MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

RudeZuo (offline)

08-12-2012 11:47:59

Zawiercie
Ach catrinka! I podobała mi się Twoja Ulubiona Sąsiadka tongue sticking out smiley Tacy to zawsze wszystko chcą wiedzieć ;P Znam kilku takich smiling smiley Np. moja teściowa. Ona się do niczego nie wtrąca i nic ją nie obchodzi, ale zawsze wszystko wie tongue sticking out smiley co komu i kto z kim tongue sticking out smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

08-12-2012 11:59:36

Godziesze Małe
RudeZuo ja prawie z każdej strony takie mam. Sama nie wiedziałam, że jestem w ciąży z Lenusią, a już sąsiedzi o tym wiedzieli, zresztą jak oni to i całe Godziesze ;p


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

08-12-2012 12:12:43

Zawiercie
No proste! zawsze wiedzą tongue sticking out smiley Moją też już pewnie zwąchali tongue sticking out smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justine_Ch (offline)

08-12-2012 12:39:36

Karlino
Cytuj
catrinka
Justine czy Ty jesteś z tego Karlina koło Rewala??

Catrinko, do Rewala mamy kawałek drogi. Karlino leży na głównej trasie Szczecin - Gdańsk.
Blisko Białogardu, Kołobrzegu i Koszalina. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

08-12-2012 13:42:44

Gdynia
catrinka No fakt, potrójnych nie robią, więc jakby co to Nikoś będzie musiał się nauczyć chodzić koło wózka winking smiley Piotruś przestał jeździć w wózku jak mial rok i 8 miesięcy, bo wózek przejęła Madzia. hehehe sąsiadka niezła grinning smiley

laska Nie no aż tak to nie, na lipiec, mama się jeszcze w Słupsku dowiadywała to na listopad. Tylko żyć ponad pół roku w niepewności to trochę głupio. Fajnie ze już w poniedziałek idziecie

pasia Co to za upadek? Co z Mają? Co lekarz powiedział? Miała jakieś badania?

patinka Możesz z Kubusiem przejść do auta smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

08-12-2012 14:09:20

Gliwice
Patinka ja z Miłoszem codziennie wychodzę.. czasami właśnie tylko do auta, ale codziennie.. dziś jest zimno, a my musimy zawieźć alkohol na salę, bo jutro chrzcimy i też musimy go zabrać ze sobą do auta.. ja Ci nie polecam zakrywania twarzy dziecka kocykiem-wydychane ciepłe powietrze plus kocyk=kataklizm.. Posmaruj dziecku mocno twarz kremikiem na zimę/każdą pogodę i do auta nic nie powinno mu być.. niech już mąż wcześniej auto nagrzeje..

Catrinka współczuję sąsiadki.. ja mieszkam w bloku 11 rodzinnym i na swoim piętrze też mam takie dwie wrr.. no ale jak trzeba to nam paczki od listonoszy przyjmują i to jest chyba jedyny plus.. smiling smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mania_91781 (offline)

08-12-2012 15:43:16

Ostrówek
Więc teraz ja! mam na imię Monika mam 21 lat mój mąż to Kamil i mamy wspaniałego syna który 26.12.2012 skończy roczek;D

Ja również mam okropną teściową. Mało tego! Mieszkamy co prawda w wielkim domu ,ale z siostrą Kamila która ma 26 lat i jest paskudnym leniem i brudasem, bratem Kamila który ma 28 lat i nie posiadal nigdy dziewczyny dłużej niż parę miesięcy a miał ich ze cztery;D nom i z najmłodszym bratem Kamila Piotrkiem 17 letnim leniem ktory odkad ma dziewczyne to nie robi nic oprocz tego ze zmienia sie przy niej na gorsze! nom i na koncu sa tescie z ich PSEM! owczarkiem niemieckim Atosem....... boje sie o Kube gdy widze tego psa w poblizu...ale nic nie mozemy zrobic.Budujemy dom i musimy wytzrymac;( naszczescie dom jest tak duzy ze kazdy ma swoj pokojwinking smiley zgadnicie kto gotuje! TEŚCIOWA! hehehwinking smiley zazdroszcze ludziom ktorzy mieszkaja w gronie swojej malej rodzinki! Ty ,On i Wasze dzieci...bosko by było...

maxim16 (offline)

08-12-2012 20:27:42

Łomianki / Warszawa
witajcie dziewczynki dawno mnie nie było ale ledwo żyje ostatnio Tosia daje do wiwatu razem z Gabi i wieczorami padam na pysk dosłownie...
u nas z nowości Tosia skończyła 5 mies był mikołaj u dziewczynek i tyle
a co tam u Was słychać?

witam nowe mamusie


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

patinka89 (offline)

08-12-2012 21:25:57

Katowice
Mój Kubus przebił wszytko i wszytkich .. Byłam u rodziców jak pisałam wcześniej czy tam wczoraj i wyobraźcie sobie że On od godizny 8:00 do teraz nie spał !!! . A jak spal to może 2 razy po 10 minut a jaki marudny maskara ślini sie rączki pcha do buźki i obawiam się że zaczynają się problemy z ząbkowaniem teraz śpi jak zabity krzesło mi spadło nawet nie drgnął hehe

A jak u Was?


laska (offline)

08-12-2012 21:31:56

pomorze
catrinka a no to poczekam z gratulacjami. Za to pogratuluję wygranej w konkursie rysunkowym!!! A co do sąsiadki, to współczuję takowej.

ulinko to i tak troche musisz poczekać. Ale dowiadywałaś się czy prywatnie dało by radę szybciej no i ile by to ewentualnie kosztowało?

mania witaj u nassmiling smiley Współczuję, ale skoro się budujecie, to nawet zazdroszczęsmiling smiley My ciągle na wynajmowanym, więc pomimo, ze sami - bez rodziny mieszkamy, to naszym wielkim minusem jest brak własnego M2.

maxim fajnie, że się odezwałaś. Jak zdrówko dzieci i Twoje? Poza tym, ze dają Ci do wiwatuwinking smiley

pasia czekamy na relację, jestem dosłownie niespokojna, bo martwię się o Majcię!




Ja dziś pojechałam po moją mamę, że niby jest nam potrzeba do przypilnowania dzieci, a tak na prawde wzięłam ją do sklepu i kupiłam jej kozaki. Bo już od października kobita sobie kupuje kozaki i kupuje i kupić nie może, bo zawsze ma dodatkowe wydatki. No to obgadałam sprawę z mężem i my jej kupiliśmy kozaki. No i cieszyła się jak dzieckosmiling smiley Oczywiście od razu dodała, że mi odda kasę za nie, a ja sie ś miałam, że to taki wcześniejszy Gwiazdor dla niejsmiling smiley Póxniej ją odwieźliśmy i do teściów zajechaliśmy na gościnkę. Wróciliśmy przed 20.00. No i niedługo pójdziemy spać, bo dzisiejszy dzień nas wymęczyłsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.