mamuśki z krakowa

Wysłane przez iwona 

pasia24 (offline)

27-07-2011 14:18:15

Kanada
Carolajna pamiętam o przepisie ale go samego nie pamiętam,a Maja sie przebudziła i spi mi na rece i nie wstaje dlatego - ale dzis podamwinking smiley) moj M chwali i dziękuje za każdy posiłek nawet za banalny POMYSŁ NA.. "dziekuje pyszne było"..;/ - ale ma to po swoim tacie, ten to za ziemniaki do obiadu potrafi podziekować;/;/ masakra
ps własnie do domu przyszła ze szpitala Agatka noworodek mojego brata...winking smiley))))) i znów czeka nas jazda do Nysy oj my w tym aucie korzenie zapuścimy.. ale najpierw zapłacić za mandat trzeba;///


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

27-07-2011 14:45:51

Krk
pasia24 ehheeh no jak by mi tak dziękował za wszystko co zje, to nie wiem czy by mi się to podobałotongue sticking out smiley bo skąd bym wiedziała co mu smakuje a co niesmiling smiley
To napisz jak tam maleństwosmiling smiley to taka dobra wiadomość jak się słyszy ze taki maluszek ma normalne szanse przeżyciasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

27-07-2011 15:05:07

Kanada
Agatka od samego pozatku SAMA oddychała co różnie bywa u wczesniaków, pierwsze 4 doby jadła przez kroplówkę a potem od mamy i w jej pokoju.jaki antybiotyk dostawała od urodzenia, a dzisiejsze wyniki były ok z posiewu i wyszły winking smiley) super bo myśłałam ze taki malec dłużej posiedzi - musze skołować z lalek po Zosi malenkie 50 bodziaki i śpioszki wyprać i wysłać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

27-07-2011 16:07:47

Krk
fantastyczniesmiling smileya czemu wcześniak???zebrały ja bóle porodowe wcześniej?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

27-07-2011 16:12:06

Kanada
Carolajna - nie znam szczegółów bo nie chciałam jej pytać ja była w szpitalu i liczyli dni wcześniaczka, ale naturalnie i szybko ponoc.
PS ZOSIA WŁAŚNIE DOSTAŁA SIĘ DO PRZEDSZKOLAsmiling smiley))))))))))))))))))))))) Carolajna - od września 5h mam wolnewinking smiley))) jakby co winking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

27-07-2011 16:25:04

Krk
pasia24 o kurcze to fantastyczniesmiling smiley))))))))teraz tak trudno dziecko upchać do przedszkolasad smiley świetnie ze Wam się udałosmiling smiley
Zosia będzie mieć dużo koleżanek i kolegówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

27-07-2011 16:44:36

Kraków
no my już wrócilismy z wycieczki i w parku miniatur było super, a tu gdzie jestem to zdecydowanie bliżej mam niż do Inwałdu bo jestem teraz na dolnym śląski. W Inwałdzie w PM też byłam i polecam bardzo fajny smiling smiley
Carolajna dziękuję smiling smiley

pasia24 (offline)

27-07-2011 17:55:22

Kanada
OK M po pracy złapał sie za gary i odkurzacz więc przepis Carolajna - łatwiznawinking smiley) i produkty sa w domu
1kg jabłek (może być wiecej, dawałam też brzoskwinie w puszcze)
1 szk cukru
1 cukier waniliowy
2 szk mąki
3 łyżki kakao gorzkie
4 jajka
1łyżka oleju
4 łyżki stopionego masła margaryny
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1 łyżeczka sody
bakalie, orzechy, wiórki kokos, rodzynki na góre
Jabłak ze skórek, pokroić w kostke i wymieszać z cukrem ostawić na 1,5h
mąkę proszek, sodę, kakao dodać do jabłek, margarynę, olej
roztrzepać widelcem żółtka lekko, dodać do masy
ubić piane z białek i dołaczyć
Piec ok 1h 180* (ja w elektrycznym deko mniej)
Łatwe bo wymaga 1 naczenia i wszystko jak do śmietnika sie wrzucawinking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

27-07-2011 18:26:03

Krk
pasia24ooo....lubię takie śmietnikowcesmiling smileyhihhihi obiecuje ze spróbuję w któryś piękny dzień upiec to ciachosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

28-07-2011 08:45:22

Krk
Co za spanie? słoneczko już wstałosmiling smiley)))) buziaki dla was mamusie i dzieciaczki:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.