czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

monika0101 (offline)

01-06-2013 10:05:13

Tłuszcz
Veronia mecz lekarza we wtorek o cc


[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

01-06-2013 10:46:04

Komorów
Hej, dziewczyny, odmeldowuję się smiling smiley nic się nie dzieje, latam, biegam, dlatego przy kompie nawet nie siadam, skaczę po schodach, wszystko qrwa robię i dupa sad smiley no może nie zupełnie nic, bo po tych podskokach na moich schodach zaczyna mnie coś brać, ale dam znać, jakby była akcja, spokojnie smiling smiley

Vercia, kobieto, ale masz Wojciecha giganta w brzuchu smiling smiley No kochana, albo rodzisz teraz razem ze mną winking smiley albo cc sad smiley

No ale mam wiadomość od Kol smiling smiley urodziła dziś synka, Mikołaja, o 3 rano obudził ją skurcz a 6.10 mały już był po tej stronie, lekko nie było, napisała, ale wg mnie to go kobieta wystrzeliła normalnie smiling smiley 2800 waga i 49cm smiling smiley

GRATULUJEMY ŚWIEŻO UPIECZONEJ MAMCI smiling smiley

A ja tak chciałam bardzo urodzić 1. czerwca sad smiley co ja mam zrobić???????????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

01-06-2013 11:03:16

Zduńska Wola
KOL gratulacje smiling smiley kolejna mamusia w gronie juuuhuuu urodzinowe baloniki

Monia,Lenka.. gdyby to było łatwe.Pewnie że będę go męczyła ale jeśli NAWET,to dopiero 24 on będzie.więc to jakby w termin.A co jak mnie wcześniej skurczole wezmą??? Do wtorku musiałoby się coś ruszyć i wykluć bo on we wtorek jest ostatni dzień :/
sraczka jak nie wiem.
Po weselu wsiadam na rower,z sali wrócimy rowerem LOL wysekszę Kacpra na wszystkie sposoby jakie do głowy przychodzą...Tylko że ja kuwa nawet rozwarcia na mm nie mam!!!! A szyja jak u łabędzia..

W ogóle jestem przerażona bo on tą głowę ma wieeeeeeelką..przy SN na bank mnie rozerwie..a taki był malutki..o całe 4 dni za mały.. Ech

WOOOOOOOOOOOOOOOO [link widoczny po zalogowaniu]


Ps.Lenka,dzień się jeszcze nie skończył grinning smiley dziecko z grzechotką


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-01 11:04 przez Veroni.

monika0101 (offline)

01-06-2013 11:04:45

Tłuszcz
Ale, super Gratulacje dla Mamuśki:-)
1czerwca ładna data.. moj Ojciec to mi kazał urodzic 6czerwca,bo sobie wymyslił ze tak bedzie ładnie wygladało ja urodziłam sie 01.01 a moj Ojciec 12.12
Powiedzial,ze jak mi sie nie uda 06.06 urodzic to ewentualnie moge rodzic 07.07 Faceci mysla,ze to tak na rzadanie mozna


[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

01-06-2013 11:11:12

Tłuszcz
Ja cos czuje Veroni,ze lekarz da Ci skierowanie na cc jak mowilas,ze sam cos wspominal o cc...


[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

01-06-2013 11:19:52

Komorów
Vercia, no to albo do wtorku, albo cc nam zostaje sad smiley trudno, się mówi, ale wolę to, niż rozerwanie po samą d.... winking smiley
wiem, że dzień się nie skończył jeszcze, a ja mam kupę roboty jeszcze w domu hihi winking smiley zaraz przyjmuję pozycję na kolanach i jazda winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magagda (offline)

01-06-2013 11:23:39

UK / Dębica
39 tydzien


oo mamy kolejna mamusie winking smiley
Gratki dla kol winking smiley

Veroni u mnie tez pada od rana i zimno , a wczoraj jeszcze bylo tak ladnie.
Kurcze strasznie pozno masz to wesele , powiem szczerze ze na takie by mi sie nie chcialo isc , akurat czas na spanie a tu wesele o tej porze.
Eee bedziesz miala cc na bank , taki Wojciech napewno sie nie przecisnie.
Fakt ze jakby kazdy gin zwracal uwage na terminy pacjentek to urlopu by wogole nie mial, dla nich pewnie nie ma róznicy która pacjentka kiedy rodzi , chce miec urlop i tyle, w koncu oprócz mnóstwa bab ma jeszcze rodzine i zycie prywatne.

Smoczyca powiedz mi Ty jestes teraz w PL ? czy IRL ?
bo widze ze masz Cork wpisane ?

Lenka ma nawet wczoraj podloge w lazience na kolanach umylam ale nic.
A ja to musze w ukryciu , bo by mnie zameczyli gadaniem .
Ale Veroni dobrze mowi ze jeszcze 1szy sie nie skonczyl

Ja wciaz mysle o moim snie , ze urodze 2 czerwca , wiec czekam i czekam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka0041 (offline)

01-06-2013 12:07:41

Hej Dziewczynywinking smiley
Dziś termin mojego porodu a tu nadal nicsad smiley
Wczoraj byłam na weselu, wytańczyłam się nawet i nadal nic.... heh
Jedyne co to rano wczoraj bolały mnie krzyze strasznieeeeesad smiley Pozniej byłam u lekarza, niby rozwarcia nie ma. Ale lada chwila,najpozniej w piątek mam się zgłosić do szpitala.
Trosze zaczęło w nocy mi wylatywać coś brązowawego...i teraz tak siedzę to coś poboluje w podbrzuszu. Brzuch już nisko i co??sad smiley(((



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

01-06-2013 12:34:35

Zduńska Wola
JAK BEZA WYGLĄDAAAAAAAAAAAAAAM AAAAAAABUUUUUUUUUUUUU płacz

wyciagnęłam inną kieckę i dosłownie dupa dupa dupa dupppppppaaaaaaaaaaaaa
Boże jestem załamana swoim wyglądem.Serio.. jeszcze w tych falbankach to już w ogóle jak wieloryba wyglądam

rzucę się ze schodów zaraz


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

Lenka85 (offline)

01-06-2013 13:09:51

Komorów
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.