czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

Veroni (offline)

30-05-2013 21:50:09

Zduńska Wola
Mancia hehe ja tam bardziej ze względów ekonomicznych posuwam tongue sticking out smiley no i nie ukrywam,bo mam doła..Mi to humor poprawia.A jak ma przyyspieszać to dopiero po niedzieli.

Maja gratkiii urodzinowe baloniki czterdziecho tongue sticking out smiley

Kasia no dobra bądźmy optymistami,ale..do poniedziałku nie daj Boziu będziesz się męczyła a później nie żeby się ie okazało że jedak będą wywołuywali..Oj bidulo Ty nasza ..3maj się dzielnie :* :*


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

30-05-2013 21:59:19

Osada Pierwsza
Kasia , t o trzymamthumbs up

Majka-hmm ,pogratuluję, choć myślę,ze w tej chwili to średnio Cię cieszysad smiley

Werka!Złaź z tej kozy!Rob co chceszdopiro za tydzień!Normalnie w dupsko damMr. Green


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Maajuniaa (offline)

30-05-2013 23:48:45

Ostrów Wielkopolski
no zebyscie wiedziały nie cieszy mnie ta "czterdziestka" w ogole.. ! :| chcialabym zeby juz wylazł.. caly dzien moj bobo spał a teraz jak sie obudzil to az mnie wszystko boli :| buu... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

31-05-2013 07:50:03

Zduńska Wola
Dzien dobry...o mamo..ja chyba nie umiem spac bez Kacpra bo z nim to lepiej a jak sama to sie rzucam po tym lozku jak walen..ech

co mnie brzuch bolal,masakra!!ani na bok sie polozyc ani na plecach,ani wspak,srak..

Dziolszki widzialy ze od dzisiaj promocja na chusteczki Pampers w rossmannie?w koncu i mnie uraczyli jakas chusteczkowa heheh promocja,bo do tej pory mnie one omijaly :p

musze wziac sie za golenie a w ogole nie mam pojecia jak ja to zrobie.w tej kabine takie lustereczko wyciagane bo znowu bede młody kozak machala hehe.a ze jeszcze mam zalozona stara baterie to jedna reka maszynka,w drugiej sluchawka.oj ojjj ciezko bedzie.
Az strach na dwor wyjsc bo zeby nie bylo powtorki z wczoraj.chociaz u mnie na osiedlu zle nie bylo,jedynie chyba smyrnelo nas lekko ale w ceentrum zerwalo dach sali gimnastycznej w podstawowce,drzewa z korzeniami wyrywalo..echhh


milego dnia kobitki


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 09:06 przez Veroni.

Smoczyca (offline)

31-05-2013 08:55:47

Wrocław / Cork
Czesc dziewczyny.

Doczekalam sie wczoraj dwoch skurczy przepowiadajacych winking smiley
Byly lekkie jak bol na okres. Najpierw zabolal brzuch na dole a pozniej promieniowal z krzyza... Po czym lobuz sie uaktywnil.
Bylo mi niedobrze i czulam sie jakby mnie ktos w glowe uderzyl (a moze to tylko nerwy).
Od tej pory spokoj, maluszek tez o dziwo spokojny wiec jestem dobrej mysli dziecko ze smoczkiem
O 16:30 mam lekarza i odbieram wyniki paciorka.
Wczoraj mnie wzielo niedlugo po wypiciu tych malin wiec moze cos w tym jest...
A ze dzien byl bardzo nerwowy to moze mialo to wplyw na mojego lobuza i zdecydowal sie wyjsc :bebe:
Dzisiaj mam kilka spraw do zalatwienia wiec jesli poczeka do wieczora to bedzie bardzo milo z jego strony...

Wlasnie rozpoczynamy tydzien 39!!!

Milego dnia i szybkich porodow nam zycze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 08:56 przez Smoczyca.

monika0101 (offline)

31-05-2013 09:31:03

Tłuszcz
Hejka :-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty...
Kasiu Twoje wiesci sa juz konkretne,mam nadzieje,ze samo sie zacznie...
Moim zdaniem to teraz tez sie meczysz... i mogliby Ci dac kroplowke z oxy. Ale,coz lekarze pewnie maja racje....


[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

31-05-2013 09:37:00

Osada Pierwsza
hej!

Ale mam pogodę;( zimno ,że kurtka i czapka dosłownie potrzebne są!). Nie śpię od 4.30...,ale jeszcze trochę do zrobienia jast , więc nie narzekamsmiling smiley

Jej , sprawdziłam mój electric. leci mleko!!!!aLE JESTEM PODJARANA, no tak mnie wzięło,że hej! DZiecinko kochana mama już odlicza,żeby CI TEGO CYCUSIA PODAĆ!!!karmienie piersią

Wercia , Ty do szperacza idziesz , nie?. pOWODZENIA! i bądź pewna,że Wojtuś będzie już na pewno 3 miał, w końcu to chłopak !


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Veroni (offline)

31-05-2013 09:47:31

Zduńska Wola
Aaa nic mi nie mów o pogodzie.Jak widziałam zdjęcia na necie to się przeraziłam,mama teraz wróciła z zakupów to mówi że dosłownie koniec świata na mieście.Wielkie drzewa z korzeniami powyrywane..A tu ciemne chmury i wiatrzysko krążą..Więc jutro pewnie zimowe kozaki założę LOL

No idę idę dzisiaj do piździgrzebka i aż mną telepie..Serio jakoś ie mam ochoty na niego patrzeć.I mam nadzieję,że go ZWAŻY bo jak nie to się wkurzę.Ciekawe czy paciorrrra mi dzisiaj zrobi..A ja dosłownie latam do kibla jak kot ze sraczką i co chwilę dupsko puciam i puciam jak lusterko..Stresuje się tym badaniem.Chyba bardziej niż pobieraniem krwi.

Ja dzisiaj po kąpieli ściskałam cycka ale nic sad smiley nawet mój dojarek jak się przyssa to nic to nie daje :/ a przecież nie będę do niego się darła "ssij mociej bo laktację masz mi pobudzać" bo to takie niezbyt pociągające hehehe tongue sticking out smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

monika0101 (offline)

31-05-2013 09:59:22

Tłuszcz
Veroni na ktora masz wizyte? Tez mam cicha nadzieje,ze zwazy Twego Skarba,bo wiesz.. mamy podobny termin..:-)
Mi czasem w nocy poleci siara jak cyc przycisne...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-31 10:01 przez monika0101.

Veroni (offline)

31-05-2013 10:07:50

Zduńska Wola
Monia heheh grinning smiley z tymi godziamiiiiiiii..mam nr 7 więc jakoś po 16 tam pójdę ale może być tak,że będę tam kwitnęła albo z pół godziny albo..dwie wielkie oczy

niech lepiej zważy jego niż mnie heheh jeśli nie chce mi zjebutać humoru..

ej dziwnie mnie dziś brzuch boli.Denerwuje mnie.W ogóleeee.przedwczoraj Bacha jak zwykle "wyje" na mnie "JAK SIE CZUJESZ" (bo ona nie mówi normalnie)..ja mówię "dobrze hehee.po staremu" a ona "DOBRZE?? Z MAMĄ SIE WIDZIAŁAM POWIEDZIAŁA ZE CIE BRZUCH BOLI" ..a ja już zażenowana [link widoczny po zalogowaniu] "no to przecież mówię,że po staremu"... Boże co za ....
To jeśli rano mnie brzuch boli a wieczorem nie to cały dzień mam ujadać jak ona,że cokolwiek mnie boli?? do trumny się położę..Bo przecież mogę źle się czuć.. weźcie ją ode mnie [link widoczny po zalogowaniu] bo nieszczęście się stanie..


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.