MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

anielica80 (offline)

10-05-2010 12:45:15

jagoda u nas tez jest licytacja ale my mamy band D czyli ciezko bedzie mam nadzieje ze nam zmienia z powodu ciazy bo nowe mieszkania dali do licytacji


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

DOMINIKABRYAN (offline)

10-05-2010 14:14:30

Venlo
jagoda31 masz calkowita racje niewarto ,i wyobrazic sobie za sa tam mamy bez doswiadczenia bez wiedzy na danego kraju i pytaja sie w prosty sposob co i jak:dobrze ze tu trafilamsmiling smiley
podziwiam was w sumie nas ze jestesmy takie dzielne pozagranicami ojczyzny.
pozdrawiam




milego dnia

jagoda31 (offline)

10-05-2010 14:51:44

UK
Trzeba sobie radzić po prostu grinning smiley dobrze, ze jest się komu wyżalić ;0)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

12-05-2010 14:18:36

Czesc dziewczyny, ja rowniez zlozylam papiery o child benefit oraz tax credit i wciaz czekam i doczekac sie nie moge.Ale moj maly ma dzisiaj dopiero 12 tygodni, i musze sie pochwalic, ze przespal po raz pierwszy w nocy od 21 do 5 rano:sleeping_baby_55:, nareszcie.Dzisiaj idziemy na kolejne szczepienie wrrrr, ale co zrobic.u mnie pogoda taka sobie, niby nie pada, ale zachmurzone no i zimno.Zycze wszystkim milego popoludniama ły palacz


[link widoczny po zalogowaniu]

DOMINIKABRYAN (offline)

12-05-2010 14:27:00

Venlo
czesc dziewczyny
u nas tez dzis zachmurzone ze szok pogoda strasznie dobijajacawinking smiley
pozdrawiam bo maly sie juz domaga
i glowa do gory redko1 dacie rade,a jak u was wyglada sprawa szczepien?
pozdrawiam wszystkie mamuski




milego dnia

jagoda31 (offline)

12-05-2010 14:27:04

UK
REDKo my na WTC i CTC czekaliśmy rok tongue sticking out smiley

Przylecieli moi rodzice...ale fajnie zakurzona kanapa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

12-05-2010 15:35:22

Stargard
Cześć Dziewczyny!
Mam na imię Żaneta od 21 kw.jestem szczęśliwą mamusią Aleksandra( Alusia),od 3 lat mieszkamy z mężem w Londynie.Fajnie,że jest tu taki wątek bo mam mnóstwo pytań do Was.
Pyt.Mam problem,ponieważ pod koniec czerwca lecę do Polski a w tym czasie będą 2 szczepienia w 12 i 16 tyg.życia dziecka czy orientujecie się czy mozna to przesunąć czy wykupić takie szczepionki w Polsce?
Z góry dzekuje.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

kociczka (offline)

12-05-2010 18:00:07

Lörrach
Witam!!

Nowe kolezanki redko1,Zanetka.....

Redko1-Superr ,ze Adas przespal cala nocke.Dal mamusi pospac i wypoczac...........Powodzenia i wytrwalosci w czekaniu na dotacje.......

Zanetka-Gratulacje dla swiezo upieczonej mamusi.....Nie wiem dokladnie co do szczepienia.Ale pewnie mozna przesunac termin szczepienia ,trzeba tylko pogadac z lekarzem....

Jagoda-super ,ze przyjechali Twoi rodzice.To Maksik i Filipek sie ciesza ,ze jest babcia i dziadek....

DominikaBryan-ja tez mam kiepska pogode...I juz mam dosc jej...


Umnie juz drugi tydzien deszczowy i zimny.Mam juz dosc to chyba ,przez to cisnienie.W niedziele byl dzien Matki.Dostalam LUrke i kwiatki od Michele...



A to dzielo mojej corci






jagoda31 (offline)

12-05-2010 18:25:58

UK
Witaj Żanetka ... z tego co się orientuję możesz wykupić szczepionki w PL, wziąc rachunek i otrzymasz tutaj zwrot ...moi znajomi tak zrobili ... poza tym szczepienie zawsze można przesunąć.

Dzieciaki zachwycone dziadkami :run_with_baby:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

redko1 (offline)

12-05-2010 20:48:33

Dominika, u nas szczepionki sa skojarzone, tzn. maly dostal dwa uklucia (cztery tygodnie tak samo dwa), a byl szczepiony na DTaP, IPV, Hib i Meningococcal C.Nastepne szczepienie za 4 tygodnie, tym razem 3 uklucia.
Moj maly po tym szczepieniu dzisiaj nic innego nie chce tylko mame doic, ciagle glodny.
Kociczka,piekna laurka od Malej.
Zanetka witaj, ja tez wybieram sie do Polski pod koniec czerwca, z tym , ze ja z przeciwnego bieguna Polski, Krakow.
Pogoda, ze tak powiem- barowa, nie nastraja optymistycznie, ale w weekend ma byc ladnie.Pozdrawiam Was wieczorowa porasmiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.