czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

monika0101 (offline)

31-05-2013 10:20:16

Tłuszcz
Veroni nie stresuj sie, mnie po nocy tez boli brzuch i w pachwinach,ale lekarz mowil ze to normalne,bo przez noc wszystko sie zastoi i boli bo jest obciazenie dla organizmu, a tym bardziej jak mowisz,ze wieczorem juz nie boli...
Zapytaj o to swojego doktorka:-)
A Tesciowa olej Mamie powiedz,zeby mowila Jej ze wszystko jest ok nawet jak nie jest i bedziesz miala spokoj


[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

31-05-2013 10:30:57

Ostrów Wielkopolski
Ahh dziewczyny i co.. na dzis mam termin przez gin wyznaczony..
40+1 juz dzis.. sad smiley
Nad ranem byl sexik.. moze to go wypedzi z brzucha grinning smiley
Ja sie jeszcze na dzis do fryzjera zapisalam aaa coo grinning smiley mam nadzieje ze nie zaczne na fotelu rodzic haha grinning smiley z farba na glowie grinning smiley

Smoczyca no ja tez juz od paru dni mam takie bole ale cisza... sad smiley nawet ten nieszczesny czop odszedl i co.. czekam i czekam.. OSZALEC IDZIE..

Veroni hehe napewno nie bedzie tak zle.. ja sie gole codziennie i daje rade grinning smiley fakt ciezko jest ale nauczylam sie juz haha:* wierze w Ciebie !!! tongue sticking out smiley i daj znac od razu po wizycie co ci powiedział i musi ci zwazyc malucha ! przeciez ostatnio go juz nie wazyl grr płacisz to wymagaj smiling smiley ja bym powiedziala ze chce i koniec ze w koncu za cos płace ;D no kurde... łaski nie robi grinning smiley ciull grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anabela (offline)

31-05-2013 10:46:43

Żory
cześć dziewczyny.

czy to możliwe, że jak mam 3 cm rozwarcia to dopiero teraz czop odchodzi?
duża galaretka dziś ze mnie wyleciała biało żółta, ale wydawało mi się, że jak jest rozwarcie to czopa już nie ma...
no nie wiem... ale dziwne to było hehe

brzuch boli jak na okres, a wczoraj mocne skurcze miałam, ale ucichło jak zwykle ;P

UDANEGO DNIA!








[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

31-05-2013 10:54:55

Zduńska Wola
Anabela heh..u Ciebie to tak jak u mnie "po staremu" tongue sticking out smiley no ale życzę żeby coś się ruszyło :*

Monika chętnie bym ją olała.ps..dostałam wodę święconą.. "MSZA BYŁA! ZA TE...(i pokazuje gestem ciężarną).. TO WZIEŁAM CI.I MODLIŁAM SIE". a ja "to fajnie.bo pić mi się chce to się napiję" LOL i wytrąbiłam tą wodę..bo mnie przysuszyło coś spinning smiley sticking its tongue out ja to mam chyba łaski wymodlone bardziej niż Najświętsza Panienka..Echhhh

Maja ale Ci zazdroszczę tego sexu ojhaaaaaaa..Ja wczoraj tego mojego szturcham,pukam,takie ten ten grinning smiley i niżej i wyżej a ten...śpi wariat a zawsze jak się zbierze to ktoś pod drzwiami łazi.A ja nie lubię na "tryb milczy" szaleniec Kurcze Ty Pscoło jedna już drugi raz do fryzjera idziesz a ja ostatni raz przed świętami..Wypadałoby zrobić coś z włosem na to wesele..zobaczymy.Moze jutro,bo ślub na 19 jest więc pewnie bym zdążyła..Hmm..Przegadam to z moim osobistym bankomatem winking smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amiluska (offline)

31-05-2013 11:09:59

Gliwice
Dzień dobry kochane :*

urodzinowe baloniki---> 36 tydzień <--- urodzinowe baloniki

ech melduję, że dziś już wróciłam do żywych... mierzyłam cukier na czczo i 83. Naprawdę nie wiem co to woczoraj za spadek był, mam nadzieję, że się już nie przytrafi bo normalnie jakaś masakra ;/

Veroni kciukasy za wizytke thumbs up napisz potem mi smska ile Wojtuś waży i jak było na wizycie, bo dzisiaj mam kupę spraw na głowie i nie wiem czy będę po południu... no i między innymi jedziemy po wózeczek grinning smileygrinning smiley a jak samopoczucie przed weselichem ? grinning smiley

Majunia bidulko kochana moja sad smiley ... Oli już by mógł mamusi prezencik zrobić i w końcu wyjść i Cię tak nie męczyć ... ale za parę dni będzie już po wszystkim :*:*:* Co de seksu to łooo kochana zazdroszczę, że jeszcze potrafisz ... ja to się męczę w cholerę heheh. Ostatnio to jakieś 2 tygodnie temu było i co ja się nasapałam ... LOL

anabelka którego Ty masz wizytę ?? Hmm, skoro czop odchodzi przy rozwarciu to już może się zaczyna ?? grinning smiley

Miłego dzionka dziewczynki :*:*:* aaaa i jakby się któras zaczęła rozpakowywać to smska koniecznie do Cioci Amiś ... Buziaki :*:*:*:*



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 11:12 przez amiluska.

amdent (offline)

31-05-2013 12:09:52

Osada Pierwsza
MONIKA - moja gwiazda wazyła we środę 2,7 czyli książkowosmiling smileygin pocieszył,że wielka nie będzie jak na babkę przystałosmiling smileydo 3,5 dociągnie pewno gdzieś w 40tygodniu, jeśli dotrwam oczywiście:>

Amiśka - udanych zakupów. Dobrze,że wszystko już w porzadku!

ANABELKA- MNIE CZOP wyjął w całości gin już na porodówce, a miałam 6 cm rozwarcia...chyba nie ma zasady...

Wercia - musi Ci go zważyć, bo przecież w kazdej chwili możesz jechać rodzić , a oni pytają o szacunkową wagę dzieckasmiling smileypaciora pewnie też weźmie. mój jak brał wymaz to był wyjątkowo niedelikatny. normalnie w szoku byłam, bo nigdy nic nie bolało, a teraz jak mi zamajtał ,to myslałam, ze go skopie dosłownie...

Maja- spoko, na porodówkę będziesz zrobiona jak misssmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

monika0101 (offline)

31-05-2013 12:39:38

Tłuszcz
Amdent 2,7 super waga ja w poniedzialek licze na poznanie wagi Majki. Ja juz nie moge doczekac sie wizyty,ostatnio nie mial czasu rozmawiac ze mna :-( mial porod i ja to zawsze mam szczescie tylko weszlam do gabinutu a juz Go wolali do cc

Veroni woda świecona LOL tego sie po Tobie nie spodziewałam


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 12:46 przez monika0101.

gadzielec (offline)

31-05-2013 12:55:39

Hej,


U mnie pogoda się sypie, a tu drugą warstwę lakieru na domek trzeba położyć, bo jutro chcę go widzieć w swoim ogrodzie, a nie u tej jędzy! Niech tylko nie pada, a będzie dobrze...

Wydaje mi się, że nasze Maluchy nie chcą wychodzić na taką pogodę. W brzuszkach mają ciepło i miło, a tu (przynajmniej u mnie) wiatr, ciemne chmury i od czasu do czasu burza. Ja też wolałabym się schować i mieć wszystkich i wszystko gdzieś grinning smiley Weekend jest długi więc może dojdzie nam kolejne czerwcowe Maleństwo.

Maja liczę na Ciebie, może akurat dziś się zacznie coś dziać. Trzymam kciuki
Veroni kciuki za wizytę. Masz Ty się z tą swoją Basią, nie zazdroszczę. Oby nie dostała hopla i nie wpadała do Ciebie co chwilę jak urodzisz Wojtusia.
Kasia dobrze, że coś już wiadomo. Trzymam kciuki żeby samo się zaczęło i to jak najszybciej :*
Anabela mój czop odszedł dopiero po badaniu w szpitalu w okolicy 4cm. Po prostu musiał się trzymać jedną stroną do ścianki. Teraz jak już Ci odszedł to powinno być z górki. Mam nadzieję, że jak wejdę wieczorem na forum bobasek już będzie smiling smiley

Miłego dnia Kochane


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 12:56 przez gadzielec.

Kasia_1854 (offline)

31-05-2013 12:58:12

Gdańsk
Majka naprawde pojedziesz jak miss smiling smiley Karolina sie nie odzywa albo ja ominelam...

anabela (offline)

31-05-2013 13:05:22

Żory
amiluska - wizytę mam we wtorek...

raczej to ten czop u mnie, bo dużo tego ze mnie od rana wychodzi, ale dzisiaj to bym nie chciała rodzić, boli mnie głowa od rana i jestem jakaś osłabiona, nie miałabym siły przeć hehe








[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.