Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:05:20

U nas słonko świeci, co prawda nie ma tak wysokiej temperatury jak wczoraj ale i tak jest ładniesmiling smiley

Monte- to nie zazdroszczę sytuacji z mamą, chyba tylko jak ktoś nią potrząśnie to się opamięta z tym dogadywaniemprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:05:33

Ostrzeszów
Cytuj
monteblack
Eli to nawet nie jest wtracanie,bo żeby ona udzielala mi jakiś konstruktywnych rad a to siedzi pieprzy pod nosem takie farmazony ze sluchac nie mogę..."na spacery cie matka do pss wyprowadza" (duzy sklep spożywczy),albo "kupie kombnezon i jak przyjdziesz do babci to będziesz ubrany nie będziesz miał zimnych raczek i nie będziesz chorowal",tudzież "zepsuli mi wnuczka i teraz trucizna truja" (ze antybiotykiem...).
Gdyby ktoś mi rok temu ktoś powiedział,ze tak będzie zachowywać się moja mama,inteligentna kobieta to bym powiedziała,zeby się leczyl...

Kochana jak bym moja matke słyszała to nie dość ze krew zalewa to sie jeszcze czlowiekowi przykro robi ze to wlasna matka robi z ciebie niedojde ktora krzywdzi wlasne dziecko sad smiley Ale nie martw sie trzeba to starac sie olewać w miare możliwości - nic nie poradzimy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:06:04

Ostrzeszów
Cytuj
aga8922
U nas nocka super, pil o 19 zasnal obudzil sie dopiero o 2, 5 i 7 pobudka smiling smiley teraz znowu spi.
A u nas wczoraj tej byl taki krzyk bez powodu.. pol godz krzyczal az zasnal..
Ja nadal lekko chora w srode szczepienie i schiz niewyobrazalny nie wiem czy szczepic czy nie..

Kochana najlepiej jak decyzje podejmie lekarz


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:06:22

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Mają nas dosyć na ebobasieLOL
Ale my się tak łatwo wykurzyć nie damyhot smiley

A u mnie działa wszystko normalnie tongue sticking out smiley Moze sie na was obrazili czy co grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:16:58

Cytuj
Na_Tayla
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?

Kochana mi to sie serce krajało ;/ i ona ubrana w taka gruba bluze w jakiej brianek chodzil w styczniu/lutym na spacery i w czapce na glowie sad smiley
No ja wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak Eli to robi tongue sticking out smiley
co robi co?tongue sticking out smiley

To ciekawe jak to biedne dziecko na dwór wychodzi ubrane? A może w ogóle nie wychodzi?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:21:31

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?

Kochana mi to sie serce krajało ;/ i ona ubrana w taka gruba bluze w jakiej brianek chodzil w styczniu/lutym na spacery i w czapce na glowie sad smiley
No ja wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak Eli to robi tongue sticking out smileyco robi co?tongue sticking out smiley

To ciekawe jak to biedne dziecko na dwór wychodzi ubrane? A może w ogóle nie wychodzi?

sek w tym ze nie wychodzi - jak u nas byli to miala na sobie taki gruby kombinezon jak na syberie tongue sticking out smiley pod spodem dwa dresy bo my w domu przeciez zimno mamy tongue sticking out smiley

To robi, że o tej porze ma wszystko porobione ogarnieta dwojka dzieci i daje rade tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:23:24

Cytuj
Na_Tayla
Eli to nawet nie jest wtracanie,bo żeby ona udzielala mi jakiś konstruktywnych rad a to siedzi pieprzy pod nosem takie farmazony ze sluchac nie mogę..."na spacery cie matka do pss wyprowadza" (duzy sklep spożywczy),albo "kupie kombnezon i jak przyjdziesz do babci to będziesz ubrany nie będziesz miał zimnych raczek i nie będziesz chorowal",tudzież "zepsuli mi wnuczka i teraz trucizna truja" (ze antybiotykiem...).
Gdyby ktoś mi rok temu ktoś powiedział,ze tak będzie zachowywać się moja mama,inteligentna kobieta to bym powiedziała,zeby się leczyl...

Kochana jak bym moja matke słyszała to nie dość ze krew zalewa to sie jeszcze czlowiekowi przykro robi ze to wlasna matka robi z ciebie niedojde ktora krzywdzi wlasne dziecko sad smiley Ale nie martw sie trzeba to starac sie olewać w miare możliwości - nic nie poradzimy
jak świat światem, tak było i będzie, że babcie takie często są...
Moja mama miała jeszcze gorzej ze swoją teściową czyli moją babcią...ja wiem, że się źle nie mówi o zmarłych ale naprawdę, moja mama to miała koszmarsad smiley
Córka tej babci, moja ciocia urodziła syna niecały miesiąc po tym jak ja sie urodziłam, to było dopiero porównywanieprzewracjący oczami Ja się urodziłam ponad 5kg, a on 2,5kg...po całym Gorzowie rozpowiadała, że ja jestem upośledzona...i to babcia była!!!płacz , ale w duchu zazdrosna była i tak tuczyła od urodzenia kaszkami tego mojego kuzyna, że padaczki dostał...i to że głową o podłogę walił to już wam pisałam, bo od tego tuczenia to wszystko było, że głowę miała dużo za dużąsad smiley Dużo by opowiadać, moja mama naprawdę przeszłą piekło z teściową, a nie mieszkali przecież razem.....chyba by prędzej z mostu skoczyła niż z teściową zamieszkała...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:27:36

Cytuj
Na_Tayla
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?

Kochana mi to sie serce krajało ;/ i ona ubrana w taka gruba bluze w jakiej brianek chodzil w styczniu/lutym na spacery i w czapce na glowie sad smiley
No ja wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak Eli to robi tongue sticking out smileyco robi co?tongue sticking out smiley

To ciekawe jak to biedne dziecko na dwór wychodzi ubrane? A może w ogóle nie wychodzi?

sek w tym ze nie wychodzi - jak u nas byli to miala na sobie taki gruby kombinezon jak na syberie tongue sticking out smiley pod spodem dwa dresy bo my w domu przeciez zimno mamy tongue sticking out smiley

To robi, że o tej porze ma wszystko porobione ogarnieta dwojka dzieci i daje rade tongue sticking out smiley
Ale 1 dziecko jeszcze w szkoleLOL
A tak poważnie, jak pomyślę, jak przy dwójce dzieci będzie jak wrócę do pracy to od razu motorek mi się włańcza...bo teraz to jest relaks i ja to doceniam i czasem narzekam ale ja lubię ten stan tak jak jest teraz. Oj będzie ciężko się przestawić kiedyśprzewracjący oczami Wiadomo mąż pomaga, ale wiadomo, że to i tak kobieta ma więcej pracy w domu po pracy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 11:37:18

Białystok
Eli zrobiłam wystąpienie wczoraj.
Jak nie dotrze do niej to następnym razem wyjde z domu jak przyjdzie.
Jojtek wrzeszczy w lozeczku...Najedzony,przewiniety...


[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:39:30

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Eli to nawet nie jest wtracanie,bo żeby ona udzielala mi jakiś konstruktywnych rad a to siedzi pieprzy pod nosem takie farmazony ze sluchac nie mogę..."na spacery cie matka do pss wyprowadza" (duzy sklep spożywczy),albo "kupie kombnezon i jak przyjdziesz do babci to będziesz ubrany nie będziesz miał zimnych raczek i nie będziesz chorowal",tudzież "zepsuli mi wnuczka i teraz trucizna truja" (ze antybiotykiem...).
Gdyby ktoś mi rok temu ktoś powiedział,ze tak będzie zachowywać się moja mama,inteligentna kobieta to bym powiedziała,zeby się leczyl...

Kochana jak bym moja matke słyszała to nie dość ze krew zalewa to sie jeszcze czlowiekowi przykro robi ze to wlasna matka robi z ciebie niedojde ktora krzywdzi wlasne dziecko sad smiley Ale nie martw sie trzeba to starac sie olewać w miare możliwości - nic nie poradzimyjak świat światem, tak było i będzie, że babcie takie często są...
Moja mama miała jeszcze gorzej ze swoją teściową czyli moją babcią...ja wiem, że się źle nie mówi o zmarłych ale naprawdę, moja mama to miała koszmarsad smiley
Córka tej babci, moja ciocia urodziła syna niecały miesiąc po tym jak ja sie urodziłam, to było dopiero porównywanieprzewracjący oczami Ja się urodziłam ponad 5kg, a on 2,5kg...po całym Gorzowie rozpowiadała, że ja jestem upośledzona...i to babcia była!!!płacz , ale w duchu zazdrosna była i tak tuczyła od urodzenia kaszkami tego mojego kuzyna, że padaczki dostał...i to że głową o podłogę walił to już wam pisałam, bo od tego tuczenia to wszystko było, że głowę miała dużo za dużąsad smiley Dużo by opowiadać, moja mama naprawdę przeszłą piekło z teściową, a nie mieszkali przecież razem.....chyba by prędzej z mostu skoczyła niż z teściową zamieszkała...

Matko... jak sie czyta to sie włos na głowie jeży... i skad sie tacy ludzie biorą przewracjący oczami no ja mam moja mamuske tak daleko a i tak szalu dostaje a gdybym z nia mieszkala to bym juz dawno popelnila samobojstwo i pewnie ciazy bym nie donosiła.. cale szczescie sie wyprowadzilismy bo moglabym dzis nie miec tego mojego kochanego szkraba


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.