MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

Zanetka (offline)

13-05-2010 08:48:09

Stargard
Witajcie!Dziekuję za mile przyjecie:-)
kociczka!jagoda!Macie rację albo przesune szczepienia albo drgie rozwiązanie to co proponuje jagoda,choc o tym kompletnie nie slyszalam.
redko!no szkoda,że w inne rejony lecimy:-)
A orientujecie sie jak to jest z Child tax credit,bo ja dostalam forme na tax credit czy to jest taka sama jak na child tax credit?
kociczka!Laurka sliczna:-)


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-13 08:49 przez Zanetka.

jagoda31 (offline)

13-05-2010 09:38:04

UK
Żanetka moi znajomi zapłacili za szczepionkę w PL jakies 300 zł ... a tutaj zwrotu dostali ponad 100 F ... pamiętam, bo mój mąz im pisemko pisał w tej sprawie i na nasz adres czek przyszedł.
W PL poszli do przychodni i poprsili o szczepienie wg tabeli oraz o rachunek za szczepienie.

W taxach się niestety nie orientuję...wszystko mój mąż załatwiał.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

13-05-2010 11:13:05

Witam dopoludniowa pora,
U nas nareszcie sloneczko wyjrzalo.Moj Adas po szczepieniach byl taki niespokojny, w nocy doslownie co godzine sie budzil i oczywiscie chcial jesc, ale mam nadzieje, ze tylko ta nocka taka byla.Zapytam Was odnosnie doplaty do mieszkania.My wynajmujemy dom, ale nie przez agencje, tylko bezposrednio od babki, z tym, ze nie mamy umowy na pismie, a podejrzewam, ze aby starac sie o jakakolwiek doplate takowa umowa jest potrzebna, czy sie myle?Wczoraj ubawilam sie czytajac artykul, ze malzenstwo z Polski przyjecgalo do anglii, on pracuje, ona nie,maja jedno dziecko i dostali na nie 480f benefitow, a potem urodzila drugie i juz dostaje 710f.Przeciez to nie jest tu mozliwe, aby w takiej wysokosci dostawac zasilki.Co Wy o tym sadzicie?pytajnikprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

13-05-2010 14:50:26

UK
Możliwe:e_wink:

A co do HB to trzeba mieć umowę ... my też bezpośrednio od właściciela wynajmujemy, ale mamy podpisaną umowę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

13-05-2010 22:08:46

Lörrach
Witam wieczorowo!!!

Zanetka-ja tez wybieram sie do polski ale na poczatku czerwca.A przejazdem bede przez Stargard ;Tam mamy zawsze odpoczynek ....Ja mieszkalam w polsce na Pomorzu okolice Chojnic ,A malz jest z Starogard Gdanski.
Redko-super ze byla ladna pogoda.I mam nadzieje ,ze nocka bedzie juz lepsza......


U mnie niestety nadal deszczowo i zimno.Dzis byl dzien wolny od pracy.Wiec mialam malza w domu hi hi.....
I pod opieka corke znajomej.....



Milej nocki!!

redko1 (offline)

13-05-2010 22:25:24

Witam wszystkie mamusie,
Kociczka, pogoda zdecydowanie lepsza, a co z nocka, zobaczymy, teraz juz spi 2 godz. po kapieli.Moj byl dzisiaj odebrac paszport Malego w Londynie i stal 2 godziny, masakra.A co u Was, pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

13-05-2010 22:33:36

UK
A u nas pogoda nawet nawet .

Spędzam czas z rodzicami...ale komp włączony i zerkam co piszecie.

Redko1 dopytałam męża...który twierdzi, że bez umowy też można się starać z tym, zę trzeba wykazać dok., ze co m-c rent jest opłacany.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

13-05-2010 23:01:36

Stargard
jagoda!dziekuje za info.wykorzystam na pewno:-)
kociczka!szkoda,ze ja pod koniec czerwca bede w domku,chetnie bym zaprosila na kawke.
U nas w Londynie pogoda nienajgorsza:-)
Dobrej nocki.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

jagoda31 (offline)

13-05-2010 23:37:06

UK
Żanetko a ja mieszkam od Londynu jakie 70 km...no może ciut wiecej tongue sticking out smiley kiedyś się na kwunię wproszę spinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

14-05-2010 08:08:31

Stargard
jagoda31!A zapraszam,zapraszam:-)


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.