mamuśki z krakowa

Wysłane przez iwona 

pasia24 (offline)

22-07-2011 12:49:00

Kanada
sweetmeg - nie mogłaś tego lepiej ująć jeśli chodzi o tą małą bidoczkę co znów dała mamie popisaćwinking smiley
co do laptopika to wszedzie go zabieram, był ze mna w 3 szpiatlach - jakoś udawało sie mi mieć poejdyńcze sale i z Zsiakiem i z Mają wiec laptop hulał, potem jeszcze jeden szpital i tam też moja sala i rozmowy do 24winking smiley)) ach to było szpitalne pikne życiewinking smiley))) no no ale nei wracam tam juz nie chce winking smiley
Carolajna na naszym osiedlu jest stadnina i widziałam dziewczynkę na osiedlu ubraną do jazd wiec chyba sa zajęcia - moze przejedziesz sie w naszym kierunku ?? przy okazji zobaczysz nasze z ghaia złote klatki ..
jak mi sie nei chce pakowac;/////


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

22-07-2011 15:12:24

Krk
pasia24chętnie tylko nie wiem czy będę mieć siłęsmiling smileyale jak będziesz mieć chwilkę to zorientuj się co tam dokładnie jest,bo szczerze mówiąc nie słyszałamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

23-07-2011 09:17:01

Krk
Dzień dobry mamusie!!!!smiling smiley co tu taka cisza? czemu się nic nie udzielacie? jakie plany na weekend?
W Krakowie słonko wyszłosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

23-07-2011 22:06:15

Kanada
dobry wieczór, pozdrawiam z Sanokawinking smiley)))
to taki nocny wczorajszy spontan, w Gliwicach bedąc postanowiłam z samego dzis rana jechac do Sanoka i dawaj 360 km i pisze z tego miejsca goscinnie, ale juz jutro wracamy po Zosie na śląsk by wieczorną porą zawitać w Krakowiewinking smiley
Carolajna - może w nastepnym tyg w ramach spacerów przejdziemy sie z ghaia w strone stadniny winking smiley
widze że tu cisza była, wiec mam mało tu do nadrobieniawinking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

24-07-2011 12:10:03

Krk
No widzisz jak weekend przychodzi to już wszystkie się poswiecają mężom, a o forum zapominająwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ghaia (offline)

25-07-2011 10:53:00

Kraków
Brr, co za pogoda, tfu!

Mateusz marudzi strasznie, jest zmulony, wszystko go wkurza albo męczy, wiesza mi się na nogach i niewiele mogę zrobić z rzeczy koniecznych, a o dodatkowych przyjemnościach, jak forum, mogę zapomnieć przez większość czasu...

Co zrobić z 8-mio miesięczniakiem w takie cuś?

Najchętniej nie wyściubiałabym nosa zza pieca, a tu trzeba zdobyć nową receptę na mleko dla Małego.
Chyba najwyższy czas zaopatrzyć się w dobry płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze.
Jesień... Jesień... Jesień... Martwe liście... spadają... z drzew....
lipiec, kurna :/


[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

25-07-2011 14:40:28

Kraków
hej!
carolajna pomysł z odwiedzinami fajny, tylko muszę cię uprzedzić, że pomimo tego że wygląda na spokojnego to nie raz robi niezły misz-masz grinning smiley he he he

ale pogoda...:/


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

sweetmeg (offline)

25-07-2011 14:43:04

Kraków
muszę się jeszcze pochwalić... Filip zaczął sam chodzić! śmiga po domu jak tra la la grinning smiley

ghaia przez pogodę to można oszaleć... a zwłaszcza z takim szkrabem winking smiley
a może balonik, bańki mydlane ? na mojego to działało smiling smiley


Pozdrawiamy mama Gosia, Filip i Piotruś!










[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

25-07-2011 18:42:38

Kanada
ghaia - polecam się na spacer, jeśli jutro tak będzie to my chętne!!! ja mam kaloszki (kupione w tesco winking smiley))) i Zosiawinking smiley
a masz klocki? - może byście pobudowali? ja mam takie sześcienne i stawiam a Maja burzy i jej to gra a ja mam spokójwinking smiley
ps no to już szczyt, wczoraj jadąc z Sanoka na śląsk zawachaliśmy się czy jechac platną KRAKOWSKA i pojechalismy bokiem.. zamiast 16zł za autostrade i w 50min być na miejscu przy prędkości ok 140 km/ godz, to my przez wioske... i MUNDUROWY nas zatrzymał za przekroczenie prędkości o 28km.. 78/50;/;/;/ i mandat 100zł, eh;/ Jechalismy dłużej wolniej i mamy mniej kasy, niż jakbyśmy przez autostrade smignełi... i wiecie co? - DZIS JEST DZIEŃ BEZ MANDATU... no czy nie mogło być tak wczoraj??!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.