Grudzień 2013 BISdziecko z grzechotką

Wysłane przez Elizabet1204 

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:42:16

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?

Kochana mi to sie serce krajało ;/ i ona ubrana w taka gruba bluze w jakiej brianek chodzil w styczniu/lutym na spacery i w czapce na glowie sad smiley
No ja wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak Eli to robi tongue sticking out smileyco robi co?tongue sticking out smiley

To ciekawe jak to biedne dziecko na dwór wychodzi ubrane? A może w ogóle nie wychodzi?

sek w tym ze nie wychodzi - jak u nas byli to miala na sobie taki gruby kombinezon jak na syberie tongue sticking out smiley pod spodem dwa dresy bo my w domu przeciez zimno mamy tongue sticking out smiley

To robi, że o tej porze ma wszystko porobione ogarnieta dwojka dzieci i daje rade tongue sticking out smileyAle 1 dziecko jeszcze w szkoleLOL
A tak poważnie, jak pomyślę, jak przy dwójce dzieci będzie jak wrócę do pracy to od razu motorek mi się włańcza...bo teraz to jest relaks i ja to doceniam i czasem narzekam ale ja lubię ten stan tak jak jest teraz. Oj będzie ciężko się przestawić kiedyśprzewracjący oczami Wiadomo mąż pomaga, ale wiadomo, że to i tak kobieta ma więcej pracy w domu po pracy...

no niestety wlasnie równouprawnienie a my i tak mamy wiiecej na glowie - a kiedy do pracy planujesz wrocic ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:42:54

Ostrzeszów
Cytuj
monteblack
Eli zrobiłam wystąpienie wczoraj.
Jak nie dotrze do niej to następnym razem wyjde z domu jak przyjdzie.
Jojtek wrzeszczy w lozeczku...Najedzony,przewiniety...

kochana popieram w stu % - najlepsze wyjscie z sytuacji

oj biedny moze zmeczony jest ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:46:54

Cytuj
Na_Tayla
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?

Kochana mi to sie serce krajało ;/ i ona ubrana w taka gruba bluze w jakiej brianek chodzil w styczniu/lutym na spacery i w czapce na glowie sad smiley
No ja wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak Eli to robi tongue sticking out smileyco robi co?tongue sticking out smiley

To ciekawe jak to biedne dziecko na dwór wychodzi ubrane? A może w ogóle nie wychodzi?

sek w tym ze nie wychodzi - jak u nas byli to miala na sobie taki gruby kombinezon jak na syberie tongue sticking out smiley pod spodem dwa dresy bo my w domu przeciez zimno mamy tongue sticking out smiley

To robi, że o tej porze ma wszystko porobione ogarnieta dwojka dzieci i daje rade tongue sticking out smileyAle 1 dziecko jeszcze w szkoleLOL
A tak poważnie, jak pomyślę, jak przy dwójce dzieci będzie jak wrócę do pracy to od razu motorek mi się włańcza...bo teraz to jest relaks i ja to doceniam i czasem narzekam ale ja lubię ten stan tak jak jest teraz. Oj będzie ciężko się przestawić kiedyśprzewracjący oczami Wiadomo mąż pomaga, ale wiadomo, że to i tak kobieta ma więcej pracy w domu po pracy...

no niestety wlasnie równouprawnienie a my i tak mamy wiiecej na glowie - a kiedy do pracy planujesz wrocic ?
nie wiem, mam mętlik w głowie, do końca tego roku na pewno będę w domu. A potem? My żłobka nie mamy, teściowej małego dziecka nie powierzę, przedszkole od 2,5 roku....
dziecko z piłką


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Blondyna25 (offline)

31-03-2014 11:48:27

Bydgoszcz
Witajcie laseczki :* Ja dzisiaj podałam mojej małej marchewkę zjadła 3 łyżeczki, bo 4 włożyłam tylko do miseczki. Ale powiem wam, że kaszkę się łatwiej podaje. I do tej marchewki ładnie wypiła 160 mleczka. Teraz nie długo będziemy wychodziły na spacer

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:48:45

Właśnie może Wojtuś zasnąć nie może, i dlatego płacze.
Kaja też już zaczyna wymuszać, ale jak jestem u siebie nie ulegam, jak jesteśmy gdzieś to wiadomo, nie chcę żeby płakała, u kogoś, bądź na powietrzuprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

31-03-2014 11:50:23

Cytuj
Blondyna25
Witajcie laseczki :* Ja dzisiaj podałam mojej małej marchewkę zjadła 3 łyżeczki, bo 4 włożyłam tylko do miseczki. Ale powiem wam, że kaszkę się łatwiej podaje. I do tej marchewki ładnie wypiła 160 mleczka. Teraz nie długo będziemy wychodziły na spacer
Brawo dla Lenkismiling smiley
Mi też się wydaje, że nawet owocami-deserkami się łatwiej karmigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

monteblack (offline)

31-03-2014 11:57:05

Białystok
No jak mi w sb w wozku...Mohery zagladalay w wozek bo darl się jakbym go lancuchami przykulatongue sticking out smiley
Smialam się z sasiadow ze od 3 m-ca nosza Gabrysia na rekach bo do wozka nie da się wsadzić.Zmienili na spacerowke,tydzien było dobrze a teraz znowu nosza...Jakies fluidy po piętrze ida czy co...


[link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:57:11

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Monte zdrówka dla Wojtusia i dobrze że z nim wychodzisz jak lekarz tak mówił. Ty jesteś matka a nie ktos inny i Ty wiesz co dla niego najlepsze! Ale rozumiem że żal jest jak własna matka coś takiego mówi sad smiley u mnie mama się nie wtrąca ale tesciówka tak ale mój ja juz do parteru sprowadził wiec puki co cisza..
Elizabet to super weekend. 8 godzina a Ty już ogarnięta, podziwiam Cie smiling smiley
Justyszak biedna Lusia sad smiley a moze hałas ja przestraszył? Oby sie nie powtórzyło!
Na_Tayla współczuje spiecia z mama ;/ nie dziwie sie ze nerwy dostalas ;/ a buciki Witek od koleżanki z anglii dostał smiling smiley Tak w ogóle to żal mi tego dziecka co się kisi w domu przy 24,9 stopniach ;/

U nas było zawsze jedno karmienie a teraz w nocy 2 pobudki. Czemu tak?sad smiley
Mamy na mm ile wasze szkraby w sumie jedzą za cały dzień i pija?

Kochana mi to sie serce krajało ;/ i ona ubrana w taka gruba bluze w jakiej brianek chodzil w styczniu/lutym na spacery i w czapce na glowie sad smiley
No ja wlasnie tez sie zawsze zastanawiam jak Eli to robi tongue sticking out smileyco robi co?tongue sticking out smiley

To ciekawe jak to biedne dziecko na dwór wychodzi ubrane? A może w ogóle nie wychodzi?

sek w tym ze nie wychodzi - jak u nas byli to miala na sobie taki gruby kombinezon jak na syberie tongue sticking out smiley pod spodem dwa dresy bo my w domu przeciez zimno mamy tongue sticking out smiley

To robi, że o tej porze ma wszystko porobione ogarnieta dwojka dzieci i daje rade tongue sticking out smileyAle 1 dziecko jeszcze w szkoleLOL
A tak poważnie, jak pomyślę, jak przy dwójce dzieci będzie jak wrócę do pracy to od razu motorek mi się włańcza...bo teraz to jest relaks i ja to doceniam i czasem narzekam ale ja lubię ten stan tak jak jest teraz. Oj będzie ciężko się przestawić kiedyśprzewracjący oczami Wiadomo mąż pomaga, ale wiadomo, że to i tak kobieta ma więcej pracy w domu po pracy...

no niestety wlasnie równouprawnienie a my i tak mamy wiiecej na glowie - a kiedy do pracy planujesz wrocic ?nie wiem, mam mętlik w głowie, do końca tego roku na pewno będę w domu. A potem? My żłobka nie mamy, teściowej małego dziecka nie powierzę, przedszkole od 2,5 roku....
dziecko z piłką

No to rzeczywiście nie łatwa sytuacja - ja też nie prędzej zacznę się rozglądać za pracą niż młody do przedszkola pójdzie ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:57:27

Ostrzeszów
Cytuj
Blondyna25
Witajcie laseczki :* Ja dzisiaj podałam mojej małej marchewkę zjadła 3 łyżeczki, bo 4 włożyłam tylko do miseczki. Ale powiem wam, że kaszkę się łatwiej podaje. I do tej marchewki ładnie wypiła 160 mleczka. Teraz nie długo będziemy wychodziły na spacer

Jesteśmy dumne z Lenki! A robiłaś sama czy kupowałaś słoiczek?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Na_Tayla (offline)

31-03-2014 11:58:15

Ostrzeszów
Cytuj
Elizabet1204
Właśnie może Wojtuś zasnąć nie może, i dlatego płacze.
Kaja też już zaczyna wymuszać, ale jak jestem u siebie nie ulegam, jak jesteśmy gdzieś to wiadomo, nie chcę żeby płakała, u kogoś, bądź na powietrzuprzewracjący oczami

No nasz wymusza już od miesiąca.. nie wiem jak to możliwe żeby takie małe dziecko było takie cwane ;/ i wie że z tatusiem i osobami 3 sobie może pozwolić bo zawsze mu sie uda ale ze mna jak jest sam cały tydzień to anioł dziecko grinning smiley wie że mamusia nie ugieta tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.