czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

31-05-2013 15:25:13

Zduńska Wola
u Karolci wsjo ok smiling smiley u mamy jest teraz smiling smiley


jestem miSZCZem..tylko na prawej nodze mam 13 "ran ciętych" po maszynce..Dosłownie dziecko wojny LOL młody kozak


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 15:37 przez Veroni.

magagda (offline)

31-05-2013 16:11:24

UK / Dębica
Veroni ladnie sie kroisz ;/
No ja placilam za paciorka 48zl, no i nie bylo to mega delikatne i przyjemne.
Veroni o ktorej mówilas ze masz ten slub ? o 19? tak pozno ?
U mnie sluby to ok.14 sie zaczynaja

Anabela to czekamy na dalsze postepy , ja wciaz dalej stoje w miejscu i nic sie nie rusza


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mancia666 (offline)

31-05-2013 17:04:10

Konin
I widzę że nic się nie dzieje w sensie żadna w ten chwili nie rodzi (chyba) :p Ja dziś byłam w szpitalu u babci mojego Marcina i zeszłam na dół na ginekologie mówię spytam jaki lekarz przyjmuje w tych godzinach prywatnie i pójdę bo tu u nas słaby sprzęt i ani nie wiem ile maleństwo waży ani nawet jaka płeć no nic dosłownie ... No i żeby zobaczył co z tą moją szyjką . Położna mi ładnie powiedziała gdzie jaki lekarz teraz przyjmuje pojechałam a on ... na urlopie ... No i trochę zła jestem bo się nastawiłam że może dowiem się czegoś nowego albo czy to na pewno dziewczynka we mnie "siedzi" a tu nic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

PAOLKA (offline)

31-05-2013 17:52:26

Warszawa
Kobietki pozwoliłam sobie zajrzeć ,ponieważ od rana myślę o Lence .Nie zajrzała dziś na Facebooka i jestem cała w myślach o Niej.Czy któraś coś wie ???Dajcie znak .Pozdrawiam i życzę bezbolesnych rozpakowywań winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

31-05-2013 18:07:51

Zduńska Wola
Dziewczynyyyyyyyy..
Niektóre z Was już wiedzą..Inne jeszcze nie...

JA MAM KOLOSA W BRZUCHU!! Na dziś dzień jestem pozamykana jak sejf,szyjka długa nic nie zapowiada porodu..
Moje dziecko waży już..3710 wielkie oczy i on się nie dziwi,że mnie brzuch boli..Taaaak..Prawie 4kg dziecko z piłką mówię,że mnie to jakby nie dziwi bo on wyjada mi wszystko i se tak rośnie..Powiedział,że po brzuchu nie widać że takie duże dziecko noszę.. Najśmieszniejsze jest to,że przy 2 pierwszych usg on był mniejszy..A teraz oo!!!

Przebąkiwał o CC,może teraz się boją tak na naturalkę się nastawiac zwłaszcza,że mam budowę jaką mam.Hmm.

Ale co smutne..od 5 do 24 będzie na urlopie sad smiley 4,we wtorek mam iść do szpitala na dodatkowe badanie,zobaczymy czy coś się ruszy..I paciorka zrobimy bo się coś tam mu skończyło.

Jestem załamana tym urlopem :/


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

31-05-2013 18:15:02

Tłuszcz
Veroni az wytrzeszczu oczu dostałam 3710 jejuuuu naprawde Klocuszek z Wojtusia


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

31-05-2013 18:19:23

Tłuszcz
Ale,super jak urodzisz to bedzie co nosić na rekach bynajmniej ja bym chciala zeby Majka tyle wazyla,nie balabym sie Jej ubierac myc i w ogole


[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

31-05-2013 19:06:50

Ostrów Wielkopolski
Wercia eh szkoda ze na urlop Ci lekarz zmyka.. bo cala ciaze prowadzi a jak najwazniejszy koniec to go nie bedzie.. to wyniki paciorka kto zobaczy i w ogole kto cie bedzie dogladal ? teraz na koniec wizyty co min 2 tyg powinny byc przeciez.. aa Wojtek jest sporyyy ! ale wydaje mi sie ze zleci ci CC skoro on taki duzy.. hmm winking smiley wolisz cc czy sn ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

31-05-2013 19:08:54

Ostrów Wielkopolski
aaa ja bylam u fryzjera dzis.. wreszcie wygladam jakos normalnie.. Balam sie zeby mi sie nic nie zaczelo u tego fryzjera jak mi nakladaly te sreberka na glowe grinning smiley mowie jezuu jak mi nagle wody odejda ?! pol glowy ufarbowane jeszcze szybko trzebaby sciagac itp.. no szok.. ale udalo sie maly nic nie wywinal. a teraz jakby juz mogl to oczywiscie ma mnie gleboko w NOSIE sad smiley tak mi ciezko sie juz w lozku obrocic z boku na bok.. wszystko boli tam w dole szczegolnie.. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magagda (offline)

31-05-2013 19:20:35

UK / Dębica
Veroni to Wojciech chyba przebija wszystkich waga , musi byc mu tam ciasno ;p
Kacper byl z Toba ?
No wlasnie a co wolisz ? cc ? czy sn ?
Wlasnie mowili w tv ze u was dach zciaglo ze szkoly czy jakos tak .. u nas spokojnie , dzis caly dzien slonko i cieplo

Majunia no ja tez jeszcze mysle zaliczyc fryzjera w poniedzialek , bo troche zaroslam ,ale ja samo ciecie to sie nie boje.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.