MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

jagoda31 (offline)

19-05-2010 15:06:06

UK
Kociczka a u nas ciepło...my na krótkie rękawki i spodenki śmigamy ...zrób test będziesz wiedziała ...bo jak nie ciąża, to moze być anemia lub inny objaw choroby.

A dlaczego graniczyć ma z cudem tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

19-05-2010 15:16:27

Witam wszystkie mamy,
Tak, tych objawow nie tak dawno doswiadczylam, moj syn ma 3 miesiace , a objawy gdzies w 2 miesiacu, wiec niecaly rok temuciążaU mnie wczoraj byla piekna pogoda i cieplutko, ze 20 stopni, dzisiaj pochmurno i chlodno, ale nie pada.Macie dziewczyny jakies skuteczne cwiczenia na brzuch(oprocz brzuszkow, bo te robie), bo niestety po moim dzidziusiu zostalo mi sadlo na brzuchu, nogi i reszta ok, tylko brzuch.A tu lato nadchodzi i jak tu ubrac sie w podkoszulek z takim sadlem?Dodam, ze w ciazy nie utylam duzo, niecale 10 kg, ale wszystko co mi zostalo to wlasnie na brzuchu(zawsze w tej partii mialam tendencje do odkladanie sie tluszczu).Chodze do tego jeszcze raz w tyg. na basen na 60 min. i calutka godzine plywam, w tym musze odpuscic bo mega przeziebienie zlapalam.:neutral:Pozdrawiam, milego popoludnia zyczacma ły palacz


[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

19-05-2010 15:20:39

UK
Redko ja to przestałam się tym przejmować ...zostałą mi skóra po 2 ciązach, bo brzuszki miałam spore mimo przytycia 16 kggrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anielica80 (offline)

19-05-2010 19:31:43

witam chwile sie nie odzywalam ale jakos czasu brakuje
no i jak kociczka test zrobiony winking smiley bo tez mi to podejrzanie wyglada haha ja mialam te objawy jakies 10 tyg temu i szybko sie przekonalam co to znaczy
dzidzie juz widzialam i slyszalam i podobno dziewczynka ma byc grinning smiley na zdjeciach wyglada pieknie juz sie zakochalam w niej


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

19-05-2010 19:38:39

UK
Anierlica dziewczynka ///super ... oj też bym się zakochała..nawet jakbym nie widziała grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

19-05-2010 20:59:59

Oj, ja ez zakochalabym sie w dziewczynce, mam dwoch synow, ale dla mnie z dzieciaczkami juz koniec, wiek nie ten..., ale dla Ciebieanielica duze gratulaskiciąża


[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

19-05-2010 22:03:44

Lörrach
Witam!!!

Anielica-testu jeszcze nie kupilam,ja tam odrazu chce isc do ginekologa.Niech gada czy tak czy nie.Z jednej strony radosc ,a z drugiej obawy i strach.
Gratulacje dziewczynkismiling smiley

Redko-ja tez mam tluszcz na brzuchu,tez zostalo mi po pierwszej ciazy.Jakos ciezko mi wrocic do figury.Ale tym sie nie przejmuje...........Jak widze dziewczyny co maja po 15lat i sa grubsze .I chodza z odkrytymi brzuchami ,wcale sie nie przejmuja......


Ja juz mam corcie i jestem w niej zakochana hi hi.........Ale jest nieraz jak maly chlopaksmiling smiley
Juz zaczal deszcz lac ...............Zdrowko bez poprawy.

Milej nocki!!!

kociczka (offline)

19-05-2010 22:09:14

Lörrach
jagoda-bo od zabiegu nie mialam jeszcze okresu i prawie zero seksu z malzem.....
No ,ale nieraz starczy tylko raz porzadny strzal hi hi..........i wtedy jest dzidzia!!!

Jeszcze raz milej nocki!!!

jagoda31 (offline)

20-05-2010 10:56:49

UK
Kociczka nie trzymaj nas w niepewności no.
I od jakiego zabiegu??

Redko a ty ile masz lat, zę wiem nie ten co ???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

DOMINIKABRYAN (offline)

20-05-2010 12:50:54

Venlo
witam ,przepraszam ze tak czasem sie odzywam ale pogoda super wiec siedzimy caly czas w ogrodku,a sobote lecimy do polski,a w moich regionach powodzzaskoczonyzaskoczony
kociczka trzymamy kciuki




milego dnia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.