czerwcóweczki 2013

Wysłane przez leydykiss 

kiti81 (offline)

30-05-2013 18:26:31

Rzeszów
Kochane doczytalam Was w koncu :-) :-)
Bardzi Wam dziekuje za gratulacje i zyczenia buziak od dziecka
Widze ze pojawily sie nowe mamusiie :-) :-)
Widze ze coraz wiecej sie dzieje, bole sie nasilaja , ruszajcie kochane do boju :-) trzymam za Was mocni kciukasy.
Pojawily sie pytania jak to z tym zanikajacym tetnem jest. Wiec jest to jtak ze co chwile polozna sprawdza tetno dziecka na ktg, ja miam to szczescie ze bylam aktualnie jedna rodzaca i mialam przy sobie 2 polozne i to obie byly od mojego lekarza:-) i jeszcze dwie studentki. Polozna zaproponowala ze na szybszy rozruch podadza mi ocxytocyne i wtedy zauwazyla ze malemu strasznie spada tetno na skurczu. Szybkie badanie i natychmiastowa decyzja o cc. Maly byl 2 razy okrecony wokol szyi i jeszcze pogd pachami mial szelki. Lekarz ppowiedzial ze nie było szans na sn.


[link widoczny po zalogowaniu]

kiti81 (offline)

30-05-2013 18:53:47

Rzeszów
Dziewczynki musze sie Wam pochwalic:-) dostalam złotą róże recznie robiona od mojego meza za urodzenie synusia :-) :-) ehhh nie spodziewalam sie i az sie poryczalam :-) :-) :-) tatus zakochany w synusiu, coreczka tez, caly czas przychodzi, caluje go , podaje jak cos trzeba :-) dobra spadam bo glodomor skrzeczy


[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

30-05-2013 19:27:51

Zduńska Wola
a z czego ta róża Kitka?? grinning smiley ja też chcę jakiś prezent za urodzenie.Pierścionek!! oo!! 1
Super,że córcia tak się angażuje..OBY TAK DALEJ grinning smiley Wszystkiego dobrego dla Was :*

Mancia aaa pewnie,że wsiadłam młody kolarz to jest koło 4 km na skróty więc tragedii nie ma.Tylko trochę dziur po drodze hehe więc wtedy jadę na stojaka.Ale rowerek mega wygodny smiling smiley

Dziewczyy cooooo tu się działo! szok!! Mama poszła sama na procesję..Jak wychodziła to tylko grzmiało.a jak byli pod moim blokiem( u mnie akurat idzie osiedlem) to padało..Za chwilę mama wróciła i dosłownie 5 min później armagedon!! Ulewa,burza!!Wichura!! Z Dino obok blachy zrywało,z Żabki lampę zerwało,tą osłoną.A ludzie to niczym kamikadze,zamiast się pochować gdzieś po klatkach to..z parasolami zasuwają w tą nawałnicę,masakra! w pewnym momencie nic przez okno nie widziałam tak lało..a blachy latały..Patrzyłam tylko czy w kogoś ie daj Boże nie walnie albo w samochody :/
TRAGEEEEEEDIIIIIIIIIIA


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

marta92 (offline)

30-05-2013 19:32:00

Szczecin
Veroni taka boląca krostka to się robi przeważnie jak przebywasz w przeciągusmiling smiley Za kilka dni powinna zejść. Znam ten ból bo też mam to często :/


Majeczka
[link widoczny po zalogowaniu]


Nasz drugi skarb
[link widoczny po zalogowaniu]

amdent (offline)

30-05-2013 21:33:41

Osada Pierwsza
Weruś to może być opryszczka, albo jakieś nadkażone otarcie. paluchem nie grzeb , bo nadkazisz!

Kiti , ach wspaniałe te chwile z rodziną!Gratuluję raz jeszcze!

Co z aMIŚKĄ ,Macie jakieswiad?

no i Anabel...czyżby coś , a nasza gaduła kochana Maja?Co jest krcze felek?


[link widoczny po zalogowaniu]
suwaczki.html][/url]

Mancia666 (offline)

30-05-2013 21:43:05

Konin
Ja też mam megawygodny rower i też bym chciała ale no teraz to nie mogę może za trzy tygodnie jak to zagrożenie minie to wtedy wsiądę ... a czy któraś z was skacze na piłce to też podobno jest sposób na wywołanie


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_1854 (offline)

30-05-2013 21:45:10

Gdańsk
Byl u mnie moj klient i mowi tak. Pani kasiu mozemy podac wywolanie ale pomeczy sie pani 20godzin bo szyjka nie jest zgladzona. Przez te 20godzin sie pani wymeczy i nie da pani rady. Wolimy poczekac do poniedzialku i dopiero pomyslec. Swoimi naturalnymi silami 4 godziny i jest dziecko na swiecie. Tak mi doradzil. Czuje sie spokojniejsza bo inni to maja w dupie! Nikomu tego co przechodze nie zycze. Kochane trzymajcie sie dzielnie nie pozwolcie sie polozyc

Maajuniaa (offline)

30-05-2013 21:45:42

Ostrów Wielkopolski
Karolinka no ja mam nadzieje ze tam sie zrobilo jakies rozwarcie grinning smiley ale narazie cicho sza sad smiley małemu sie nie spieszy w ogole..

Veroni no nie wiem cholera skoro gin moze sprawdzic to facet chyba tez co ?! ale ze niby jak grinning smiley ja sie nie znam.. ee sad smiley

kiti lohhh ale to romantyczne grinning smiley jak w ogole dzieciatko ?? daje ci poopalic ? zazdroszcze ze masz juz to za soba grr sad smiley a my tu czekamy jak na szpilkach sad smiley(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Veroni (offline)

30-05-2013 21:45:48

Zduńska Wola
Marta92 noo ja właśnie dawno nie miałam i teraz się to gówno przypałętało i mnie nos boli :/ blee 3

Amdent więc tak:
Amiluska nie była na IP.zjadła 4 łyżki cukru i zmierzyła cukier po 2h i był na poziomie 51.przeczytała wpis Karolci odnośnie miodu i walnęła 2 łyżki i miała mierzyć.Bidulka sił nie ma

a Maja to fruwa po "teściach" smiling smiley) Napisała jeszcze,że miała ból krzyża ale chyba nic się nie dzieje..

smiling smiley
Łiiiiikend idzie żadna nie chce się rozpakowywać smiling smiley


Kiedyś tam będziesz spodnie miał na szelkach..Ale dziś jesteś mały jak muszelka,którą los zesłał nam..
[link widoczny po zalogowaniu]

Maajuniaa (offline)

30-05-2013 21:46:08

Ostrów Wielkopolski
DZIEWCZYNY DZIS MI WYSKOCZYL 40TYDZ.. iiiiii CISZA ;(


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.