Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 12:12:52

Cytuj
Na_Tayla
Ja już nie jedno dzieciątko znam, które jest na spacerach noszone na rękach. Mnie już nic nie jest w stanie zdziwićwinking smiley Wydaje mi się, że ten okres między 3-4 m-ce aż do momentu kiedy dziecko nie usiądzie, jest najgorszy. Bo tak jak Kaja, leżeć nie chce, bo nic nie widzi a już ciekawa świata jest a na spacerówkę nawet na leżąco moim zdaniem jest za wcześnie. I tak pewnie ją do spacerówki przesadzę dość szybko,...no ale jeszcze nie teraz, musimy ten etap przetrwać i tyle..

No ja mam ten plus ze moj w wozku sie czuje rewelacyjnie bo mu spod gondoli podniose i jest git grinning smiley
Przy Martynce też miałam taką możliwość, a tu nie pomyślałam, cztero miesięczne dziecko wtedy to mi się wydawało takie odległeposzłooo!

Justyszak, to Twój B niezły artysta, ale teraz już wiesz, kto u was łazienki będzie sprzątałLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

31-03-2014 12:13:05

No moja je dość szybko (być może czas porównywalny z butlą), też mi się wydaje, że to niewystarczający czas na przytulanie. Jak mi się przypomni to podchodzę i tulę. Albo jak na mój widok zaczyna brzuszki robić to biorę na ręcę na chwilkę.

Masz rację Eli, że ten czas aż siedzi dziecko to najtrudniejszy, bo już jest bardzo zainteresowane otoczeniem a tu ani usiąść ani wziąć sobie zabawkę. Lusia też jak chce jakąś poza zasięgiem to głowę tak do góry ciągnie i plecy, że się w "C" wygina, ale na szczęście aż tak okropnie jej to nie denerwuje..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 12:14:44

Cytuj
monteblack
Mój kiedyś robil wszystko,sprzatal,gotowal...Ale wtedy miał mniej pracy.
Choc tak naprawdę to trochę go usprawiedliwiam bo jakby chciał to by mogl spiąć poślady.
Ja od mojego teraz nie wymagam absolutnie, niech też wykorzysta ten czas póki ja w domu, trochę odsapnie, bo jak wrócę do pracy, to znów będzie musiał pomagać, i on o tym dobrze wiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 12:17:39

Białystok
Dokladnie,niech korzysta do lipca.Pozniej obydwoje zakretow nie polapiemy...


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 12:18:11

Cytuj
Justyszak
ale na szczęście aż tak okropnie jej to nie denerwuje..
poczekaj jeszcze z miesiącLOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

31-03-2014 12:21:00

Na_Tayla jak coś mi sugerują to słucham lub nie, ale jak widzę, że babcie w stanie przedzawałowym gotowe się rozpłakać, to ustepuję - bo mi ich żal winking smiley A Lusia bez czapki przeważnie teraz, jak tak ciepło. No i większość czasu poza domem spędza w drodze z auta/do auta lub w aucie (lekko wychłodzonym lub już wygrzanym) i muszę ją ubierać bardzo lekko. Na dworze jest na tyle krótko, że zmarznąć nie zdąży mimo że jest za cienko ubrana, ale w samochodzie nie może się pocić, bo spędza tam tyle czasu, że bym wyjęła mokrą i dopiero byłby bigos. Na spacerek faktycznie grubszą bluzę biorę, zawsze można rozpiąć albo kaptur na główkę naciągnąć, wedle potrzeb.. smiling smiley

Eli no właśnie się ucieszyłam, że nadszedł kres ery kiedy szorowałam wannę LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyszak (offline)

31-03-2014 12:23:24

Cytuj
Elizabet1204
ale na szczęście aż tak okropnie jej to nie denerwuje..poczekaj jeszcze z miesiącLOL

cha cha, pewnie JESZCZE jej to tak okropnie nie denerwuje LOL


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 12:31:30

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Ja już nie jedno dzieciątko znam, które jest na spacerach noszone na rękach. Mnie już nic nie jest w stanie zdziwićwinking smiley Wydaje mi się, że ten okres między 3-4 m-ce aż do momentu kiedy dziecko nie usiądzie, jest najgorszy. Bo tak jak Kaja, leżeć nie chce, bo nic nie widzi a już ciekawa świata jest a na spacerówkę nawet na leżąco moim zdaniem jest za wcześnie. I tak pewnie ją do spacerówki przesadzę dość szybko,...no ale jeszcze nie teraz, musimy ten etap przetrwać i tyle..

No ja mam ten plus ze moj w wozku sie czuje rewelacyjnie bo mu spod gondoli podniose i jest git grinning smileyPrzy Martynce też miałam taką możliwość, a tu nie pomyślałam, cztero miesięczne dziecko wtedy to mi się wydawało takie odległeposzłooo!

Justyszak, to Twój B niezły artysta, ale teraz już wiesz, kto u was łazienki będzie sprzątałLOL

No ja przy wyborze wózka sprawdzałam wszystko tysiac razy byłam taka przejęta hah D:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 12:32:17

Ostrzeszów
Cytuj
Justyszak
No moja je dość szybko (być może czas porównywalny z butlą), też mi się wydaje, że to niewystarczający czas na przytulanie. Jak mi się przypomni to podchodzę i tulę. Albo jak na mój widok zaczyna brzuszki robić to biorę na ręcę na chwilkę.

Masz rację Eli, że ten czas aż siedzi dziecko to najtrudniejszy, bo już jest bardzo zainteresowane otoczeniem a tu ani usiąść ani wziąć sobie zabawkę. Lusia też jak chce jakąś poza zasięgiem to głowę tak do góry ciągnie i plecy, że się w "C" wygina, ale na szczęście aż tak okropnie jej to nie denerwuje..

Mój sie do zabawek nie rwie - są mu obojętne sam w rączki nie chwyta - on sobie tylko na nie patrzy tongue sticking out smiley
Ale pewnie lada moment zacznie sie dopominać o swoje ! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.