MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

AnimaVilis (offline)

07-12-2012 11:03:31

Gliwice
Laska bardzo fajne karty, o wiele lepsze, bardziej od serca niż kupne.. smiling smiley

Miłoszek tak mi się czasami przygląda, uczy się... ach.. sudownie być matką.. smiling smiley Jak pomyślę, że gdyby nie ten czujnik to może by juz go z nami nie było to płakać mi się chce..

Popadał śnieg, a teraz jest -3, bez wiatru i świeci słoneczko, więc idziemy na krótki spacerek.. a wieczorem autkiem na urodziny do znajomej..

Ja nie miałam u ginekologa robionego USG.. a powinno być? W ogóle znów mnie 100zł skasował, a myślałam, że weźnie troszkę taniej-przecież przez całą ciążę mnie tak kasował!

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

07-12-2012 12:08:51

Katowice
RudeZuo No nie gadaj smiling smiley a chcieliście 2 czy to jeszcze nie ? . Bo to 3 miesiące po porodzie ?;> . To gratuluje !


patinka89 (offline)

07-12-2012 12:12:58

Katowice
AnimaVilis jeżeli z badania ginekologicznego sprawdził i wszystko jest oki to usg nie musisz mieć robione co innego gdyby coś go zaniepokoiło jak jak było np w moim przypadku . Bo ja długo plamiłam i sie zdziwiłam poszłam i zrobiła usg .. ale wszytko dobrze . smiling smiley


RudeZuo (offline)

07-12-2012 12:39:29

Zawiercie
patinka no nie gadam smiling smiley I chcięłiśmy przynajmniej 2, ale u nas akurat to loteria- trafi się, albo niesmiling smiley także, że przy naszych problemach się udało, to bardzo się cieszymy smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

07-12-2012 12:54:22

Szamotuły
Witam Mamusie smiling smiley

Prosimy o głosy dla Poli:ebobas konkurs


[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

07-12-2012 13:32:18

Godziesze Małe
Aniu moje dzieci też zafascynowane ilością śniegu i wogóle śniegiem. Lena jak tylko wyszła, położyła się na śniegu i chciała go całować. Na szczęście w porę zareagowałam, bo biedna całą buźkę by zmoczyła.

Justine czy Ty jesteś z tego Karlina koło Rewala??

RudeZuo już się martwiłam, że znalazłaś sobie nowych przyjaciół w łazience ;p a ja ciągle w niepewności ;p


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

07-12-2012 16:42:45

Gdynia
RudeZuo To nie jest mój pierwszy chrześniak, mam jeszcze jednego, który w przyszłym roku skończy 15 lat grinning smiley

AnimaVilis Ja tez płacę 100zł za gina, ale na każdej wizycie robi mi usg, czy jestem w ciąży czy nie, no ale chyba nie jest to konieczne.

catrinka Ale w jakiej niepewności? Też jesteś w ciąży? Chciałabyś trzecie?

Muszę zrobić rezonans magnetyczny. Zgadnijcie na kiedy są terminy.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

07-12-2012 17:18:14

Katowice
RudeZuo To gratulacej smiling smiley a który tydzień >?


patinka89 (offline)

07-12-2012 18:01:10

Katowice
Dodałam zdjęcia Mojego Brzdąca :d jak chcecie wchodźcie smiling smiley


pasia24 (offline)

07-12-2012 18:06:22

Kanada
witam mamusiewinking smiley własnei jemy sniadanie i na spacerwinking smiley wczoraj snieg i piekne słonce i ciepło było ze w kamizelkach moznaby było, ale w nocy -13C wrr
Justine- witaj
RudeZuo- sama ciekawa jestem tych swiat, jedziemy z 2 PL rodzinami w góry [link widoczny po zalogowaniu] i troche sie mnie ten obraz swiat nietypowych zamazuje.. kombinujemy karpia, ja robic mam hurtem pierogi, kolezanka barszcz biały i czerwony, jeszcze kilka dan zostało do podziału.. eh ale i tak tego nei czuje, a z prezentami tez musimy uwazac by dzieci nei chciały tego samego i nei były smutne z tegoz powodu.. a Mikołaj tez był dretwy - tzn prezenty były, ale zawsze dziadki wpadali albo my do nich a tu tylko my i ciszasad smiley
Ania- zapraszam Mikołaja do nas po snieg jest od pazdziernikawinking smiley))
laska- wiec widze ze tez kupujecie ozdoby PIEKNA SPRAWA ja bardzo to lubiałam winking smiley prace dzieci winking smiley cenniejsze niz kupne
AnimaVilis- nie trzeba USG, ale zawsze to lepsze jak sprawdzi czy wszystko PO jest OK, ale kolezance tez nei robił jej lekarz
Nasz mikołaj tez przyszedł w nocy przyniósł prezenty ale bez dziadkow jakos nie tak samo było...sad smiley Wczoraj tez w Mikołaja Maja miała wizyte u lekarza z pododu dwukrotnej utraty przytomnosci przy upadku.. i teraz zaczniemy sie rozbijac po spitalu i lekarzach..sad smiley M wczoraj kiepsko sie trzymał z tego powodu. Ja dopoki nie bedzie wynikow nie chce nawet myslec ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.