czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

amdent (offline)

01-06-2013 20:50:44

Osada Pierwsza
Maju- nie martw się , napewno go zważą zanim coś.Tylko się tak właśnie zastanawiam, jaka jest dla nichta waga graniczna dla pierworódki( przy do brych wymiarach miednicy...)JEDNA MOJA KOLEŻANKA, rodziła 1 dziecko i 4,600 miało!!! sn- w szpitalu typowo położniczym... 2 miało coś pod 5-teżsn, 3 TOCHTYBA NIE UWIERZYCIE , W LUTYM TEGO ROKU ...CHŁOPCZYK SN I WAZYŁ 5,600-TAK TO NIE JEST POMYŁKA1 5,600!!! I podobno dla niej ten ostatni poród był najlżejszy... Szok normalnie!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

amdent (offline)

01-06-2013 20:51:50

Osada Pierwsza
A przypomnij Maju ile Oli wazył na ostatniej bo nie pamiętam?


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Maajuniaa (offline)

01-06-2013 21:38:01

Ostrów Wielkopolski
Amdent oo cholera ! jak ona urodzila takie duze dziecii ?! przeciez to musi byc bol jak cholera.. nie wyobrazam sobie ;( masakra.. w 39 tyg miał 3180 ale lekarz mowil ze tak 3300.. hmm no to teraz z 3500.. ?!

Karolcia ja juz mam serdecznie DOSC ;( jestem cala obolała i czuje sie jak jakas emerytka.. najgorsze jest budzenie sie w nocy i nad ranem i wstawanie z lozka.. boli mnie wszystko !! wszystko w dole.. plecy brzuch no porpostu czuje sie fatalnie juz.. ja juz sobie nie radze.. sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

01-06-2013 22:06:31

Ostrów Wielkopolski
Dziewczyny te z koncowka terminu.. tez tak macie ze jak bobo sie rusza to wszystko was boli ? ja juz nie wytrzymuje jego krecenia sad smiley na dodatek tak mnie picza boli tzn jakby mi w srodku ktos naciagal wszystko.. kluje itp.. sad smiley ehhh grrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

01-06-2013 23:06:17

Osada Pierwsza
MAJU- JA MYŚLĘ,ŻE NIE BĘDZIE TAK ŹLE Z WAGĄ OLINKA I SOBIE PORADZISZ! ALE GORSZE JEST TO ZMĘCZENIE...Mnie właśnie zaczyna brakować oddechu, cyce znowu bola, mała napiprza pod prawym żebrem, a kłucie w pisi to od środy jest normalnie koszmarnie bolesne!SYCZENIA ZBÓLU nie opanowuję normnalnie..J. na mnie patrzy i nie wierzy,że ten ból to jakby człowieka na jakąs iglice od dołu wbijali... Z jachem w ogóle takich cudów nie miałam, no nic po prostu do pierwszych skurczów porodowych

A przepraszam, gdzie A nabela i MARYSIA? cOŚ MI TU PORODEM PACHNIEsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Maajuniaa (offline)

02-06-2013 01:16:51

Ostrów Wielkopolski
amdent noo kochana troszke mnie pocieszylas ze nie jestem sama z takimi dolegliwosciamia sad smiley ja poprostu na glowe juz dostaje ! dzis szlam i mowie łooooo ale boli.. tak zakulo ze nie moglam nogi dalej postawic i mnie wykrecilo tak grr sad smiley no nic mam nadzieje ze zacznie sie w koncu i za to porody beda latwiejsze za te cierpienia teraz sad smiley buziakii ;*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marySia_88 (offline)

02-06-2013 07:25:24

Rzeszów
jestem, ale nadal z brzusiem smiling smiley nie wchodziłam ostatnio bo drobne remonty w pokojach robiliśmy a wczoraj jeszcze runda po sklepach z żyrandolami tongue sticking out smiley miałam się w piątek stawić do szpitala ale nic się nie działo to sobie darowałam, dziś mamy z męzusiem 1 rocznice ślubu hii :* a może by nam mała prezent zrobiła hmm ? grinning smiley kurcza ja coś już 3 noc z kolei spać nie mogę, albo zasnąć albo budze sie o 4 i tylo, a potem jak zombie jeju ...
Maja, Amdent ja mam bóle okrutne spojenia i właśnie w środku takie kłócie, rano dłuugo mi schodzi zanim wstane ale nogi nie podniose nawet o pare cm bo mam wrażenie że mi spojenie rozsadza !!! mała sie rozpycha ale żeby wyjść to nie myśli ... niestety jutro wieczorkiem ide już do szpitala i tam bede koczować dopóki sie za mnie nie wezmą młody rycerz mam nadzieje że dwa tygodnie nie bedę się "wczasować" grinning smiley
trzymajcie sie dziewuszki i miłego dniaa :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_1854 (offline)

02-06-2013 08:26:42

Gdańsk
Marysia lepiej poczekaj z tym szpitalem tak do srody. Nie rob tak jak ja sad smiley kwitne tu juz 6 dni sad smiley wcxoraj trafila do mnie na sale dziewczyna 11dni po terminie i nic z nia nie robia!!!!!

amdent (offline)

02-06-2013 08:37:02

Osada Pierwsza
Witaj Kasiu! Ty TO sie na oglądasz, ja pierniczę...ALE JUTRO JUŻ RUSZASZ JESLI DOBRZE PAMIETAM PRAWDA? tRZymam kciuki za sprawną akcję! JUtro juz na pewno przeslesz nam dobre wiesci:*

Marysia- dla CIEbie tez powodzenia!


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

anabela (offline)

02-06-2013 10:06:19

Żory
cześć dziewczyny!

gratuluję nowej mamusi!!

u mnie nic ciekawego.... na razie nic się nie dzieje, oprócz potwornego bólu kręgosłupa i całego krocza, ledwo chodzę…








[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.