MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

redko1 (offline)

30-05-2010 14:08:21

Witajcie,
Kociczka, wielkie gratkiciąża
A ja jestem zadowolona, bo dzisiaj zakupilam steper na car boot za cale 5 funtow, tak, ze od dzisiaj zaczynam...młody rycerzNa tych car boots mozna taka mase rzeczy kupic za psie pieniadze, ze szok.
Milego popoludnia wszystkim zyczehot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

fruzia (offline)

30-05-2010 15:04:24

dielheim/szczecin
witam witam
dawno mnie nie bylo tu na forum,ale postaram sie nadrobic
widze ,ze i Zanetka jest tutaj ,,,
kociczka -moje gratulacjeurodzinowe baloniki
...wszystko bedzie dobrze...teraz bedziemy sie cieszyc twoim brzuszkiem ,bo mojego juz nie ma (prawie)
zycze milego dnia...


[link widoczny po zalogowaniu]

anielica80 (offline)

31-05-2010 12:19:57

witam chwiole mnie nie bylo
kociczka Gratuluje ale powiem Ci ze czulam ze jestes w ciazy nie wiem ale ja zawsze tak mam super to teraz obie bedziemy ciazyly haha na forum
jagoda i jak bylas nad tym morzem u nas w tym tyg ma byc nie za ladnie oczywiscie bo ferie sad smiley
xxx


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

31-05-2010 14:38:03

Lörrach
HEJ

Dzieki bardzo wam za gratulacje...............buziak od dziecka

Jagoda-wiem ze mowila, ze nie mozliwe hi hi.....Co kazdy ginekolog gadal mi, ze nie bede wczesniej w ciazy jak za trzy miesiace.I bez okresu nie mozna byc wciazy...A tu niespodzianka!!! Mialas podawane tabletki na potrzymanie ciazy ???

Anielica-teraz jestesmy juz dwie razem w ciazy hi hi....Tylko Ty juz troche dalej!!!

fruzia-gratuluje coreczki.I duzo zdrowka dla wassmiling smiley

Mam mdlosci, ale naszczescie nie wymituje....Marze by tak zostalo.Bo z Michele wymiotowalam ,az do 7miesiaca.Bylam tak wymeczona tymi wymiotami sad smiley

Ginekolog tak sie zakreciala ,ze zapomiala mi obliczyc termin porodu........U mnie dzis pochmurnie i zimno!!!Odpoczywam sobie popracy niedzielnej.Bylo ciezko tym razem.

jagoda31 (offline)

31-05-2010 19:29:05

UK
Nad morze ni9e pojechaliśmy , bo pogoda do ....

Kociczka tak zarówno przy Filipie jak i Maksie zapobiegawczo miałam luteinę dopochwowo jakoś do 14 tc ... przy Maksie brałam też od 30 tc staveran i fenoterol chyba, bo strasznie pchał się na świat...w 35 tc trafiłam na oddział pod kropłowkę z magnezem, bo zaczęłam rodzić...dotrawałam do 38 tc


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

31-05-2010 20:02:01

Lörrach
jagoda-tak sie zakrecila moja ginekolog ta wiadomoscia.Ze nawet nie obiczyla mi terminu porodu hi hi.......
znajoma kazal mi sie za pytac przy nastepnej wizycie o te tabletki na potrzymanie i dziwila sie ze odrazu nie dostalam.Wizyte mam na 14.06 to sie za pytam!!!

Niestety pogoda nas nie rozpieszcza w tym roku.Ale moze w koncu sie poprawi......


milej nocki!!!

jagoda31 (offline)

31-05-2010 21:47:45

UK
Kociczak moze w twoim przypadku nie trzeba... no ja miałam ... ale bardziej dla zabezpieczenia niż tego, zę coś się działo nie tak...tj . z Filipkiem pamiętam, zę zaczęłam krwawić w 10 tc..ale to krwiak był i się wylał ... leżałam wtedy w szpitalu z 4 dni a potem jakies zastrzyki dostałam tydz. i leżenie plackiem..wszystko się wchłonęło...no a z Maksem jak pisałam najgorzej zaczęło sie dziać w 30tc..od tego czasu lezałam 2 x w szpitalu i całyt czas plackiem w domu...dobrze, ze mieszkaliśmy wtedy w PL, bo od rana moja mama zajmowała się Filipkiem.

Wkretka oj tam zaraz maniaczka..dużo fajnych rzeczy można kupić..czasami z handlować tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

01-06-2010 12:28:00

Lörrach
Duzo zdrowka i radosci.Pieknego w zyciu slonka,smutkow malych jak biedronka Dla naszych pociech w ich Swieto!!!!

Jagoda-dzieki za informacje.....Zobaczymy co bedzie mowila mi ginekolog na wizycie.Ale caly czas mam strach ,by nie uslyszec tej samej wiadomosci...Nie da sie o tym nie myslec?!

Udanego dnia dziecka....U mnie troche slonka jest ale nie za cieplo....Ale chce isc na jakas wycieczke z Michele....A potem troche rozpusty slodycze i lody....smiling smiley

jagoda31 (offline)

01-06-2010 15:24:03

UK
Kociczka,a le ty już jestes daleko,że tak powiem...pomału i już 2 trymestr będzie ...bądź dobrej myśli buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

01-06-2010 21:56:09

stare brynki
NASZYM KOCHANYM MALUSZKOM WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W TYM TAK WSPANIALYM DNIU!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.