MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

jagoda31 (offline)

02-06-2010 18:33:12

UK

kociczka (offline)

03-06-2010 13:58:21

Lörrach
witam

Jagoda dasz rade, choc ciezko.....

Umnie pochmurnie i deszczowo.Mam swieto jak w polsce...A malz pracuje w Szwajcarji ,wiec w pracy.Ja dzis czuje sie troche lepiej.Wczoraj bylo fatalnie cale popolounie przelezalam a wieczorem jeszcze wymiotowalam.Lecialo ze mnie jak z kranu....az kwinki wyszly mi naieszch na powiekach.Wygladam ,jakby mnie ktos pobil.....

milego dzionka!!!

jagoda31 (offline)

03-06-2010 18:12:45

UK
Wkretka jakbym jeszcze na te wariacje miała jedno dziecko to chyba by mnie do wariatkowa wywieźli ..na szczęście od pon. szkoła hot smiley

Kociczka oj biedactwo..ale wiesz co to dobry znak dla ciąży...mówią, zę jak źle się czuje kobieta i mdli to znaczy, zę ciąza zdrowa thumbs up


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anielica80 (offline)

03-06-2010 19:10:45

jagoda mam to samo haha dobrze ze pogoda ladna to do ogrodu wyjda bo w domu bym nie wytrzymala wiem ze to niedobrze ale juz starszemu pozwalam na playstation grac zeby nie byli razem bo wtedy jest ciszej


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

03-06-2010 19:36:05

UK
Anielica ja też pozwalam grać na PS bo przecież kwiki i krzyki ciągłe ... nawet jak po dworze biegają to się drą :laugh_new: .. poza tym przy grze dziecko się wyciszy troszkę, uspokoi...a mój Filip za dużo nie może biegać, bo ma astmę i zaraz kaszle.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

04-06-2010 12:26:46

Lörrach
witam!!!

Umnie wreszcie ladna pogoda sloneczna.Odrazu mi sie humorek poparwil.I dzis nawet dosc dobrze sie czuje.Oby tak dalej!!!!

Ide kupic sandalki Michele juz chyba czas by pogoda byla ladna i ciepla....

milego dzionka!!!

redko1 (offline)

04-06-2010 16:48:24

Witam serdecznie,
U mnie tez pogoda super juz drugi dzien.Dostalismy grila od znajomych i wczoraj byla inauguracja.Moj maly byl tak towarzyski, ze po kilkugodzinnym niespaniu usnal dopiero o 22.Jeszcze troche i zacznie o kielbase wolacgrinning smileyCzas tak szybko lecidopiero byl weekend i znowu mamy weekend.Dziewczyny w ciazy, dobrze, ze nie jestescie w bardzo zaawansowanej w ciagu lata, bo opuchlizny to masakraeye popping smileyPozdrawiam milego popoludnia zyczac


[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

04-06-2010 23:25:49

UK
Witam !!!

Dzień słoneczny i intensywny z gośćmi zakurzona kanapa fajnie turlanie po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

07-06-2010 10:41:50

UK
Witam !!!

Podnoszę wątek...gadam sama do siebie.

Meldować się :whipping:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

07-06-2010 11:26:21

Witam,
U mnie dzis pogoda taka sobie, bez slonca.Ale za to wczoraj, byli znajomi, siedzielismy w ogrodku i takie wiatrzysko sie zerwalo, ze musielismy isc do srodka, bo wszystko zaczelo fruwac i zimno jak diablidiabełekDzisiaj ide na takie spotkanie z dziewczynami, z ktorymi chodzilam do antinatial class potem do postnatial a teraz spotykamy sie juz calkiem prywatnie w leisure centre i ogladamy swoje dzieciaczki i gadamy sobiema ły palaczPozdrawiam i milego dniażartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.