning smiley
Na_Tayla ja ubieram czapeczke letnią.

U nas sąsiedzi mają 6 tygodniowego syna i biedny płacze cały dzień z przerwą na jedzenie sad smiley ona chodzi smutna, ale nie ma się co dziwić. Biedni sad smiley

U nas pięknie ale jakieś chmury teraz idą.
Asia to już wiesz czemu twoja sąsiadka jest tak szczupła, bo jak dzidzia ciągle płacze to też jak cień bym chodziła:-(

Asiu Ewulka słusznie zauważyła... Ja juz bym wolała miec jakes dodatkowe kg ale dziecko szczęśliwe i uśmiechnięte niz zszarpane nerwy i szybki spadek wagi wskutek cierpień maleństwa
a to wszystko jasne...ja nie skojarzyłam faktów...ja też przy Martynce bardzo schudłam...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 19:22:23

Ostrzeszów
Dziewczyny do 6 kwietnia w internetowym sklepie C&A darmowa dostawa wiec jak ktoras lubi ciuszki od nich a nie moze jechac zakupic bo ma daleko do sklepu to polecam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 19:30:08

Ostrzeszów
No i teraz mi post zjadło przewracjący oczami

a dopiero sie chwaliłam że mi sie takie cuda nie zdarzaja ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

monteblack (offline)

31-03-2014 20:02:11

Białystok
Kitajczyk ma dziś ewidentnie gorszy dzien.
Mama tez.
Mielismy się kąpać a tu padl.
Na spacerze urzadzil taka pierestrojkę,ze nie wiedziałam ktoredy i jak do domu biec.Normalnie odechciwa mi się spacerow...


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

31-03-2014 20:06:02

Kraków
witam Mr. Green
kurde nie wiem do czego łapy wsadzić:neutral:
pomału siada mi psycha i zaczynam mieć wypalenieposzłooo!


[link widoczny po zalogowaniu]

anasir (offline)

31-03-2014 20:09:58

Kraków
wcieło mi postadiabełek
pomału zaczyna mnie łapać dół chyba się wypalam czuje się zaniedbana zmęczona na nic nie mam czasupłacz


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 20:18:23

Białystok
wcielo mojego posta???


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

31-03-2014 20:35:32

Kraków
Dziewczyny to nie ta sama sąsiadka sad smiley

Nie zrobiłam w końcu porządku u Witka, jutro to zrobie.
Dzisiaj wykąpałam psa, potem poszłam z nim na łąki go wyczesać, sama się miedzy czasie wykąpałam bo przy nim cała się umoczylam i umyłam łazienke.
Jutro wybieram się do entliczka kupić butelkę i smoczki 2 i prezent chrześnikowi.

Co takie pustki nadal?


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.