MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

RudeZuo (offline)

03-12-2012 13:59:47

Zawiercie
asia to cotygodniowy stres...Ale przynajmniej zawsze na weekend jesteście razem smiling smiley

patinka z piersiastymi dziećmi to jakoś inaczej...Bo mi wit. K nie kazała, a D cały czas bierze Lentilka


Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

03-12-2012 22:42:44

Gdynia
AnimaVilis I jak Miłosz? Wiem co przeżyłaś bo mi Piotruś też kiedyś przestał oddychać a z tym chrapanie to od razu przyszło mi na myśl obturacyjne zapalenie oskrzeli ale oczywiście nie życzę Wam tego.

patinka Jak dziecko jest karmione mlekiem modyfikowanym to w ogóle nie dostaje witaminy K, a jak jest karmione piersią to dostaje od urodzenia do skończenia 3 miesiąca.

asia Oj to nieciekawie masz z tymi wyjazdami. Mój tata też tak pracował.

Co do śniegu to ja w ogóle nie lubię zimy, choć śnieg na święta mogę zaakceptować, ale jak mam odśnieżać samochód, albo kombinować na parkingu jak przejechac zaspy i nie wjechać w auto sąsiada, albo jak nie można podjechać pod górę i dojechać do domu to ja wolę wiosnę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

03-12-2012 23:07:00

Gliwice
No więc tak:
Pojechaliśmy do pediatry i po idiotycznych pytaniach typu: "A po co Pani był, ten czujnik?", "Jaki czujnik"? zbadali mi Miłosza.. osłuchowo wszystko dobrze, więc dostaliśmy skierowanie do szpitala..
W szpitalu potwierdziło się, iż osłuchowo jest wszystko dobrze, a ponieważ mojemu dziecku od narodzin bardzo się ulewa/wymiotuje (noszenie nic nie pomaga) to najprawdopodobniej jemu się ulało, pokarm wrócił z powrotem i zatkał jego drogi oddechowe.. Morfologia wyszła dobrze.. jeśli się taka sytuacja powtórzy, to mamy skierowanie na leżenie na oddziale..
Poza tym Miłosz ma podejrzenie wiotkości krtani.. Po morfologi synuś jest blady i ospały.. Nie wiem, czy będę dzisiaj w ogóle spała..

Pisałyście coś o witaminach D, K.. ja mojemu dziecku mam podawać obie witaminy, więc podaję mu w jednej kapsułce D+K chyba dobrze? Po ukończeniu 3 miesiąca podajemy już tylko D..

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

03-12-2012 23:22:22

pomorze
Wiecie nie wiem jak to jest dokładnie, ale moi synkowie nie dostawali witaminyK. Podobno tę witaminkę dostają dziewczynki a nie chłopcy, bo ona jakoś chyba na krzepliwość krwi wpływa czy coś tam takiego. Moi synkowie dostawali tylko witaminę D w kropelkach a byli dłuuugo na moim cycku. Wiem, że pani dr kazała w sumie do ukończenia 2 roku życia podawać i w sumie potem w okresie zimowym jak byl przed 3 urodzinami to też i jeden i drugi dostawał. A potem zakończyliśmy podawanie wit.D.

asia jestem, jestem, nie krzyczsmiling smiley U mnie też nie ma śniegusad smiley W sobotę raniutko sypało aż do 11.30 i przestało, a po południu wszystko się stopiło. No i nie maśnieżku u nas. A chłopcy już chcieli na sanki iśćsmiling smiley

Poza tym weekend minął nam urodzinowo, bo w sobote u mojego szwagra byliśmy a w niedzielę u babci męża. No i weekend zleciał. A! No i w sobotę tato poszedł z Ksawkiem na kółko plastyczne i razem robili kartki świąteczne, aniołki i inne pierdułki na kiermasz świątecznysmiling smiley Podobno bawili się supersmiling smiley
A poza tym byłam w tesco i udalo mi się kupić trochę ciuchów i to taniej, bo miałam kupony na zniżkę 25złotych na ciuchysmiling smiley Na jeden kupon trzeba bylo zrobić zakupy za minimum 50zł, i do tego zniżka za 25zł. W sumie opłacalnesmiling smiley W ciągu 2 dni wykorzystałam 5 takich kuponówsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

04-12-2012 13:05:33

Godziesze Małe
Muszę nadrobić zaległości i uciekam. Ostatnio nie mam na nic czasu. Do tego jeszcze ta niepewność...


patinka ja mierzę zazwyczaj rtęciowym lub elektronicznym w dupce. Trzeba pamiętać by odjąć 0,5 stopnia

RudeZuo zazdroszczę pogody. Uwielbiam jak leży lub pada śnieg. Mimo, że na dworze ponuro od razu chce mi się żyć smiling smiley a u nas od rana posypało trochę, ale już prawie nic nie zostało. Dzieciaki miały kilkuminutową frajdę i z sanek jak zwykle nici.

patinka dziecko na piersi dostaje wit k od urodzenia do skończenia 3 miesiąca, a wit d przez cały czas karmienia piersią chyba, że lekarz zaleci inaczej


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

04-12-2012 18:14:54

Gdynia
AnimaVilis Tak witaminki dobrze dajesz. Piotruś jak mial półtora miesiąca to trafił do szpitala bo miał zachłystowe zapalenie płuc i osłuchowo cały czas było wszystko dobrze, nie kaszlał ani nic, dopiero na rtg wyszły zmiany w płucach i to widać dopiero po kilku dniach od zachłyśnięcia, więc obserwuj małego. Nie zrobili mu w szpitalu rtg? Nasza pediatra też się dziwiła po co mi monitor oddechu - nie pojęte to jest dla mnie, mojemu dziecku być może uratował życie.

laska Wit K chyba jednak nie ma związku z płcią. Piotruś nie dostawał bo był na mleku modyfikowanym ale mój siostrzeniec dostaje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

04-12-2012 18:40:12

Cieszyn
Dziewczyny czy mam powód do obaw bo mój Oli od kilku dni je mniej niż zawsze i zaczęło mnie to martwićsad smiley zamiast jeść więcej bo jest starszy to je mniejsad smiley zawsze zjadał od 720 do 800 ml a teraz to nawet do 700 nie dojada.W nocy budzi się na jedzonko ale zjada jak ptaszek góra 60 ml a zawsze wtrąbił po 90 ml .Dziś o 4 nad ranem zjadł tylko 40 po 2,5 godz snu a wcześniej tylko 60 ml. Nie wiem co mam o tym myśleć sad smileyczy dzwonić jutro do lekarza???Dodam że je Bebilon od początku.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

04-12-2012 19:14:41

Kanada
witam, po dłuzszej nie łącznosci przez niedziałajacy internet....wrr
AnimaVilis- ja tez miałam Zosie noworodka ulewającego;/ ze sniniakami sie nierozstawałam, tak jak piszesz pomimo noszenia i tak potrafiła wychlustac (delikatnie ujmując ulac) za lozeczko ... ja odstawiłam od piersi i karmiłam zageszczonym mlekiem modyfikowanym by mleko było bardziej geste, a witaminy tez dawałam dopóki nie przeszłam na modyfikowane w ktorym wit były.
l[[/b]b]aska- zazdroszcze zakupów pamietam jak w tamtym roku szalałam w tescosad smiley oj wspomina sie to dobrzewinking smiley
a u nas juz stoi choinka i 50m swiatełek winking smiley i balkon swieci az miło sie teraz zrobiło winking smiley ale ciezko i smutno ze takie nietypowe swieta bedą z dala od domusad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

04-12-2012 19:51:35

pomorze
ulinko nie wiem jak to jest i od czego zależy, ale pani dr. u której chłopcy byli od urodzenia w Gdyni w przychodni, to im nie zapisywala tej witaminy i powiedziała, że tę witaminę raczej dziewczynkom zapisuje. Nie wiem czemu tak powiedziała, ale w sumie jak sobie pomyślę, że ta witamina jest odpowiedzialna za krzepliwość krwi, to moi synkowie z tym nie mieli problemów i pewnie dlatego nie dostawali tejże witaminy. Moja bratanica, męża bratanica i córki mojej znajomej dostawały wit. K. Więc może po prostu chłopcy mniej mają tych problemów z krzepliwością krwismiling smiley

basiasz wiesz, ja bym nie panikowała. Może synuś nie ma apetytu bo cos podłapał - np. katar. Albo po prostu ma taki dzień, że nie ma ochoty jeść tyle co zwykle. Tobie też chce się jednego dnia dużo jeść a innego już nie. Je a więc sobie krzywdy nie robi. A to że mniej, to nie przejmuj się tak.

pasiu Kochana ściągnęłam Ciebie dziś myślami!!! Chciałam nawet na fb do Ciebie dzis pisać, że tak długo nas nie odwiedzasz tu, to może zapomniałaś o naswinking smiley Ale jak na złość całe popołudnie net mi nie działałsad smiley Ale już jest oksmiling smiley My chyba w przyszłym tygodniu ustroimy sobie choinkę.




A tu mam kilka fotek z tego kółka plastycznego.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-04 19:52 przez laska.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.