MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

redko1 (offline)

15-05-2010 11:01:54

Witam wszystkie mamy,
Dzieki jagoda za info, musze sie ta sprawa zajac.
nie wiem jak u was , ale u mnie od rana slonko i cieplo (ponoc, nie wychodzilam jeszcze), nareszcie, bo cos nam ten maj nie dopisuje, niby nie pada, ale wciaz zimno.
Zanetka, a jak Ci sie "podoba" pensja na macierzynskim, bo dla mnie to masakra, ale coz zrobic, jakos trzeba te pare miesiecy przezyc.
Pozdrawiam wszystkich serdeczniema ły palacz


[link widoczny po zalogowaniu]

jagoda31 (offline)

15-05-2010 11:26:08

UK
Cześć !!

ojejku co wy narzekacie..ja nie chodzę do pracy nie mam macierzyńskiego i spokojnie starcza na wszystko , a nawet się odkłada tongue sticking out smiley

Żanetko ty z Londynu...powiedz mi kochana gdzie są lochy londyńskie..albo jak mozesz daj namiary na www??


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

15-05-2010 17:07:51

Stargard
redko1!Pensja no fakt mniejsza jak pracowalam,ale w Polsce nawet tyle bym nie dostala wiec dobre i to:-)
jagoda31!Szczerze powiem Ci że nie wiem nic o tych lochach nawet męża pytam i on też nie wie:-(


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

jagoda31 (offline)

16-05-2010 12:00:13

UK
Żanetko o to mi chodziło [link widoczny po zalogowaniu] podobno warte zobaczenia ...ostanio jak byłą mama to z mężem wybraliśmy się do Muzeum Figur Woskowych ..byliście?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

16-05-2010 12:10:04

Stargard
jagoda31!Moj maz tak myslal,że chodzi o te lochy:-)nie bylismy tam,ale wiem gdzie to.W muzeum figur woskowych nie bylismy bo drogo tam i slyszalam,ze srednio tam jest.Ale za to polecam Ci skoro masz synkow muzeum Raf-u na Colindale to muzeum lotnictwa,świetne duze samoloty,ścieżka edukacyjna,dzieciom na pewno by sie spodobalo,mozna usiaść za sterami helikoptera np.a no i muzeum bezplatne jest,naprawde warto.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

jagoda31 (offline)

16-05-2010 22:37:34

UK
Żanetko idzcie do MFW naprawdę warto ...kasa nie jest znowu duża, bo przecież nie będziesz tam chodzić codziennie, a bilety z wyprzedzeniem za 12 f możńa kupić na stronie www ...ja polecam świetna zabawa ... a lichy też ktoś nam polecił i chcemy sami tam się wybrać.

A polecane przez ciebie pewnie latem z dziećmi odwiedzimy... ja stwierdzam, ze jak tutaj już mieszkamy to trzeba te takie słynne miejsca odwiedzić grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

18-05-2010 20:51:27

Lörrach
Witam kobitki!!!

Pewnie pogoda juz ladna to nie zagladacie tutaj hi hi...
Zanetka-moze kiedys ,uda nam sie razem wypic kawke.Bo z landujemy do polski o jednakowym czasie hi hi.......

jagoda-masz racje,korzystaj i zwiedzaj jak najwiecej.........

Ja nie mialam od dwoch dni internetu.........
Wiec ,nie moglam sie odzywac.A wekeendy mam zajete ,ze brak czasu na komp.
Cos ostatnio, zle sie czuje jestem slaba i napina mnie na wymioty.Kreci mi sie w glowie i wiecznie bym spala.Pogoda juz dzis byla ladna.Ale za to ja slaba.
Naszczecie Michele jest zdrowa.

Milej nocki!!!

jagoda31 (offline)

18-05-2010 22:00:30

UK

kociczka (offline)

19-05-2010 15:03:49

Lörrach
Witam!!!

Jagoda-tez tak mysle,ze moze to ciaza.Ale graniczylo by to z cudem ,choc one tez sie zdazaja......





Musze malza kopnac w dupe by mnie ubezpieczyl i wybrac sie na wizyte do ginekologa......
A dzis jeszcze doszla temp.choc nie wysoka 37,1C mozna oszalec.Pogoda dopiero teraz sie zmienila .Wychodzi slonko ,ale jest zimnosmiling smileysmiling smiley

milego popoludnia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.