MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

catrinka (offline)

06-12-2012 13:24:31

Godziesze Małe
ulinka moje Maluchy też do 3 miesiąca miały wałeczki, choć rzadko spały na boku. Raczej kładłam je tak w wózku na spacerze lub jak oglądały świat w łóżeczku a nie miały ochoty spać. Wolały spać na pleckach. A teraz to co wyprawia Lena graniczy z cudem. Kładę ją na pleckach na poduszce, a jak otwieram oczy jest w nogach na kołdrze. Czoło jest całe w siniakach - uderza o ścianę - i nawet maść arnikowa nie działa smiling smiley

MamaSandra witaj. Moja Przyjaciółka mieszka w Czarnkowie smiling smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

06-12-2012 13:28:28

Godziesze Małe
Anima jeszcze się zdziwisz co potrafi Kubuś, przewrócenie się w łóżeczku do najtrudniejszych rzeczy nie należy smiling smiley

ulinko zawsze mam się Ciebie o to zapytać i za każdym razem zapomnę. Ten śliczny mały dzidziuś też do Ciebie należy?


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

06-12-2012 13:29:58

Godziesze Małe
Justine miło mi Ciebie poznać smiling smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

06-12-2012 15:57:09

Gdynia
MamaSandra, catrinka Pewnie że to mój maluszek grinning smiley Z tym że siostrzeniec i przyszły chrześniak grinning smiley

AnimaVilis Nie chciałam Cię straszyć, ale uważam że to jest na tyle poważna sprawa, że dobrze byłoby to sprawdzić. Piotruś strasznie się krztusił jak był mały, karmienie to był dla mnie mega stres, w sumie krztusi się do dzisiaj, ale już nie tak mocno, laryngolog teraz nic nie stwierdziła i jedyne badanie jakie można zrobić (sugerowała to też nasza pediatra jak Piotruś miał 3 miesiące ale ordynatorka w szpitalu się na to nie zgodziła) to rtg krtani, tchawicy i przełyku z kontrastem, ale jest to badanie inwazyjne i laryngolog powiedziała że jak koniecznie chcemy to da skierowanie ale nie poleca tego badania, tym bardziej że w 3miescie robi się je tylko na Polankach (w szpitalu dziecięcym), gdzie byliśmy kilka razy i nie spieszy mi się tam znowu. TAkie dźwięki przy jedzeniu jak opisujesz też wydawał ale przeszło mu to.

laska Kartki super smiling smiley Fajnie dostać taką samorobną kartkę, tym bardziej że jest robiona przez dzieci smiling smiley

Justine Witaj smiling smiley Wrzuć jakieś fotki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

06-12-2012 22:50:22

HEJ laseczki. Ale u nas dziś śnieg sypał szok. Madzia zadowolona szalała z tatą na sankach i nie tylko. A w ogóle jak padało to stała w oknie i się zachwycała grinning smiley.

Później Was nadrobie to odpisze więcej. Buziaki papa.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

asia0105 (offline)

06-12-2012 22:58:38

Doruchów
Witamsmiling smiley

ulinka piękne te twoje dzieciaczki-wszystkie trzygrinning smiley
laska ale ładne macie te kartki świątecznesmiling smiley
pasia nie znikaj jużthe finger smiley
Justine witamy witamysmiling smiley Dawaj foty swojej dziewczyny

A u nas w nocy był Mikołaj ale jak on przybył jak nie było śniegu?the finger smiley
Teraz za to tak sypie że jak tak będzie do rana to chyba nas zasypiegrinning smiley
Zapraszam na pyszny deserek Mikołajkowysmiling smiley

P.S. Mój mąż przyjeżdza naa dłuższy weekend,więc może mnie nie być pare dni na forum grinning smiley


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justine_Ch (offline)

07-12-2012 09:18:16

Karlino
Cześć Dziewczyny!

Dziękuję za miłe przywitanie smiling smiley
Z chęcią wrzucę jakieś zdjęcia Sary, tylko muszę sobie najpierw przypomnieć jak to się robi. Wieki nie pisałam na forum, więc muszę wszystko poćwiczyć ;-)

U nas spadło znowu sporo śniegu, więc Sara zachwycona. Chętniej wstaje z łóżka jak wołam, że śniegu jest dużo smiling smiley

Pozdrawiam i życzę Wam Dziewczyny miłego dnia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

RudeZuo (offline)

07-12-2012 09:50:51

Zawiercie
Hej dziewczyny smiling smiley
Rozkręcił się tu temat smiling smiley Witaj Justine grinning smiley

Ja się nie bardzo udzielam, ale jakoś mdłości mnie męczą i nic nie pomaga...Najchętniej zostałabym w łóżku (no już, spytajcie Lentilkę co ona na to tongue sticking out smiley) Także czytam i jakby co opdisywać kolejno będę każdej smiling smiley

ulinka to Twój pierwszy chrześniak?? smiling smiley

laska kartki już pisałam- superowe smiling smiley a i z tym pomysłem na chodzenie do swojej byłej podstawówkina kiermasz to bardzo miłe smiling smiley JAkoś u nas w szkołach nie robi się już kiermaszy....

pasia genaralnie nie znikaj i nie smutaj się - na perwno święta będą inne, ale równie przyjemne smiling smiley Ważne przecież, że z rodzinką smiling smiley

catrinka troszke się udzielam smiling smiley

Pada śnieg, sypie mocno, aż się zastanawiam jak ja z moim stadem na spacer wyruszę... smiling smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

07-12-2012 10:12:37

Katowice
Witam winking smiley

Jak u Was po Mikołaju ?;> smiling smiley
Nas na Śląsku w Katowicach tak zasypało pełno śniegu coś pieknego grinning smiley
Super po prostu . Kubuś dostał dużo ciuszków i od chrzestnego takiego dużego pieska grinning smiley z czapeczką mikołaja tongue sticking out smiley
Potem zrobie zdjęcie grinning smiley i wrzucę smiling smiley

RudeZuo A może kolejny dzidziuś ?;> smiling smiley


RudeZuo (offline)

07-12-2012 10:19:50

Zawiercie
patinka nie może, tylko na pewno! tongue sticking out smiley


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.