MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

asia0105 (offline)

30-11-2012 13:12:30

Doruchów
Catrinka my taki wyzeczek mamy:

to oczywiście jest Natalka gdy miała ok roku


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

30-11-2012 18:27:20

Gliwice
Deszcz, wiatr.. szybki spacerek dziś odbyliśmy.. do apteki i z powrotem..

Nie umiem dziecka nauczyć pić z butelki... i kino poszło w odstawkę.. sad smiley

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

30-11-2012 20:15:23

Katowice
Witam winking smiley

Kubuś coś się przeziębił od czasu do czasu kich i czasem pokaszle ale chyba dopiero pójdę w poniedziałek bo może jestem przewrażliwiona .

Jak Kubuś dziś zrobił taka zielną kupkę chyba to normalne nie? .

Pogoda się popsuła dziś było zaledwie 2 stopnie masakra .


ulinka (offline)

30-11-2012 22:42:02

Gdynia
patinka Heh no widzisz z kaszlem to ja akurat jestem przewrażliwiona, tylko że u nas w ciągu kilku godzin z kataru robiło sie zapalenie płuc sad smiley więc teraz na kaszel daję kropelki sinecod i jesli w ciągu jednego dnia nie ma znacznej poprawy to od razu śmigam do pediatry. Zieloną kupką się nie przejmuj, tym bardziej jak jest przeziębiony.

My jutro idziemy na urodziny do małpiego gaju. Ale się dzieciaki wyszaleją smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

30-11-2012 23:25:50

PATINKA ja na kaszel i katar jestem wyczulona ponieważ u nas to bardzo szybko obraca się w ciężkie zapalenie krtani, które jest leczone tylko zastrzykami. Także u nas jest do bani pod tym względem ale ja to odrazu śmigam do otolaryngologa, a z pediatrą już dałam sobie dawno spokój bo źle określala choroby.

Jutro śmigam do pracy więc już Wam piszę dobranoc, bo jutro o 5 pobudka papa kobietki kochane.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

01-12-2012 00:45:37

Gliwice
Wierzycie w koniec świata przewidziany na 21 grudnia?
Patinka jedną zieloną kupką się nie przejmuj.. mój od czas do czasu takie robi..


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patinka89 (offline)

01-12-2012 16:03:22

Katowice
Witam winking smiley

My dziś cały dzień w domu . Maskara pogoda do dupy zimna mroźno .. z Kubusiem coraz gorzej w poniedziałek zaraz z rana idę do lekarza jeszcze zaczęło mu oczko niby robić póki co łezki mu lecą z niego i ma czerwone nie wiem czemu może prze to że kicha co jakiś czas ... masarka coś dziś strasznie marudny zasnąć nie umiał od godziny 7:00 do godziny 14:30 wytrzymał ale walczył sam ze sobą aż padł .
Dziś mieliśmy pierwszą kolędę . grinning smiley Ksiądz pobłogosławił Kubusia grinning smiley ale grzeczny był tongue sticking out smiley .
Teraz smacznie sobie śpi póki co gorączki nie ma .

Napiszcie mi jak wy mierzycie temperaturę dziecią i jakie macie termometry ?


Jutro na obiad do teściów tongue sticking out smiley tyle dobrze że nie muszę robić haha grinning smiley .

Mnie też coś bierze ;/ gardło Mnie boli .. a czy są jakieś tabletki co możemy brać na ból gardła ?


ulinka (offline)

01-12-2012 18:50:07

Gdynia
patinka Kolędę przed świętami? Śmiesznie. Oczko możesz przemywać zwykłą herbatą. Temperaturę mierzę normalnie pod pachą i zawsze tak mierzyłam, termometr mam rtęciowy i elektroniczny, ale elektroniczny zaniża temp, więc zwykle korzystam z rtęciowego.

AnimaVilis Hehe tych końców świata to już tyle było i jeszcze tyle będzie grinning smiley Chrześcijanin nie powinien w takie coś wierzyć: Mateusz 24:36: „Lecz o dniu owym i godzinie nikt nie wie, nawet aniołowie niebiescy, tylko sam Ojciec.”


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

01-12-2012 20:06:19

Cieszyn
My też walczymy z łzawiącym lewym oczkiemsad smiley podawałam małemu Kropelki Chibroxin ale nie pomogłysad smiley i boję się że trzeba będzie udrażniać kanalik łzowysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

02-12-2012 14:33:57

Gliwice
Ulinka ja wiem, że chrześcijanin nie powinien w koniec świata wierzyć, ale chciałam poznać Waszą opinię.. mój znajomy co chwilę o tym mówi, ja o świętach, a on o wielkim bum i powiem szczerze-zasiał we mnie ziarenko zwątpienia..

Dziś o 17.00 nauki przed chrztem.. Za tydzień chrzcimy.. zimno jest, a ja na chrzciny mam sukienkę przygotowaną.. :/ Ale w sumie na sylwestra też się w sukienkach chodziło.. winking smiley

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.