mamuśki z krakowa

Wysłane przez iwona 

Wagus (offline)

03-08-2011 10:02:23

Kraków
Dzień Dobry,
U nas dziś zapowiada się śliczny upalny dzionek więc cały dzień znów spędzimy na ogrodzie smiling smiley
Carolajna a no szykuje się imprezka, mam nadzieję że będzie pogoda, bo chcemy mieć stół ustawiony na zewnątrz, bo tam gdzie będzie obiad jest bardzo fajna altana i będzie zdecydowanie lepiej na powietrzu niż w środku w restauracji. Poza tym moja kreacja na chrzest wymaga słonecznej pogody winking smiley
Miłego dnia Mamusie i Dzieciaczki smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Carolajna (offline)

03-08-2011 10:50:31

Krk
Cześć dziewczynkismiling smiley
pogoda piękna,mały spacerek dziś zaliczyłamsmiling smileypóźniej będę przyjmować goścismiling smiley
Podpisałam wczoraj umowę na oddanie krwi pępowinowej dla potrzebujących,hmmm...nie wiem czy dobrze zrobiłam będę musiała dodatkowo jeździć na badania itd trochę się wpakowałam bo się nie nadaje już na podróże po Krakowietongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

03-08-2011 15:13:36

Kraków
Carolajna to super zrobiłaś, szkoda że nie wiedziałam że coś takiego można zrobić, też bym oddała. A w jakim szpitalu zamierzasz rodzic?

Carolajna (offline)

03-08-2011 15:42:40

Krk
Wagus w Ujastku oczywiścietongue sticking out smiley cała moja rodzina tzn pleć żeńska tam rodziła wiec i ja się tam wybieramsmiling smileywczoraj byłam się zorientować w szpitalu co i jak kiedy się zgłosić itd.I w sumie jestem usatysfakcjonowana ta wizytą wszystko wiem,i dowiedziałam się co chciałam wiedziećsmiling smiley także za 2tygodnie robię morfologie i wybieram się z badaniami na konsultacje do ordynatorasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

03-08-2011 16:59:10

Kraków
Ja rodziłam Wikę w ujastku i jestem bardzo zadowolona, trafiłam na super lekarza i położną, nie robią problemu ze znieczuleniem zewnątrzoponowym, więc dla mnie to było super ważne, Ty akurat będziesz miec cc, tam bardzo wiele cesarek wykonują smiling smiley Opieka w szpitalu naprawdę na wysokim poziomi i jedzenie jak na szpital calkiem niezłe grinning smiley

Carolajna (offline)

03-08-2011 17:53:45

Krk
No widziszsmiling smiley wiec jesteś kolejną zadowoloną mamusią dla tego właśnie tam idęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

03-08-2011 18:18:12

Kanada

ssylwia (offline)

03-08-2011 21:15:52

Kraków/Wieliczka
Cześć dziewczyny,
oczywiście piszę się na spotkanie na Prokocimiu, CAROLAJNA czy mówicie o parku jerzmanowskich tam gdzie rozpoczyna się tam budowa bloku na ul. Wielickiej prawie na przeciwko tesco. Znam te rejony, moja babcia mieszkała na ul. Górników i całe dzieciństwo tam spędziłam.

Ja natomiast nie jestem zadowolona z Ujastku, nikt mi nic nie pomagał, musiałam się o wszystko prosić, jedyny plus to dobre warunki. Dla niedoświadczonych mam nie polecam, na drugie dziecko a i owszem.

Mąż na meczu, jestem sama, kompa mam wolnego to mogę coś do Was skrobnąć.

A gdzie koleżanka z Wieliczki która kilka dni temu się z nam przedstawiła i ucichła.


[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

03-08-2011 23:48:45

Kanada
ssylwia - dzieki za info o meczuwinking smiley) słsysze tu krzyki za oknem i nie wiem co za impreza ze sie tak drą a tu czytam od Ciebie o meczu :kibic:winking smiley) dziekiwinking smiley
Co do spotkania to GPS i dotre do Waswinking smiley)) wyszukam komunikacje miejską młody rycerzmłody kolarz:runner:w tamta strone i znow bedewinking smiley):run_with_baby::wozek:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.