mamuśki z krakowa

Wysłane przez iwona 

pasia24 (offline)

28-07-2011 09:50:29

Kanada
Carolajna - Zosia kolegów i koleżanki a my od września -- pamietasz?? BIEGAMY!!! nad brzegiem Wisły smiling smiley)) w tym pięknym miejscuwinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

28-07-2011 10:55:32

Krk
Pamiętamsmiling smiley jak tylko wstanę na własne nogi wyciągną szwy to biegam tam i z powrotemsmiling smileyhihihihi nie mogę się doczekaćsmiling smiley jeszcze musimy sobie jakieś zajęcie na zimę znaleźćsmiling smiley hihihihi


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

28-07-2011 11:01:56

Kanada
ps ok 14,00 spodziewam sie moich i ... od rana znów sprzatanie - odgruzowywanie, i.... amnezja - miałam piec ten śmietniczek a zrobiłam ;/;/ serniczek z brzoskwiniami - jak skończyłam skapłam sie ze mam cały kosz z jabłkami ;/ eh ciasto zrobie po niedzieli. Teraz ide z dziećmi na spacer, bo nie usiedzę czekając na najazd. No i trzeba troche dzieci dotlenić zwłaszcza że ku temu pogoda, ps kupiłam wczoraj Zosi z przejęcia woreczek na papcie do przedszkolawinking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

28-07-2011 12:01:01

Krk

BeBe (offline)

28-07-2011 13:42:55

Kraków
Hej dziewczyny, kiedy następny zlot tongue sticking out smiley? przyszłabym z małym, to by się dzieciaczki pobawiły smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

28-07-2011 15:27:12

Kraków
hej!
BeBe dzięki za zaproszenie smiling smiley
pasia24 i ja skorzystam z pomysłu na przepis winking smiley
Mój M też potrafi docenić moje starania w kuchni smiling smiley co cieszy oczywiście i jest otwarty na nowinki tongue sticking out smiley

a my po poniedziałkowym szczepieniu walczyliśmy z biegunką :/ heh.... ale dziś już dużo lepiej..
poza tym mały odmówił mi obiadków sad smiley moich i słoiczkowych sad smiley musze odczekać jakiś czas i znów spróbować smiling smiley

pasia24 ty to masz z tymi nalotami smiling smiley ale dziewczyny masz super, a Maja jak aniołek smiling smiley

carolajna jak samopoczucie?


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

28-07-2011 17:03:55

Krk
sweetmegA dziękuje w miarę już mi lepiejsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

28-07-2011 22:50:21

Kanada
BeBe- hej witaj winking smiley)) to Ty przyprowadz swojego łobuziaka żeby Zosia miała kolegewinking smiley)))
sweetmeg - prosze bardzo winking smiley) oby sie udałowinking smiley)
a co do nalotów - mieli być na 14 wiec wyszłam o 11 na placa zabaw by sie ZOsia wybawiła, o 13:45 byłam na przestanku i chodziłyśmy chodziłyśmy.... 14.. 15... 16.. w miedzy czasie usneła Maja w wózku a potem i Zosia w tym wózku bliźniaczym X chciałam tzn zrobiłam fote jak sią w tym UNIWERSALNYM wozku ale nie mam w kom;/;/ szkoda bo chciałam Carolajnie pokazaćwinking smiley) no moi byłi o 17 a ja cały czas łaziłam.. nogi mnei bolą jakbym jaka gore zdobyła.. a to TYLKO przyjazd rodziców... na 3h!masakra
Carolajna i jak tam poszukiwania wózka i odpoczynek ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ghaia (offline)

29-07-2011 01:29:12

Kraków
Pasia - żartujesz, że dopiero o 17-stej się pojawili?!? No co ty! Przecież przed trzecią wladowałam się do autobusu, zostawiając was na tym przystanku - a Twoi rodzice mówili, zdaje się, że już wjechali do Krakowa. I jeszcze ponad 2 godziny jechali?!?! Co za ludzie... Jak to zrobili? wytłumaczyli się jakoś?

Carolajna - jak jest tylko "w miarę lepiej", to czas wzmocnić dawki lekarstw. Mówię ci - malinowy miodownik!! grinning smiley Tudzież zwykły miodownik polany musem malinowym... A tak poważnie - zdrowiej! I poodpoczywaj trochę w końcu - a nie, myślisz tylko o przyjęciach urodzinowych, wózkach, meetingach i - o zgrozo - bieganiu...

Ech, lece do łóżka, bo mam już mroczki przed oczami i kolejną krótką noc przed sobą


[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

29-07-2011 06:50:58

Kanada
CO TO ZA POGODA I GDZIE SŁOŃCE:/
[link widoczny po zalogowaniu]
ghaia - zamiast na petli tramwajowej wysiedli w Borku F i stamtąd pojechali zamiast na basza ulice to na Bobinskiego i tam szukali powrotu nie wiedziąc gdzie;///porażka! a my kwitłyśmy na pętli ;/////co się okazało że to jest rondo a nie pętla;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547220, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.