Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

monteblack (offline)

31-03-2014 08:40:50

Białystok
Zawsze mowilam ze obżarstwo to problem psychiczny i uzależnienie od jedzenia jest takim samym nałogiem jak palenie czy alkoholizm.Czego jestem znakomitym przykłademgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 08:41:12

Montuś, tak to jest nawet z najukochańszymi rodzicami...
Moja mama do mnie przyjeźdza ze 2 razy w rokuLOL 30 km, ale tylko 2 autobusy na dobę, więc tylko my do nich jeździmy, i tak nam pasujegrinning smiley
Przy Martynce się wtrącała bo mieszkaliśmy z nimi a teraz mam luzik, mama pomaga tylko poproszona o to...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 08:42:22

Zdrówka dla Wojtusiasmiling smiley
Czasem dopiero jak się weźmie cały antybiotyk jest poprawa, więc trzeba czekać...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

31-03-2014 09:02:29

Kraków
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 09:05:07

Białystok
Eli to nawet nie jest wtracanie,bo żeby ona udzielala mi jakiś konstruktywnych rad a to siedzi pieprzy pod nosem takie farmazony ze sluchac nie mogę..."na spacery cie matka do pss wyprowadza" (duzy sklep spożywczy),albo "kupie kombnezon i jak przyjdziesz do babci to będziesz ubrany nie będziesz miał zimnych raczek i nie będziesz chorowal",tudzież "zepsuli mi wnuczka i teraz trucizna truja" (ze antybiotykiem...).
Gdyby ktoś mi rok temu ktoś powiedział,ze tak będzie zachowywać się moja mama,inteligentna kobieta to bym powiedziała,zeby się leczyl...


[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 09:10:24

Białystok
Asienka mój pije bardzo roznie.Stale godziny karmienia to u nas 20 na noc i budzi się około 3-4 na buteleczke.W dzień roznie,staram się zachować,przerwe 3-4 godziny pomedz posiłkami ale czasem krzyczy po 2 godzinach,a czasem jak zje przed spacerem,a potem przysnie to i wyjdzie z 5 godzin przerwy
Oprocz mleczka niestety nie pije nic...Czasem jak ma czkawkę uda mi się lyzeczka trochę wody do dziubka wlac.
Koprem i rumiankiem pluje a dosładzanych herbatek nie planuje dawac.I tak dobrze wyglądatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Asia_T88 (offline)

31-03-2014 09:18:03

Kraków
oj Monte to faktycznie nie fajnie ;/ teksty powalaja ;/ przykra sprawa.
Dziekuje że napisałaś, u mnie je 6 razy po 150ml i ostatnio dołożył sobie drugie karmienie w nocy ;/ a moj też pluł wodą a teraz to ok 100ml za cały dzień wypijesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

31-03-2014 09:20:52

Ostrów Wlkp
U nas nocka super, pil o 19 zasnal obudzil sie dopiero o 2, 5 i 7 pobudka smiling smiley teraz znowu spi.
A u nas wczoraj tej byl taki krzyk bez powodu.. pol godz krzyczal az zasnal..
Ja nadal lekko chora w srode szczepienie i schiz niewyobrazalny nie wiem czy szczepuc czy nie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aga8922 (offline)

31-03-2014 09:21:28

Ostrów Wlkp
U nas nocka super, pil o 19 zasnal obudzil sie dopiero o 2, 5 i 7 pobudka smiling smiley teraz znowu spi.
A u nas wczoraj tej byl taki krzyk bez powodu.. pol godz krzyczal az zasnal..
Ja nadal lekko chora w srode szczepienie i schiz niewyobrazalny nie wiem czy szczepic czy nie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 10:19:33

Białystok
agus niech lekarz zadecyduje...


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.